Piráti Chomutov – Královští lvi Hradec Králové

4:1

konec (2:0, 0:0, 2:1)

15.01.2015, 17:30 • SD ARÉNA • Marcel Holl (@69Maca)

Piráti porazili vedoucí tým z Hradce Králové 4:1. Ve třetí třetině navýšili chomutovské vedení Záruba se Svobodou. Úspěšným střelcem Královských lvů byl dnes Muška. Toto je ode mě vše, zase někdy u mládežnického hokeje v Chomutově napočtenou. (19:46:47)

60:00

59:58

Piráti právě vstřelili branku!
Tak přeci jen se domácí dočkali. V samotném závěru se poslal kotouč do prázdné klece JAN SVOBODA. Asistence: Daniel Bukač a Jakub Lauko.

59:45

Buchtela poslal kotouč do sítě, jenže sudí trefu neuznávají pro ofsajd.

59:20

Puk opustil hrací plochu, vhazuje se před Pavlátem.

59:01

Začala nám poslední minuta třetího dějství.

58:41

Rozhodčí nyní přerušil akci Hradce Králové, kvůli přihrávce rukou.

58:13

Hra se stěhuje před Pavláta. Hradec opět s prázdnou klecí.

57:59

Po přihrávce Koblížka přestřeluje hradeckou branku Jan Svoboda.

57:33

Ofsajd Hradce Králové. Vomáčka opět míří ke své kleci.

57:21

Chomutovští posílají puk do středního pásma.

57:00

Vomáčka míří opět na střídačku.

56:12

Hradec právě vstřelil branku!
Tento tah se hostům vyplácí. JAKUB MATUŠKA prostřeluje Pavláta pokusem od kruhu po přihrávce Dvořáka. Asistence: Jaroslav Dvořák.

56:00

Hradec to zkouší v šesti.

55:19

Veselý se probíjel do útočné šance, ale byl od puku odstaven.

55:02

Chomutovský brankář kryje další pokus hradeckého celku. Vhazuje se po jeho levé ruce.

54:12

Pavlát jistým zákrokem vyráží pokus Gaspara a vzápětí ukrývá kotouč do své moci.

53:23

Buchtelovu střelu vyrazil Vomáčka do míst kde stála skrumáž těl, žádný z hráčů se ale puku nedotkl.

52:49

Jírovcův pokus skryl Vomáčka. Vhazuje se po jeho pravici.

51:56

RICHARD ZÁRUBA dostal střílenou přihrávku od Stínila a pokusem mezi brankářovy betony zvyšuje již na 3:0. Asistence: Michal Stínil a Petr Chlán.

51:17

Zárubova tvrdá střela míří mimo tři tyče.

51:11

Stínil připravil kotouč Bukačovi, který ale trefuje připraveného Vomáčku.

51:02

Hráčská lavice Hradce špatně střídala. Na ledě se v jednu chvíli ocitlo šest hráčů. Dvouminutový trest odpyká Jakub Hašek.

50:24

Piráti posílají kotouč do střední třetiny.

50:11

Dvořák získal na domácí bekovi kotouč, ale vše bylo marné, píská se ofsajd.

49:46

Gasparovu střelu kryje Pavlát.

49:40

Pavlát jistě přikryl puk před Dvořákem.

49:00

Piráti nyní na chvíli uzavřeli Hradecké v jejich třetině.

48:10

Svoboda hledal přihrávkou o zadní hrazení najíždějícího Koblížka, jenže nepřesně.

47:04

Kryštof Pažoutek se prosmýkl kolem mantinelu až do střelecké pozice. Z levého kruhu trefil vzdálenější tyč Pavlátovy branky.

46:49

Útok Hradeckých zastavil úmyslný ofsajd. Hra se tak stěhuje před Vomáčku.

46:05

Síla se dostal k zakončení ale trefil pouze připraveného Pavláta.

45:58

Zakázané uvolnění domácího družstva.

45:49

45:40

Piráti opět posílají kotouč až k Vomáčkovi.

45:14

Chomutovský útočník přibrzdil a rychlou střelou trefil pouze pravou tyčku Vomáčkovy branky.

45:14

Jan Svoboda vystihl rozehrávku a dostal se za bránící hráče a byl Muškou hákován. Hlavní rozhodčí nařizuje trestné střílení.

44:32

Černá guma míří až k brance Královských lvů.

44:10

Píská se hradecký ofsajd.

43:55

Hosté v plném počtu, začíná jejich přesilovka.

43:49

Poměr sil na ledě se na chvilku srovná. Na dvě minuty si jde sednout Petr Chlán (CHM) – 2 minuty za podražení.

43:02

Havelec je zpátky ve hře, Hradec je ve čtyřech.

42:26

Svoboda nabil Buchtelovi, jehož jedovatou ránu Vomáčka kryje.

41:55

Chomutovští si zahrají dvojnásobnou přesilovku. Vyloučeným je Kryštof Pažourek – 2 minuty z hákování.

41:42

Královští lvi se osvobozují.

41:02

Na trestnou lavici míří Miroslav Havelec (HKR), jenž podrazil Buchtelu.

