4:1

konec (0:1, 3:0, 1:0)

24.01.2015, 17:00 • Zimní stadion v Prostějově • Petr Komárek (@petrkomarek7)

Tipsport: 2.05 4.15 2.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vedení Prostějova ještě na tříbrankové navýšil ve třetí části Lukáš Krejčík. Celkově byli Hanáci v posledních dvaceti minutách o něco málo horším celkem, ale Mosteckým se z několika příležitostí nepovedlo dát ani kontaktní zásah. Jestřábi tak na Severočechy snížili svou ztrátu v tabulce. Ta nyní činí místo dvanácti devět bodů.
Nyní si domácí hráči užívají děkovačku s fanoušky. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám krásný zbytek víkendu. (19:26:07)
Je za námi utkání 47. kola 1. ligy mezi Prostějovem a Mostem, domácí Jestřábi vítězí 4:1.

57:15

A znovu slovenský gólman! Levým betonem zneškodnil jedovku Jana Alinče.

56:12

Pohotový Šimboch likviduje střelu Kousalíka.

55:28

Dlouho ovšem nebudou, ale ani hosté. Současně jsou vyloučeni Lukáš Duba (PRO) a Jan Bojer (MST) na 2 minuty za hrubost.

55:28

Domácí jsou již v pěti.

53:50

Hosté chtěli vykoupat Šimbocha a zakončit do prázdné branky, to se jim ovšem nevyvedlo.

53:02

Prostějov se bude muset bránit v oslabení. David Roupec (PRO) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

52:20

Dobrý obranný zákrok si připisuje Marek Indra, který zastavil mostecký protiútok.

51:53

Vhazování před Šimbochem.

51:10

Smolka se ocitl před Šimbochem v obrovské možnosti, naštěstí pro domácí střílel nad.

50:50

Domácí jsou kompletní.

50:15

Velký závar teď Severočeši vytvořili před Šimbochem. Gól z něj však nedali.
Probíhající přesilovka je pro Most jednou z posledních šancí, jak se ještě udržet ve hře o body v tomto utkání.

4:1

Branky a nahrávky: 33. R.Meidl (TS), 37. R.Meidl (V.Meidl, Roupec), 39. Roupec (Duba, Indra), 44. Krejčík (V.Meidl, R.Meidl) – 3. Bojer (Přeučil, Kousalík)

LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Vydržel) – Hertl, Roupec, Hawlík, Malý, Husák, Kužel, Matyáš – Luňák, Venkrbec, Kajaba – Krejčík, V. Meidl, R. Meidl – Indra, Duba (C), Stejskal – Moučka, Franek. Trenér: Zdeněk Čech.

HC Most: Horák (46. Chabr) – Procházka, Kousalík, Havelka, Kříž, Černý, Kasal, Gula – Čmolík, Alinč, Petruška, Bojer, Havlíček, Slavíček, Tauš (C), Nedrda, Přeučil, Budínský, Smolka. Trenér: Václav Baďouček.

Rozhodčí: Talpa – Kotlík, Zídek.