15.01.2015, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Jan Prošek

Tipsport: 2.86 3.7 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Plekanec (MTL) 0+1, 6 střel, čas na ledě 20:33
Jiří Sekáč (MTL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:51 (03:50:23)
1. Max Pacioretty (MTL) 2+0
2. Andrei Markov (MTL) 0+2
3. Sergej Bobrovskij (CBJ) 28 zák., 3 góly, 90,3%
Ve třetí třetině rozhodli hosté o své výhře když využili tři přesilové hry. Střelecky aktivnější byli také hosté 31:16.

60:00

59:28

Vhazování v útočném pásmu Domácích, Wisniewski získal pásmo.

59:00

Domácí bez gólmana v šesti.

58:30

Hraje se zejména o střední pásmo střelecké pokusy k vidění nejsou.

57:00

Hrají se poslední tři minuty základní hrací doby.

56:39

Nick Foligno branku minul ve velké příležitosti.

Max PACIORETTY - 2:3

55:23

Montreal právě vstřelil branku!
Parádní tečí se prosazuje MAX PACIORETTY a posílá, poprvé v zápase, hostující tým do vedení. Asistence: Tomáš Plekanec, Sergei Gonchar.

P. K. Subban - 2:2

55:01

Oddechový čas pro hosty.

55:01

Vyloučen domácí Brandon Dubinsky na dvě minuty za vražení.

54:24

Střelou do "teploměru" se prosazuje P.K. Subban. Gólem v přesilové hře, do konce které zbývaly 4 sekundy, hosté vyrovnávají. Asistence: Andrej Markov, Alex Galchenyuk.

Max PACIORETTY - 2:1

53:27

Tomáš Plekanec to zkoušel z první, přesný nebyl.

52:27

Znovu vyloučen domácí hráč. Jared Boll za vysokou hůl.

51:30

Gól v přesilové hře. MAX PACIORETTY dostal přihrávku do pozice mezi kruhu, odkud překonal brankáře Boborovského. Asistence: Brenden Gallagher a Andrej Markov.

50:51

Vyloučen domácí Matt Calvert na dvě minuty za sekání.

Ryan JOHANSEN - 2:0

49:38

Columbus právě vstřelil branku!
Čtyři sekundy potřebovali domácí ke vstřelení gólu. RYAN JOHANSEN z hranice kruhu vystřelil přesně mezi ruku a tělo brankáře Price. Asistence: James Wisniewski, Nick Foligno.

49:35

P.K. Subban vyloučen na dvě minuty za podražení. Přesilovka pro domácí Columbus.

48:08

Hrála se vám čtvrtá minuta utkání a Kevin Connauton vstřelil úvodní branku zápasu. od té doby uplynulo 44 minut čistého času a jiný gól nepadl. Domácí tedy stále vedou.

47:18

Tak i hosté mají střelu na branku, postaral se o ni Markov.

47:00

Střelecky jsou v této třetině aktivnější domácí, vystřelili jednou, Montreal bez střely.

45:33

Bojuje se zejména o střední pásmo, ani jeden tým nechce udělat chyba, která by pustila soupeře do gólové šance.

44:41

Hra přerušena z důvodu postavení mimo hru hostujícího týmu.

43:30

Hraje se rychlý hokej, který se divákům musí líbit, jen to skóre není úplně optimální. Jeden gól za 43 minut je prostě málo.

41:50

Alexandr Wennberg střelou příklepem nepřekonal Priceho.

40:51

Tjutin poslal k ledu Weise.

40:01

Závěr druhé třetiny přinesl zajímavé momenty, v oslabení nejprve nedokázal překonat brankáře Price Matt Calvert, na druhé straně v posledních vteřinách neuspěl Tomáš Plekanec. Po 40 minutách platí stav 1:0. Sluší se připomenout, že počet střel na branku je 12:21.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:50

Hosté jsou v přesilovce nebezpeční, dlouhou dobu drželi domácí v obranném pásmu. Výsledkem byla Plekancova střela, kterou Bobrovskij za svá záda nepustil.