40:21

Buchtelova dělovka míří těsně vedle hostující branky.

40:14

Hradečtí začínají třetí třetinu zakázaným uvolněním.

40:01

40:00

39:33

Stínil se proháčkoval až ke střele, která trefila pouze Vomáčkovy betony.

39:01

Byla ohlášena poslední minuty hry ve druhé třetině.

38:40

Seemannovu střelu po ledě kryje brankář hostů.

38:00

Po Bukačově střele zazvonila konstrukce branky.

37:28

Pavlát viděl střelu Dvořáka a pokus hradeckého útočníka bezepčně kryje. Vhazuje se po pravici domácího gólmana.

36:46

Ofsajd Chomutovských.

36:38

Bukačova střela od modré čáry skončila v rukavici hradeckého brankáře.

35:48

Lauko poslal přihrávku na Svobodu pod hokejkou posledního obránce. Domácí forvard ale nepřekonal Vomáčku.

34:36

Pavlát opět zneškodnil pokusy hradeckých hokejistů a drží svému týmu vedení.

34:20

Domácí zadák promáchl a před Pavláta se dostal Jirásek, ale domácího brankáře nepřelstil.

33:50

Petr Chlán trefil boční síťku Vomáčkovy branky.

33:14

Pavlát drží puk před Haškem.

32:13

Tím zraněným je Ondřej Buchtela, který byl odvezen za pomoci spoluhráčů. Vypadá to na zásah do oblasti kolena.

32:13

Rozhodčí přerušil hru, neboť v obranné třetině Pirátů leží jeden z domácích.

31:52

Pavlát viděl střelu Mušky a puk ukryl ve své lapačce.

31:00

Icing Pirátů.

30:33

Bukač byl dohrán v útočné třetině a jeho akce tak skončila. Domácí kapitán odjíždí na střídačku.

29:14

Vomáčka kryje puk před dojíždějícími hráči Chomutova.

28:37

Po Koblížkově nahození získali Piráti útočnou třetinu. Bekhendová střela Seemanna nemířila přesně.

27:00

Nejprve se dostal k lehkému zakončení Stínil ale nebyl úspěšný. Vzápětí přihrál na Chlána, jenže ten trefil pouze boční síťku hradecké branky.

26:17

Střela Síly byla zblokována domácím obráncem.

25:44

Seemanovu střelu opět kryje s drobnými problémy brankář Královských lvů.

25:29

Jírovcovu střelu od modré čáry sevřel Vomáčka do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.

24:41

A opět kotouč míří přes všechny čáry.

24:28

Jirásek nezachytil přihrávku a puk končí na zakázaném uvolnění.

23:00

Do druhé třetiny vstoupili aktivněji hosté, jenže zatím se jím přílíš nepodařilo zaměstnant brankáře Pavláta.

21:04

Po Stínilově zadovce se dostal k puku Jaroš, jenže jeho pokus nebyl příliš razantní.

20:45

Gasparovu střelu drží Pavlát.

20:20

Dvořákova střela nebyla přesná.

20:09

20:01

Piráti vedou po první třetině zaslouženým dvougólovým vedením. O to se zasloužili Michal Stínil s Ondřejem Buchtelou. Druhé dějství začne přibližně za 14 minut.

20:00

19:57

V závěru se ještě bude vhazovat před Pavlátem.

19:39

Lauko získal pro Piráty cenné vteřinky, neboť se dostal s kotoučem do hradeckého obranného pásma.

19:01

Začala poslední minuty v první třetině.

18:51

Do střely Pohla padl domácí kapitán Bukač a puk ztečoval mimo nebezpečnou zónu.

18:16

Chomutov poslal kotouč po mantinelu do střední třetiny.

18:09

Prvním vyloučeným v zápase je Richard Záruba (CHM), který dostává dvě minuty za podražení.

17:33

Lauko předložil kotouč Janu Svobodovi, proti jehož pokus zasáhl Vomáčka.

17:10

Milan Breczko přijal kotouč na modré a následnou kličkou se o pásmo připravil.

16:25

Hráči Královských lvů posílají kotouč na zakázané uvolnění.

15:43

ONDŘEJ BUCHTELA se ocitl sám v mezikruží a střelou na vzdálenější tyč poslal Piráty do dvoubrankového vedení. Asistence: Jakub Lauko a Jan Svoboda.

14:45

Veselý díky dobrému napadání udržel snahu hradeckých v jejich obranném pásmu.

14:01

Gasparova střela nenadělal Pavlátovy větší problémy, přesto se vhazuje před domácí brankou.

13:26

Buly před brankou Hradce.

12:52

Piráti nyní předvedli několik nepřesných přihrávek, z čehož těžili získáním kotouče hosté. Pavlát ale zasahovat nemusel.

11:42

Hradečtí dobrým forčekingem získali kotouč, jenže k zakočení se nedostali, přesto jejich obléhání domácí svatyně pokračuje.

10:58

Maršíkův pokus skončil v rukavice Pavláta, jenže je pískán ofsajd, takže se hra stěhuje do středního pásma.

