2:3

po prodl. (0:1)

27.01.2015, 18:30 • Cambuur Stadion • Jan Číhal

Tipsport: 2.07 3.4 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce, domácí Cambuur v něm nakonec po prodloužení podlehl Zwolle 2:3. Hosté tak postupují do semifinále nizozemského poháru, rozhodla o tom branka Lukokiho ze 108. minuty. Domácí byli po celý zápas lepším mužstvem, v prodloužení svého soupeře zřídka pouštěli za polovinu, přesto ale dnes odchází jako poražení. Ode mě je to pro tento zápas vše, loučím se s vámi a zase někdy u onlajnů, nashledanou. (22:50:29)

120+3

120+3

Hosté se dopustili faulu uprostřed hřiště, poslední šance pro domácí.

120+2

Žlutou kartu dostává hostující Ferfelis.

120+2

Po akci domácích se ve vápně skácel k zemi Rosheuvel, penalta se nepíská.

120+1

Na druhé straně se dostával do šance Lukoki, v poslední chvíli byl ale zablokován.

120+1

Nastavují se 3 minuty.

120

Po velkém závaru nakonec končí míč v rukavicích Hahna.

119

K míči se postavil právě faulovaný Bytyqi, Hahn vyrazil míč po jeho ráně na další roh!

118

Bytyqi se výborně zvolnil a dva metry za velkým vápnem byl faulován, tohle je velká šance pro Cambuur!

117

Mac-Intosch se dopustil faulu a hosté si mohou na chvíli oddechnout.

116

Obrovský tlak domácích, hosté brání v desíti lidech.

115

Po stříleném centru vyboxoval Hahn míč na další rohový kop.

115

Dva velké závary před Hahnem, hosté se ubránili jen za cenu dalšího rohu.

114

Bytyqi to přehnal s razancí a bude se kopat od Hahnovy brány.

113

Domácí se ubránili, následně se ale dopustili faulu. První žlutou kartu utkání dostává hostující van der Werff, další přímý kop pro domácí.