Tipsport: 4.03 4.3 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kaspars DAUGAVINŠ - 3:4

62:33

Dinamo právě vstřelilo branku!
A rozhodčí nakonec rozhodli, že je to gól, puk se KASPARSU DAUGAVINŠOVI podařilo protlačit za brankovou čáru, což potvrdil i videozáznam, hosté tak využívají přesilovou hru a vítězí v Záhřebu 4:3 po prodloužení. Bez asistence.

Maxim KARPOV - 3:3

38:25

Domácí propadli v útočném pásmu, po zblokované střele se museli bleskově vracet do své třetiny, hosté znovu podnikli rychlý brejk, na jehož konci je další chyba obránce Medveščaku, který nechal volný puk na modré, ten převzal MAXIM KARPOV a nádhernou střelou vymetl "pavučiny" v brance domácího týmu. Asistence: Martins Karsums.

Ville LEINO - 3:2

32:38

Medveščak právě vstřelil branku!
A svou převahu domácí korunují vedoucím gólem! VILLE LEINO pálí z pravé strany, jeho pokus ještě Šaryčenkov vyráží, ale domácí útočník se dostal znovu k puku a parádním blafákem ošálil stojícího gólmana Dinama, za nímž pak dopravil puk do odkryté branky. Asistence: Mark Flood a Mark Popovic.

Andrew HUTCHINSON - 2:2

27:22

Domácí ale využívají přesilovou hru, a to zásluhou pěkné individuální akce ANDREW HUTCHINSONA, který převzal ve střední pásmu puk, nabruslil do útočné třetiny, kde hned mezi trojicí bránících hráčů vystřelil zápěstím a puk, zdálo se, ještě možná nadzvedl některý z hráčů Dinama, ten tak prolétl Šaryčenovi nad pravou rukou do branky. Bez asistence.

Jurij BABENKO - 1:2

17:45

Další útočná akce a je z toho druhý gól v síti Medveščaku, tentokrát se parádní střelou z levé strany prosazuje JURIJ BABENKO, kterého pěknou zadovkou našel Kokarev, gólman Heeter zůstal v bráně Medveščaku jako opařený. Asistence: Denis Kokarev a Dmitrij Višněvskij.

Maxim KARPOV - 1:1

17:05

Obrana Medveščaku nyní nepohlídala prostor před svou brankou, kde nechala dorážet MAXIMA KARPOVA po střele Martinse Karsumse od modré a hosté vyrovnávají. Asistence: Martins Karsums.

Martin St. PIERRE - 1:0

09:07

Střela Hutchinsona od modré prošla Heeterovi mezi betony a puk, šourající se do branky, ještě doklepl za brankovou čáru MARTIN ST. PIERRE, kterému byl gól připsán. Asistence: Andrew Hutchinson a Mark Popovic.

3:4

Branky a nahrávky: 10. St. Pierre (Hutchinson, Popovic), 28. Hutchinson, 33. Leino (Flood, Popovic) – 18. Karpov (Karsums), 18. Babenko (Kokarev, Višněvskij), 39. Karpov (Karsums), 63. Daugavinš

Medveščak Záhřeb: Heeter (Owuya) – Flood, Morrisonn, Martinović, Carle, Popovic, Hutchinson, Kinrade – Leino, Pelletier, St. Pierre – Segal, Wright, McLean – Thomas, Björkstrand, Hedberg – Glumac, Murray, Perkovič

Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Lazušin) – Robinson, Višněvskij, Solovjov, Jalasvaara, Korjagin, Mironov, Osipov – Volkov, Daugavinš, Pestuško – Karsums, Cvetkov, Karpov – Majorov, Žerděv, Těreščenko- Brjukvin, Kokarev, Babenko

Rozhodčí: Bulanov, Gofman – Goljak, Dědulja