10:26

Pavlát ukryl puk vystřelený z hradecké hokejky ve své lapačce. Vhazuje se po levé ruce domácího gólmana.

09:48

Hradec na chvilku sevřel domácí v jejich pásmu. Piráti se osvobodili vyhozením na zakázané uvolnění.

08:46

Hnídkova střela z mezikruží skončila v lapačce Vomáčky. Následuje buly po pravici brankáře Hradce Králové.

07:50

Svoboda vystihl hradeckou rozehrávku a přihrál kotouč na Lauko, jehož střelu tahem vyrazil brankář Vomáčka do rohu hřiště.

07:07

Domácí snaha je přerušena pro ofsajdové postavení.

06:28

Vomáčka přikryl kotouč před dojíždějícím Jakubem Veselým. Vhazuje se po pravé ruce hradeckého brankáře.

05:46

Svoboda přijal přihrávku na útočné modré, avšak přes Šaldu nepřešel a jeho akce skončila.

05:08

V zápětí se Královští lvi usadili v okolí domácí branky, ale vytěžili z toho jen nepřesný pokus.

04:48

Po Svobodově buly se dostal k nepříliš razantní střele Buchtela.

04:40

Maršík hrál, takže je pískán úmyslný ofsajd hostů.

03:58

Piráti získali buly před hradeckým brankářem Vomáčkou.

03:32

Po Jonášově střele příklepem se nedostal k zakončení Hladík.

02:48

Gaspar vyzkoušel po buly pozornost Pavláta.

02:37

Chomutovští vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.

02:09

Buchtela se dostal ke střele z první ale jeho pokus skončil pouze na holi soupeře.

01:53

Ofsajd Hradce Králové.

01:41

Vomáčka musel zasáhnou proti dalšímu pokusu domácích forvardů.

01:11

MICHAL STÍNIL se dostal v rychlém brejku za hostující obranu a střelou na vyrážečku překonává Vomáčku. Asistence: Richard Záruba a Petr Chlán.

00:02

Úvodní buly získali domácí, kteří započali první útok.

00:01

Oba celky jsou už na hrací ploše a probíhájí tradiční zdravice. Zápas začne za pár okamžiků.

Piráti Chomutov: Pavlát – Buchtela, Jírovec "A", Bukač "C", Seemann, Studený, Zeman, Jarý, Záruba – Baier, J. Svoboda "A", Lauko, Chlán, Jaroš, Veselý, Hnídek, Stínil, Breczko, Koblížek, Ouřada.

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka – Lelek, Voňka, Pohl, Muška, Gašpar "A", Šalda "A", Jonáš – Kellner, Hladík, Jakubec, Pažourek, Růta, Havelec, Jirásek "C", Dvořák, Hašek, Mazura, Maršík, Síla.

Rozhodčí: Vyštejn – Folk, Ptáček.
Královští lvi Hradec Králové

Mladším dorostencům Hradce letošní ročník vychází, jak již bylo zmíněno jedná se o lídra nadstavbové tabulky. V kalendářním roce 2015 nepoznali hořkost porážky. Nejprve si poradili se Slavií (7:4), poté přehráli v derby Pardubice (3:2sn) a v nedělním zápase zvítězili na ledě Plzně (2:3).

Produktivita Královských lvů má dva vedoucí muže. Prvním z nich je Václav Maršík, který má na svém kontě 6 branek a 7 nahrávek. Jeho spoluhráč Filip Jirásek má totožnou bodovou bilanci na svém kontě. V brankovišti se střídá dvojice Tomáš Vomáčka a Štěpán Kouba. Prvně jmenovaný má procentuální úspěšnost zákroků na 97,30%.
Piráti Chomutov

Mladí Piráti vstoupili do nového roku skvěle. Nejprve si poradili s vrstevníky s Plzně (0:6). Poté doma smetli pražskou Spartu (8:1) a v neděli nedali žádnou šanci Pardubicím. Z ledu toho východočeského družstva si přivezl výhru 10:0!

Nejproduktivnějším mužem chomutovské družiny je Jan Svoboda, který dosud nastřádal 18 bodů za 4 góly a 14 nahrávek. Díky tomu vede tabulku nahrávačů. Hned za vedoucím mužem je v pirátském bodování Tomáš Koblížek, jenž má na svém kontě 9 branek a 5 nahrávek. Brankářská jistota Chomutovských se skrývá v Dominiku Pavlátovi. Jeho procentuální úspěšnost je na 93,59%.
Dobrý čtvrteční podvečer dámy a pánové. Vítám vás u sledování zápasu nadstavbové části ELIOD extraligy mladšího dorostu. Na ledě SD Arény se dnes představí celky Chomutova a Hradce Králové. Půjde tak o souboj druhého s první týmem aktuální tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:1

Branky a nahrávky: 2. Stínil (Záruba, Chlán), 16. Buchtela (Lauko, J.Svoboda), 52. Záruba (Stínil, Chlán), 60. J.Svoboda (Bukač, Lauko) – 57. Muška (Dvořák)

Rozhodčí: Vyštejn – Folk, Ptáček