2:3

konec (1:1, 1:0, 0:2)

26.01.2015, 17:30 • ZS města Kadaně • Jiří Novotný (@jirka_novotny95)

Tipsport: 2.49 4.1 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Hosté dokázali zvrátit nepříznivé skóre a radují se z výhry 2:3. Já se Vám omlouvám za výpadek, bohužel nás na kadaňském stadionu zradil internet. Děkuji za pochopení a budu se těšit u dalších přenosů z Kadaně. (19:54:50)

60:00

59:10

Trefný nahodil na Sáblíka, ten ještě stačil rozehrát.

58:47

Ránu Kalába Strmeň vyrazil betonem.

58:02

Necelé dvě minuty před koncem na trestnou lavici míří domácí Hammerbauer (podražení). To je velká komplikace pro kadaňský tým.

56:57

Dukla právě vstřelila branku!
Tři minuty před koncem dělá Dukla důležitý krok v vítězství. Malcovu střelu od modré čáry před Strmeněm šikovně tečoval MATĚJ ZADRAŽIL a puk skončil za zády kadaňského gólmana. Asistence: Ondřej Malec.

55:02

Šidlík pálil od modré, Strmeň pohotvo nastavil svou lapačku. Vhazuje se po jeho prtavici.

51:03

Jihlava vyrovnává. Na konci akce byl JAKUB MATAI, jenž zblízka skóruje. Asistence: David Březina, Tomáš Harkabus.

49:18

Pavlas pálil od modré, Sáblík vyrazil.

47:52

Omluvte prosím technické problémy.

42:38

Z levého kruhu vystřelil Šidlík, Strmeň zasahuje vyrážečkou.

42:25

Mazanec (KAD) potrestán za podražení.

42:18

Po Semanově nahizení Strmeň drží puk. Vhazuje se o jeho levici.

42:00

Semanovu střelu bravurně zachytil Černý.

41:23

Račuk obkroužil branku, mezi tři tyče však zamířit nedokázal.

41:15

40:42

Tečovaná střela Prokše o kousek minula pravou tyč Strmeňovy branky.

40:01

Druhou třetinu vyhráli domácí, kteří byli aktivnějším týmem. Ve 32. minutě vyslal Šagát do samostatného úniku Račuka, jenž nezaváhal. V závěru měl velkou šanci Lukáš Novák, nastřelil však jen boční síť Sáblíkovy klece. Závěrečná perioda začne za nějakých 16 minut.

40:00

39:50

Lukáš Novák měl v pravém kruhu dost času na zakončení, trefil jen připravenou lapačku strážce jihlavské svatyně.

39:15

Po souboji u mantinelu se jeden z kadaňských hráčů poroučel k ledu. za což si Čáp (JIH) odsedí 2 minuty za hákování.

38:27

38:11

Z otočky pálil Šagát, Sáblík se štěstím puk vytěsnil ramenem.

37:42

Nikým neatakovaný Lukáš Novák se zjevil před Sáblíkem, napálil jen boční síť!

37:15

Pokus o rychlou akci Kadaně končí zakázaným uvolněním.

37:07

Semorád vyhazuje puk a Dukla střídá.

36:27

Přesilovku si nyní zahraje Kadaň, Kuřítko si posedí za držení.

36:05

Šagát měl dost prostoru na levém křídle, pokoušel se ale ještě najít lépe postaveného spoluhráče, ovšem kotouče se ujal Mocek.

35:12

Domácí v plném počtu. Jihlavší byli v přesilovce bezzubí.

34:25

Po závaru před kadaňskou brankou Strmeň přikryl puk. Vhazuje se po jeho pravici.

33:56

Čáp dostal trochu prostoru v levém kruhu, nicméně střela mu vůbec nesedla.

33:12

Na trestnou lavici opět míří Tejnor (KAD), jenž se tentokrát provinil hákováním.

32:59

32:18

Přízemní rána Kalába prosvištěla kolem pravé tyče Strmeňovy branky.

31:30

Kadaň právě vstřelila branku!
Domácí jsou za svou aktivitu odměněni druhým gólem. Šagát našel bezchybnou přihrávkou rozjetého MARKA RAČUKA, jenž v tváří tvář Sáblíkovi chladnokrevně zakončil k pravé tyči. Asistence: Martin Šagát, Jaroslav Mrázek.

30:59

Tejnor (KAD) fasuje menší trest za podražení.

30:59

Dukle se podařilo vyvézt puk, zasahovat musel i Strmeň.

30:13

Tejnor se opřel do puku, jihlavskou klec o kousek minul.

29:57

Seman se vrací do hry, hraje se 5 na 4.

29:42

Další vyloučení na straně hostí! Dobrovolný pyká za podražení.

29:42

V dobré pozici se tentokrát zjevil Mrázek, napálil jen připraveného Sáblíka.

28:46

Kuřítko zpátky na ledě.

28:40

Trefný minul z bezprostřední blízkosti branky!

27:57

Seman zahákoval Jíru a hosté bude 50 sekund ve třech!

27:07

Od modré pálil Pavlas, nastřelil pouze bránícího Čápa.

26:46

Jihlavský Kuřítko potrestán za sekání.

24:48

Zadražil se pokusil překvapit Strmeně prudkým výpadem zpoza branky, zakončení mu ale nesedlo.

23:17

23:13

Kuřítko pláchl s Malcem, druhý jmenovaný však před odkrytou brankou nedokázal trefit poskakující puk!

22:20

Čáp "uklidil" Šagáta, k nelibosti publika se vylučovat nebude.

21:23

Pavlas nastřelil jen hruď dobře postaveného Sáblíka.

