konec (0:2, 1:1, 1:0)

29.01.2015, 18:00 • Tipsport arena • Karel Janeba (@Kajaneba)

Toto je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám hezký zbytek dne. (20:04:53)

Dnešní utkání sledovalo 90 diváků!
Je dobojováno, obrat se nekonal, i když po něm sahali domácí. Ve 44. minutě snížil na konečných 2:3 z pohledu domácích Chvojka. Domácí se poté snažili, nicméně Růžičku nedokázali potřetí překonat. Mladá Boleslav si tak z Pardubic odváží vítězství 3:2.

60:00

59:47

Puk je sice na útočné polovině Pardubic, domácí se ovšem ke střele nedostanou.

59:21

Oddechový čas pro domácí.

59:21

Útočné snažení domácích překazil ofsajd.

59:01

Perníkáři podnikají výpad dopředu, nedaří se jim však usadit se v pásmu bruslařů.

58:44

Pardubice to zkouší v šesti!

58:10

Boleslav si nyní drží kotouč a za žádnou cenu nechce inkasovat.

57:39

Rohlík získal kotouč zcela sám před klecí, nicméně jej nedokázal uklidit za záda Růžičky.

57:01

Ďuráčův pokus vykryl Husár. Bernad nakonec zlomil hůl a Husár schoval puk do lapačky. Hra se tedy přerušuje.

56:29

Pardubicím se nedaří vyhodit, nyní se tvrdou střelou blýskl Bernad, nicméně jeho pokus zastavil Husár.

55:51

Radovan Chvojka (PCE) je vyloučen na dvě minuty za podražení. Toto se tedy domácím moc do karet nehodí.

55:01

Střelu Barkóciho ponechal Růžička v lapačce. Vhazovat se tak bude po levici gólmana bruslařů.

54:42

54:38

Bažantův pokus Růžička pohotově vyrazil.

54:04

Jejich útočné snažení však vyústilo v ofsajd.

2:3

Branky a nahrávky: 27. Bažant (Kysela), 44. Chvojka (Pipek, Kusý) – 16. Sonnek (Kotala, Hes), 20. Podsedníček (Bernad), 21. Kotala (Sedmík, Bernad)

HC Dynamo Pardubice: Husár (Klouček) – Pilný, Franc, Bažant, Adam, Nedbal – Chvojka, Havrda, Rohlík – Barkóci, Kusý, Hlaváček – Pipek, Kysela, Martinec

BK Mladá Boleslav: Růžička (Příhonský) – Mašek, Štosek, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala – Poljanyčka, Kroni, Podsedníček – Brzák, Borovec, Ďurač – Sedmí, Sonnek, Motloch

Rozhodčí: Veinfurter – Potůček, Tasch