2:0

po prodl. (0:0)

22.01.2015, 08:30 • AAMI Park (Melbourne) • Petr Bílek

Tipsport: 1.86 3.2 4.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi konec krásného čtvrtfinále mistrovství Asie mezi Jižní Koreou a Uzbekistánem. Rychlonozí Korejci byli v zápase fotbalovější a navíc měli očividně více sil, díky čemuž nakonec vyhráli po prodloužení 2:0. Uzbekové podali především v prvním poločase dobrý výkon a měli i šance, avšak na svého dnešního soupeře nestačili. (11:03:47)

120+1

120+1

Uzbekové měli ještě jeden náznak šance, gólman Kim Jin-hyeon ale zasahovat nemusel.

120

Son Heung-min se ani neradoval z gólu, protože ho do obou nohou chytili křeče. Trávník opustil na nosítkách, ale rychle se vrátil na hřiště.

Son HEUNG-MIN - 2:0

120

Jižní Korea právě vstřelila branku!
A je definitivně rozhodnuto. Po rychlém protiútoku do otevřené obrany dostal SON HEUNG-MIN přihrávku před bránu a ranou pod břevno překonal podruhé v zápase brankáře Nestorova – 2:0!

119

Uzbekové obléhají vápno soupeře a tlačí se do útoku.

118

Uzbekové se snaží hrát vabank, jenže defenziva Jižní Koree stojí zatím na pevných základech.

117

Zoufalý nápor Uzbekistánu zatím k ničemu nevede. Stav zápasu se nemění a lépe jsou na tom nadále Korejci.

116

Uzbekové se přeci jen pokoušejí o závěrečný nápor, zatím se ale do vyložené šance nedostali.

115

Problémy s křečí měl nyní také Ki Sung-yueng. Dlouho nechtěl opustit hrací plochu a rozhodčí mu udělil žlutou kartu.

114

Uzbekům se čas rychle krátí. Do konce prodloužení chybí něco málo přes pět minut.

113

Přímo po rohu Uzbekové bránu soupeře neohrozili, avšak následný centr do vápna musel boxovat Kim Jin-hyeon.

112

Kwak Tae-hwi nyní v nouzi odkopl ve vlastním vápně míč na rohový kop.

112

Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Lee Keun-ho, přichází Jang Hyun-Soo.

110

Nyní byl u vlastního rohového praporku faulovaný Denisov a rozehrávat budou Uzbekové.

109

Lee Keun-ho zůstal s křečí ležet na trávníku a šetří tak Korejcům cenné vteřinky.