39:41

39:03

Matt Calvert s oslabení zahrozil, Price tak tak dokázal zasáhnout.

38:41

Minuta přesilovky pryč, střela žádná.

37:41

Vyloučen domácí David Savard na dvě minuty za nedovolené bránění.

37:00

Poslední tři minuty druhého dějství.

36:15

Connauton vyvezl kotouč do středního pásma, kde o něj přišel v souboji se dvěma protihráči.

35:37

Hra přerušena pro zásah vysokou holí, Columbus tak přišel o útočné pásmo.

34:10

Počet střel na branku 8:19. Střelecká převaha hostů zatím k ničemu nevede.

33:13

Tjutin se střetl ve středním pásmu s Bournivalem, oba borci pokračují ve hře dál.

32:24

Gólových šancí k vidění opravdu mnoho není. Vstřelená branka by hru oživila.

31:08

Scott Hartnell netrefil branku, podobně si vedl o něco později i Ryan Johansen.

30:29

David Desharnais vystřelil z dobré pozice, brankář Bobrovskij byl pozorný, přikryl puk. Buly před jeho brankou.

30:00

Polovina zápasu je minulostí, Montreal se zejména v posledních minutách snaží vyrovnat, ale domácí obranné řady hrají velmi koncentrovaně.

28:57

Komerční přestávka 16:7 (!) vedou hosté na střely, ale skóre je lepší pro domácí mužstvo.

28:01

Subban se snažil v útočném pásmu něco vymyslet, neměl komu přihrát. Rychle o kotouč přišel. Domácí otáčejí směr hry.

27:20

Připomněl se i další zástupce ze střední Evropy. Jiří Sekáč branku ale přestřelil.

26:47

Brenden Gallagher střelou příklepem nepřekonal brankáře Bobrovského.

26:12

Montreal sehrál přesilovou hru velmi špatně. Jen jediná střela právě od českého hráče. Domácí jsou v plném počtu.

24:42

Tomáš Plekanec vystřelil z první. Upřímně řečeno, ve své kariéře zaznamenal nepřeberné množství lepších zakončení.

24:12

Jack Johnson vyloučen na dvě minuty za hákování.

22:58

Boll sestřelil Jemelina, ve hře pokračují oba.

22:37

Dubinsky byl blízko druhému gólu Columbusu, ale brankář Price ho vychytal.

21:56

Hraje se pět na pět. tresty jsou u konce.

21:38

Přesilovka pro hosty necelých 20 vteřin.

20:40

Vyloučený James Wisniewski je na ledě.

20:01

Jedinou branku v první třetině vstřelil ve 4. minutě Kevin Connauton. Střelecky jsou aktivnější hosté 12:6, nicméně vedou domácí.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:56

Znovu vyloučení. Nick Foligno vyloučen za hákování. Početní výhoda 4:3 pro hosty.

19:38

Dva na jednoho teď jeli domácí hokejisté. V bráně místo puku skončil jeden z útočící dvojice. Pacioretty vyloučen na dvě minuty za krosček. bude se hrát čtyři na čtyři.

19:00

Hraje se poslední minuta hry v první třetině.

18:40

Za držení hole vyloučen James Wisniewski. Přesilová hra pro Canadiens.

17:31

Branden Gallagher nedokázal zamířit přesně, kotouč se mu možná postavil na hranu, a tak jeho trefení bylo obtížnější.

17:00

Mnoho šancí k vidění není, hraje se spíše o střední pásmo. Montreal nevyužil ani jednu z dvanácti střel, které na domácí branku vyslal.

