HC RT TORAX Poruba 2011 – HK Nový Jičín

5:1

konec (1:1, 3:0, 1:0)

26.01.2015, 18:00 • Zimní stadion Ostrava-Poruba • René Chyla

Skončilo utkání mezi týmy HC RT TORAX Poruba a HK Nový Jičín, jehož konečný výsledek je 5:1. Domácí toto utkání ovládli zejména výsledkově. Další utkání sehrají oba celky již tuto středu. (20:20:07)

60:00

59:34

Současně vyloučeni Robin Gebauer (NJČ) a Aleš Kilnar (POR) oba na dvě minuty za hrubost.

58:19

Pavlačka chytil na modré přihrávku od Javína, dojel do rohu kluziště, kde byl ale o kotouč připraven a Nový Jičín se tak může pokusit alespoň o snížení.

57:13

RT TORAX si náskok hlídá a již jen nahazuje puk do útočného pásma.

57:01

Flašar to znovu zkoušel od modré, ale domácí gólman je dnes bezchybný.

56:03

Vnenk nedokázal zkrotit kotouč, a tak jsou hosté zase vyhnáni do středního pásma.

55:25

Obě mužstva v plném počtu.

55:12

Buček se zbavil Kabeláče a zakládá další útok domácího celku.

54:30

Střelu Kabeláče i dorážku Hrušky Adam Vrba chytá.

53:25

Současně vyloučeni David Mikšan (NJČ) na dvě minuty za sekání a David Vajda (POR) za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 4.

53:01

Peslarovu střelu tečoval před bránou Zachar, jeho pokus ale úspěšný nebyl.

52:23

Hlavní sudí nechává hru až příliš plynout, což vzbuzuje na ledě pochopitelné emoce.

51:53

Ofsajd hostujícího celku.

51:09

Poruba právě vstřelila branku!
Domácí skórují a je to jejich třetí branka v přesilovkách! David Vajda pálil od modré, jeho střelu ještě před brankovištěm dokázal tečovat JAKUB SCHWARZ, který se tak raduje z druhé branky za porubské áčko – 5:1! Asistence: David Vajda, Jakub Peslar

50:53

Píská se pohyb útočícího hráče v brankovišti, vhazuje se ve střední třetině.

50:18

Po kombinaci v útočném pásmu nakonec Javín nepřesně přihrával Bučkovi a domácí musejí z pásma ven.

49:56

Vyloučen Jakub Ižacký (NJČ) na dvě minuty za podražení.

48:59

Cabák chyboval ve své obranné třetině, domácí hokejisté ale byli natolik zaskočeni, že této šance nedokázali využít.

5:1

Branky a nahrávky: 15. Javín (Slavík), 25. Hulva (Červenka, Peslar), 32. Seidler (Pavlačka, Javín), 39. Buček (Seidler, Peslar), 52. Schwarz (Vajda, Peslar) – 12. Novotný (Lehečka)

HC RT TORAX Poruba 2011: Vrba (Tihlář) – Peslar, Vajda, Baca, Slavík, Javín, Buček – Pavlačka, Schwarz, Červenka, Kilnar, Seidler, Hulva, Zachar, Brnčál, Vrána, Vaněk

HK Nový Jičín: Šrámek (Iláš) – Žák, Flašar, Hruška, Prokop, Vašut, Vnenk, Cabák – Gebauer, Mráz, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Novosad, Ižacký, Hanák, Novotný, Uhlár

Rozhodčí: Koliba – Jureček, Rychlý