Tipsport: 4.03 4.3 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:00:21)

Dinamo Moskva : 29

prodloužení:

Medveščak Záhřeb: 0

Dinamo Moskva : 4
Bod navíc tak získávají hosté, kteří v chorvatské metropoli vybojovali cenné vítězství 4:3 v prodloužení. Domácí ztratili zápas až při vyloučení, kdy se v prodloužení nechal vyloučit za zbytečný faul Pelletier. Dinamo se dnes prosadilo zejména díky dobrým brejkům, které se domácím nedařilo dostatečně eliminovat.

Kaspars DAUGAVINŠ - 3:4

62:33

Dinamo právě vstřelilo branku!
A rozhodčí nakonec rozhodli, že je to gól, puk se KASPARSU DAUGAVINŠOVI podařilo protlačit za brankovou čáru, což potvrdil i videozáznam, hosté tak využívají přesilovou hru a vítězí v Záhřebu 4:3 po prodloužení. Bez asistence.

62:33

Stále se studuje videozáznam, diváci netrpělivě vyčkávají na verdikt rozhodčích.

62:33

Pozor, Daugavinš dokázal protlačit puk pod betony Heetera do branky, ale na brankové čáře tam jeden z bránících hráčů dokázal puk zastavit, bude se volat, zda to byl gól!

62:20

Moskevský klub až teprve nyní získává útočné pásmo.

61:54

Branka za Heeterem posunuta, rozhodčí přerušují hru.

61:42

Znovu se domácím podařilo vyhrát důležité vhazování ve vlastní třetině.

61:36

Na trestnou lavici odchází domácí Pelletier a hostům se tak naskýtá dobrá příležitost na vstřelení rozhodujícího gólu!

61:22

Bude se vylučovat, domácí půjdou do tří!

61:05

Medveščak se drží ve třetině Dinama, souboj o puk za brankou hostů.

60:38

Dinamo v útočném pásmu, ale puk nakonec získávají domácí, Geoffrey Kinrade proniká po levé křídle do třetiny soupeře.

60:01

Prodloužení začne za malý okamžik.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 3. třetina:

Medveščak Záhřeb: 4

Dinamo Moskva : 10

3:4

Branky a nahrávky: 10. St. Pierre (Hutchinson, Popovic), 28. Hutchinson, 33. Leino (Flood, Popovic) – 18. Karpov (Karsums), 18. Babenko (Kokarev, Višněvskij), 39. Karpov (Karsums), 63. Daugavinš

Medveščak Záhřeb: Heeter (Owuya) – Flood, Morrisonn, Martinović, Carle, Popovic, Hutchinson, Kinrade – Leino, Pelletier, St. Pierre – Segal, Wright, McLean – Thomas, Björkstrand, Hedberg – Glumac, Murray, Perkovič

Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Lazušin) – Robinson, Višněvskij, Solovjov, Jalasvaara, Korjagin, Mironov, Osipov – Volkov, Daugavinš, Pestuško – Karsums, Cvetkov, Karpov – Majorov, Žerděv, Těreščenko- Brjukvin, Kokarev, Babenko

Rozhodčí: Bulanov, Gofman – Goljak, Dědulja