21:17

Melenovský (JIH) potrestán dvěma minutami za hákování.

20:28

Ton hledal přihrávkou od pravého mantinelu rozjetého Mrázka, tomu však kotouč přeskočil čepel jeho hole.

20:01

Máme za sebou úvodní třetinu, hráči jdou do kabin za nerozhodného stavu 1:1. V úvodu zápasu byla aktivnější Jihlava, ve 3. minutě otevřel skóre Malec. Domácím se podařilo odpovědět o 5 minut později, kdy se prosadil Hammerbauer. Druhé dějství bude pokračovat přibližně v 18:22.

20:00

19:38

Zakázané uvolnění domácích, vhazování se bude konat po levé ruce gólmana Strmeně.

18:34

Havlovu střelu Sáblík likviduje levým betonem.

17:52

Šagát přenechával puk Račukovi, jeho záměr ovšem přečetl Schejbal a zmocnil se kotouče.

16:09

Icing Dukly, vhazuje se po Sáblíkově pravici.

15:37

Hosté v plném počtu. Kadaň nesehrála špatnou přesilovku, Dukla se ovšem důsledně bránila.

15:13

Přízemní ránu Sikory hostující gólman vyrazil do rohu hřiště.

14:13

Jíra od modré trefil pouze Čachotského, jenž vyváží puk.

13:37

Až nyní jsme se dočkali prvního trestu. Hostující Kaláb pyká za krosček.

13:33

Ostrou ránu Mrázka vyrazil Sáblík holí za branku.

12:51

Račuk přistižen v ofsajdu.

12:27

Ihned po buly pálil Pavlas, Sáblík přerušil hru.

11:54

Ton hledal přihrávkou zpoza branky Kůse, puk se však stal kořistí Čachotského.

10:56

Tempo hry se nyní zklidnilo, hraje se ve převážně ve středním pásmu.

09:13

Černého pokus neprošel přes hráz těl před brankou Dukly.

08:19

Domácí jsou nadále aktivnější, další zakázané uvolnění Jihlavy,

07:30

Po zmatcích před Sáblíkem se puk dostal na hokejku JANA HAMMERBAUERA, jenž zblízka nezaváhal a srovnal skóre. Asistence: Lukáš Novák, Jakub Novák.

07:16

Havel nastřelil jen svého spoluhráče před brankou, Kadaň dostala Duklu pod tlak.

06:50

Mazanec pálil od modré, branku netrefil.

06:35

Pokus o rychlou rozehrávku Dukle nevyšel – icing.

06:14

Zblokovyný pokus Tona končí nad brankou, vhazuje se po pravé ruce Sáblíka.

05:54

Prudká střela Pavlase trefila hruď Sáblíka, jenž si poradil i s následnou dorážkou Jíry.

05:07

Do zakončení se tlačil Malec, stopku mu vystavil Černý.

04:22

Trefný nahazoval puk, ještě ve středním pásmu ho sebral Schejbal.

02:14

Navrátilci do kadańské branky Strmeňovi se čisté konto dlouho držet nepodařilo. Od levého mantinelu vypálil ONDŘEJ MALEC a střela zapadla přesně k pravé tyči Strmeňovy klece. Asistence: Petr Mocek, Martin Kuřítko.

01:15

Čermákův pokus zachytil Tejnor a vydal se do protiútoku, se kterým si ovšem Dukla poradila.

00:59

Dobrovolný vyslal dělovku od modré čáry, Strmeň puk vyrazil ramenem do sítě nad brankou.

00:35

Icing Kadaně. Vhazuje se po Strmeňově levici.

00:26

Před domácí branku se dral Čachotský, Mrázek mu kotouč odebral.

00:01

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Černý, Mrázek, Trefný, Mazanec, Havel – Ton, Kůs, Jíra – Šagát, Sikora, Račuk – J. Novák, L. Novák, Hammerbauer – Müller, Ringler, Hammerbauer

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Kaláb, Schejbal, Dobrovolný, Čáp, Čermák, Šidlík, Mocek – Čachotský, Melenovský, Seman – Matula, Semerád, Matai – Prokš, Zadražil, Harkabus – Březina, Malec, Kuřítko

Rozhodčí: Škrobák, Jílek, Špergl.
Hezký den všem příznivcům prvoligového hokeje! Dnes na kadaňském zimním stadionu uvidíme souboj domácího SK s Jihlavou.
Domácí Kadaň v minulém kole zvládla důležitý duel v Litoměřicích, na ledě svého souseda v tabulce vyhrála 3:4. Díky této výhře stále živí naděje na přímý postup do play-off. O vstupenku mezi TOP 6 se ovšem pere více týmů. Mezi nimi je také Jihlava, která má na 5. pozici velice nadějný osmibodový náskok na sedmé Litoměřice
Dukla v minulém kole předvedla výborný výkon v Kladně, odkud si odvezla plný bodový zisk za výhru 2:4. Celek z Vysočiny naposledy prohrál 3. ledna, od té doby se veze na osmizápasové vítězné vlně!
Rozhodně se máme na co těšit, zápas šestého s pátým startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:3

Branky a nahrávky: 8. Hammerbauer (L.Novák, J,Novák), 32. Račuk (Šagát, Mrázek) – 3. Malec (Mocek, Kuřítko), 52. Matai (Březina, Harkabus), 57. Zadražil (Malec)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Černý, Mrázek, Trefný, Mazanec, Havel – Ton, Kůs, Jíra – Šagát, Sikora, Račuk – J. Novák, L. Novák, Hammerbauer – Müller, Ringler, Berlev

Rozhodčí: Škrobák, Jílek, Špergl