bet-at-home ICE Hockey League

HK SŽ Olimpija Lublaň – HC LERAM Orli Znojmo

2:5

konec (1:1, 1:3, 0:1)

23.01.2015, 19:15 • Hala Tivoli, Lublaň • Info o důležitých událostech (Lukáš Peroutka (@LukasPeroutka))

Tipsport: 4.9 4.6 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

50:48

Klimíček (ZNO) dostává dvě minuty za hákování.

44:46

Jakub Grof (ZNO) si odsedí druhý trest v zápase, tentokrát za držení. Šance pro domácí.

38:15

Igor Cvetek (OLJ) vyloučen za sekání. Další přesilovka pro Orly.

33:47

Síly na ledě se vyrovnají. Šedivý (ZNO) vyloučen za nedovolené bránění.

31:53

Za zdržování hry dostává dvě minuty Tom Zanoški (OLJ). Je tu přesilovka Orlů.

28:22

Další přesilovka pro Olimpiji, dvě minuty za hákování tentokrát dostává Jakub Grof (ZNO).

25:36

Dvě minuty za hákování inkasuje Branislav Rehuš (ZNO). První přesilovka pro domácí.

19:23

Igor Cvetek (OLJ) vyloučen za napadení, Znojmo si zahraje druhou přesilovku.

05:19

Za zdržování hry je vyloučen Marvin Degon (OLJ) a Znojmo si zahraje první přesilovku.

2:5

Branky a nahrávky: 16. Degon (Zanoški, Ropret), 37. Hadžić (Degon, Cvetek) – 7. Podešva (Rehuš, Tomas), 22. Šedivý (Havlík, Bořuta), 32. Šedivý (Podešva, Havlík), 35. Číp (Šeda), 47. Šeda (TS)

HK SŽ Olimpija Lublaň: Trelc (Spreitzer) – Selan, Planko, Cvetek, Degon, Groznik, Podlipnik, Logar – Bishop, Pešut, Koblar – Zanoški, Leber, Ropret – Hebar, Koren, Hadžić – Sotlar, Kalan, Snoj.

HC LERAM Orli Znojmo: Holt (Nechvátal) – Klimíček, Bořuta, Pavlikovský, Nemčík, Grof, Štach, Sova, Jass – Beroun, Šeda, Číp – Šedivý, Pucher, Havlík – Tomas, Podešva, Rehuš – Špaček, Fiala, Abdul.

Rozhodčí: Kellner, Smetana – Ettlmayr, Plattner