Sporná situace v Bobrovského brankovišti

14:59

Tak tohle jsem opravdu video rozhodčímu nezáviděl. Po přihrávce Plekance a Paciorettyho střílel Brendan Gallagher. Kotouč se pohyboval na brankové čáře. Video sudí zkoumal, zda překonal celým objemem brankovou čáru. Po delší poradě je verdikt jasný – ne, nepřešel, gólu dosaženo nebylo. Rozhodovaly skutečně milimetry.

14:39

Alexej Jemelin nahodil kotouč puk na branku Columbusu.

14:34

Sergej Bobrovskij raději přikryl kotouč po nahození ze středního pásma, buly před jeho brankou.

12:40

Brandon Dubinsky se dral do zakončení, které volalo po využití.

12:10

V návaznosti na tweet musím dodat, že skutečně všechny čtyři střely na branku byly nebezpečné.

12:10

Columbus byl blízko druhé brance, střelec Nick Foligno nedokázal se svou šancí naložit alespoň z poloviny tak, jak umí.

10:40

Max Pacioretty bekhendem trefil jen výstroj brankáře Bobrovského. Na druhé straně to zkoušel se stejným výsledkem Scott Hartnell.

09:41

Tomáš Plekanec a Brandon Dubinsky vyloučeni na dvě minuty za hrubost. Hraje se čtyři na čtyři.

09:32

Ryan Johansen střelou příklepem náskok svého týmu nezvětšil.

08:45

Kevin Connauton, autor první branky utkání, se dostal znovu ke střele, tentokrát neuspěl.

08:10

Vhazování ve středovém kruhu. Domácí se dostávají do útočného pásma. Obrana Montrealu nedává Columbusu prostor pro střelu.

07:33

Parenteau nepřekonal Bobrovského v brance Columbusu, ten kryl zatím všech šest střeleckých pokusů soupeře.

07:22

Komerční přestávka. na střely vedou hosté 6:1.

06:12

Dale Weise si vybruslil před branku, v zakončení přesný nebyl.

04:50

Domácí tým je po vstřelené brance aktivnější, jen se nemůže dostat do optimální střelecké příležitosti.

Kevin CONNAUTON - 1:0

03:31

Domácí tým se ve třetí minutě dostává do vedení. KEVIN CONNAUTON prostřelil brakáře Price. První střela na branku domácího týmu končí gólem. Asistence: Jeremy Mourin.

02:19

Tomáš Plekanec nepřekonal domácího brankáře, že by to od českého útočníka byla povedená střela, to se napsat nedá.

01:13

Sean Collions branku minul, jednalo se vůbec o první střelecký pokus zápasu.

00:01

Tomáš Plekanec vyhrál vhazování nad Brantonem Dubinskym.

00:01

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům NHL. V tomto zápase proti sobě nastoupí Columbus a Montreal. Vše je připraveno, za několik málo okamžiků utkání začne.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Nejproduktivnějším hráčem domácích je Nick Foligno (18+22), následuje pak Ryan Johansen (15+24). Jedničkou v brance je Sergei Bobrovsky.
Nejproduktivnějším hráčem Montealu je Max Pacioretty (18+15), druhým je Alex Galchenyuk (10+17). Jedničkou v brance je Carey Price, který nastoupil do 34 zápasů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

2:3

Branky a nahrávky: 4. Connauton (Mourin), 50. Johansen (Wisniewski, Foligno) – 52. Pacioretty (Gallagher, Markov), 55. Subban (Markov, Galchenyuk), 56. Pacioretty (Plekanec, Gonchar)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Savard, Johnson, Wisniewski, Connauton, Tjitin, Goloubef – Foligno, Johansen, Hartnell – Aktinson, Dubinsky, Calvert – Morin, Wennberg, Collins – Boll, Letestu, Tropp.

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Subban, Markov, Gonchar, Beaulieu, Gilbert, Jemelin – Gallagher, Plekanec, Pacioretty – Parenteau, Galchenyuk, Prust – Weise, Eller, Desharnais – Bournival, Malhotra, Sekáč.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Kowal – Miller, Nansen

Diváci: 14 964