3:2

konec (0:1, 1:1, 2:0)

24.01.2015, 08:00 • Fetisov hall • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.5 4.5 5.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve Vladivostoku propukla nespoutaná euforie, Fetisov hall je na nohou! Admiral totiž ještě ve 39. minutě prohrával 0:2, ale góly Bergforse, Makarova a Vjačeslava Ušenina dokonale otočil skóre. Gól posledního jmenovaného byl opravdu lahůdkový, téměř jistě si ho budeme moci připomenout v pravidelném sestřihu nejlepších gólů měsíce. Toť z mé strany vše, přeji hezký sobotní den! (10:25:57)

60:00

59:55

Hosté už to nestihnou...

59:37

Stoa vybojoval buly v útočném pásmu, k oddechovému času mezitím sáhl i domácí kouč.

59:32

German Titov si vybírá oddechový čas.

59:31

Projektil z hole Malinovského nepředstavoval výraznější komplikaci pro Nalimova.

59:00

Běží poslední minuta třetí třetiny a Chakimov se hlásí o střídání!

58:38

Domácí drží kotouč ve vlastním pásmu, zatím nic nenasvědčuje tomu, že by měli o hubený náskok v závěru přijít.

57:22

Ve stejném čase se strhla mela mezi Vladislavem Ušeninem (VLD) a Michailem Plotnikovem (NOV), oba kohouti jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

VJAČESLAV UŠENIN - 3:2

57:22

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Panečku, to byla hokejová paráda. Domácí vstali z mrtvých a chvilku před koncem vedou! Rozjetý VJAČESLAV UŠENIN dostal přihrávku na modrou čáru, krásnou stahovačkou udělal z bránícího hráče soupeře panáka, položil si Chakimova a zavěsil do odkryté klece! Asistence: Děnis Kuzmin, Arťom Zemčjonok.

56:55

Chakimov si poradil i se střelou Kuzmina, vyrazil touš do ochranné sítě.

56:27

Admiralu se tato početní výhoda vůbec nedaří a nároční diváci to "oceňují" pískotem.

55:50

Osipovovi utíká touš do středního pásma, domácí musí vyklidit pozice.

55:26

Ryan Stoa (NOV) – dvě minuty, hákování.

54:22

Do konce třetí třetiny zbývá něco přes pět minut, rozhodne se o vítězi ještě v základní hrací době? Další okamžiky napoví. Nyní se bude vhazovat v útočném pásmu Vladivostoku.

53:37

Enver Lisin pálil těsně vedle, Malinovskij sbírá volný touš u hrazení a zakládá protiakci.

52:36

Ryan Stoa dostal přihrávku do jízdy a jeho jediným protivníkem byl brankář Nalimov, jenže bývalý hráč farmy Colorada pálil mimo!

52:05

Heshka už je na ledě a obtěžuje rozehrávající beky Novokuzněcku.

3:2

Branky a nahrávky: 39. Gynge (Bergfors, Kolář), 49. Makarov (Zubov), 58. Ušenin (Kuzmin, Zemčjonok) – 9. Musin (Garifullin, Kapotov), 27. Dorofejev

Admiral Vladivostok: Nalimov (Proskurjakov) – Heshka, Kolář, Osipov, Glazkov, Kuzmin, Zemčjonok – Bergfors, Gynge, Zubov – Lisin, Ugarov, Wandell – Gorškov, Vl. Ušenin, Vy. Ušenin – Gorošanskij, Makarov, Sigarjov – Ivanov.

Metallurg Novokuzněck: Chakimov (Karejev) – Popov, Chlystov, Kamalov, Gavrilyčev, Kapotov, Drokov, Skutar, Dorofejev – Romanov, Malcev, Malinovskij – Galimov, Stoa, Kaprizov – Sentjurin, Galifullin, Musin – Turukin, Plotnikov, Komaristij.

Rozhodčí: Gusev, Rogačjov – Koršak, Černyšev