NHL

Ottawa Senators – Montreal Canadiens

4:1

konec (2:1, 1:0, 1:0)

16.01.2015, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.3 3.7 2.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to vše a já vám přeji příjemně strávený konce pracovního týdne. (04:23:05)
3. Erik Karlsson (OTT) 1+0
Dnešní utkání je u konce a Ottawa po zásluze vítězí 4:1. V poslední třetině zpečetil vítězství Ottawy trefou do prázdné brány Erik Condra, který definitivně rozhodl o konci šestizápasové šňůry vítězství na ledech soupeřů Montrealu.

60:00

Erik CONDRA - 4:1

59:24

Ottawa právě vstřelila branku!
Je hotovo! Po vyhraném buly se ve středním pásmu dostal k puku ERIK CONDRA a ten již zamířil přesně do prázdné brány Montrealu. Bez asistence.

59:15

Znovu se bude vhazovat ve středním pásmu a Ottawa se blíží vítězství.

59:08

Hodně nervózní souboj na buly Legwanda s Plekancem končí vykázáním Tomáše Plekance.

59:08

I Michel Therrien využívá svůj oddechový čas a dává závěrečné pokyny svým svěřencům.

59:08

Je tady poslední minuta třetí třetiny a po nepřesné střele Sekáče, která skončila v ochranné síti je hra vykázána do středního pásma.

58:37

Tentokrát měl Hoffman šanci trefit prázdnou bránu, ale tomu pro změnu sjel puk z čepele.

57:57

Bobby Ryan dostal puk do útočného pásma, ale následně nedokázal vystřelit na prázdnou bránu přes padajícího Subbana.

57:34

Puk končí v hledišti a vhazovat se bude u Andersona.

57:19

Dobrá střela Subbana, ale puk nakonec končí ve středním pásmu.

57:09

Dustin Tokarski zůstává na střídačce a Montreal to zkusí v šesti!

57:09

Domácí vyhazují pouze na zakázané uvolnění a lodivod Senátorů Dave Cameron si bere oddechový čas, aby si mohla jeho pětice odpočinout.

56:28

Lars Eller hledal někoho ze svých před Andersonem, ale našel jen hokejku Jareda Cowena.

4:1

Branky a nahrávky: 2. Zibanejad (Hoffman, Ryan), 17. Pageau (Michálek, Stone), 23. Karlsson (Michálek, Pageau), 60. Condra – 15. Pacioretty (Gallagher, Plekanec)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson, Methot, Ceci, Cowen, Gryba, Wiercioch – Chiasson, Turris, MacArthur – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Lazar, Pageau, Condra – Stone, Legwand, Michálek

Montreal Canadiens: Tokarski (Price) – Subban, Markov, Gončar, Beaulieu, Gilbert, Jemelin – Gallagher, Plekanec, Pacioretty – Parenteau, Galchenyuk, Prust – Weise, Eller, Desharnais – Bournival, Malhotra, Sekáč

Rozhodčí: Dan O’Rourke, Francis Charron – Matt MacPherson, Steve Barton