6:2

konec (1:1, 3:0, 2:1)

14.01.2015, 17:30 • ZS města Kadaně • Jiří Novotný (@jirka_novotny95)

Tipsport: 2.15 4.05 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Kadaň přejela Havířov jasně 6:2 a raduje se z cenného vítězství. Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera! (19:54:19)

60:00

59:14

Müller čistým zákrokem poslal k ledu Tomiho, vysloužil si potlesk.

58:49

Zápas už se pouze dohrává, domácí kotel spustil oslavný chorál.

56:31

Havířov právě vstřelil branku!
VOJTĚCH TOMI dokázal ujet kadaňské obraně podél mantinelu a střelou k tyči kosmeticky upravuje skóre zápasu. Asistence: Daniel Kurovský.

56:21

Chrpa dostal přihrávku zpoza branky, jeho přízemní střelu však Matoušek vyrazil.

53:46

Kadaň právě vstřelila branku!
Domácí jsou nadále hladoví, na ukazateli skóre už svítí hrozivých 6:1! Před brankou se po Jírově přihrávce zmocnil puku NICOLAS HLAVA a překonal Matouška střelou mezi betony. Asistence: Petr Jíra.

51:20

Hlava našel šikovným nahozením rozjetého MARTINA ŠAGÁTA, jenž jeho nabídkou nepohrdl – jemným přiťuknutím dostal puk za záda Matouška. Asistence: Nicolas Hlava, Aleš Pavlas

51:10

Pavlasova rána od modré našla náruč připraveného Matouška.

50:17

Havířov se zatím dobře brání, nyní je puk před Moučkem.

49:22

Vyloučen Klimša (HAV), jenž se provinil hákováním.

48:56

Šlahař se snažil prokličkovat před Moučka, stopku mu vystavil Hlava.

48:15

Trefného ránu od modré Matoušek kryje.

47:01

Mazance puk zasáhl pravděpodobně do oblasti levého boku. Zdá se, že bude v pořádku.

46:46

Mazanec se obětavě vrhl do střely jednoho z havířovských hráčů a dlouho se svíjel na ledě. Za potlesku publika už odjel na střídačku.

45:10

Domácí v plném počtu. Havířovu se tato přesilovka příliš nevyvedla.

44:29

Sztefek přistižen v ofsajdu.

43:53

Pechanec nabil Klimšovi, jeho ránu Mouček zneškodnil svým pravým betonem.

43:10

Domácí Tejnor obdržel menší trest za hákování.

41:54

Sztefek se snažil Moučka překvapit střelou z levého křídla, gólman Kadaně byl pozorný.

40:56

40:01

Hosté střídají brankáře! Do branky se postaví Petr Matoušek.

40:01

Po druhé třetině je výrazně spokojenější Kadaň, která do závěrečná periody půjde s třígólovým náskokem. Ve 24. minutě zaznamenal svůj druhý gól v zápase Ton, poté se trefil Jakub Novák a na 4:1 zvyšoval ve 36. minutě Kůs. Třetí třetina začne cca v 19:20.

40:00

39:25

Fořt se rozjel podél pravého mantinelu, Mouček jeho střelu podržel v lapačce. Vhazuje se po levé ruce kadaňského brankáře.

38:56

Ve čtyřech teď bude Havířov, Repe potrestán za podražení.

38:24

37:18

Puk v obranném pásmu Havířova, hosté se ještě k ohrožení Moučka nedostali.

36:24

Jakub Novák (KAD) vyloučen za sekání.

36:24

Foltýn vyslal přízemní ránu z pravého křídla, Mouček zasáhl betonem.

35:12

Také za trest Jiránka hosté pykají obdrženým gólem. Mrázek našel pravém kruhu volného JAROSLAVA KŮSE, který se trefil přesně pod břevno havířovské svatyně. Asistence: Jaroslav Mrázek.

34:14

Daneček sebral ze vzduchu nahození Tona, pískána hra vysokou holí. Vhazuje se po pravé ruce gólmana AZetu.

33:25

Hlava ztratil puk a hosté jej následně vyvezli až za branku Moučka.

32:16

Havířovský Jiránek obdržel 2+2 za vysokou hůl. Hosté s verdiktem rozhodčího nesouhlasí, ovšem není jim to nic platné.

31:16

JAKUB NOVÁK trestné střílení proměňuje! Danečka překonal krásným blafákem.

31:16

Jakub Novák faulován před brankou Havířova, pískán nájezd!

30:41

30:22

Havířov se osvobozuje.

29:35

Šagát pálil bez přípravy, gólman AZetu vyráží holí do rohu hřiště.

29:30

Tejnorova dělovka od modré končí v náručí Danečka.

28:45

28:41

Hostující Kubiš potrestán za nesportovní chování.

28:10

Ton vyhazuje puk.

27:48

Střela Lenďáka neprošla přes hradbu těl před kadaňskou brankou.

27:20

Havířovu se zatím nedaří usadit se před Moučkem.

26:45

Další trest na straně Kadaně. Mrázek vyloučen za sekání.

25:25

25:25

Repeho ránu dokázal zblokovat Šagát.

23:45

Ve vlastním oslabení se Kadani daří zvrátit skóre ve svůj prospěch. KAREL TON ujel hostujícím zadákům a v tváří tvář Danečkovi chladnokrevně zavěsil. Asistence: Petr Jíra, Martin Mazanec.

23:25

Šulák (KAD) vyloučen za vysokou hůl.

23:14

Na modré se do puku opřel Mrázek, střela však neprošla přes Ostrčila.

22:55

Ihned po buly střílel Lukáš Novák, napálil vyrážečku gólmana AZetu.

22:45

Hlava vystihl rozehrávku Havířova a vypálil z prostoru levého kruhu, Daneček byl pozorný.

21:23

Po tlačenici u mantinelu za Moučkovo brankou rozhodčí ztratil puk z dohledu a přerušil hru. Vhazuje se ve středním pásmu.

20:01

Úvodní třetina je za námi, na tabuli svítí skóre 1:1. Gólový účet zápasu otevřel v 9. minutě Pechanec, za Kadaň odpověděl v 17. minutě Ton. Obě branky padly v početní výhodě. Druhé dějství dnešního duelu bude pokračovat za nějakých 17 minut.

20:00

19:41

Jíra nahodil ve středním pásmu, Daneček raději přerušil. Vhazuje se po jeho levé ruce.

18:37

Opalkovu střelu od modré Daneček vyrazil do rohu hřiště, s následnou střelou z úhlu neuspěl Chrpa.

15:49

Mazancovu střílenou přihrávku před brankou tečoval KAREL TON, Daneček neměl na puk mířící k levé tyči nárok. Asistence: Martin Mazanec, Jaroslav Kůs

15:10

Na trestnou lavici opět míří Tomi (HAV), tentokrát se provinil podražením.

14:15

Oba týmy v plném počtu.

14:05

Tečovaná rána Loskota se dokutálela do lapačky Moučka, vhazuje se po jeho pravici.

12:46

Lenďák se tlačil před Moučka, Kůs ho pohotově odstrčil od puku.

12:15

Kadaň si početní výhodu příliš dlouho neužila. Jíra putuje na trestnou lavici za podražení.

12:11

Tomi (HAV) fasuje menší trest za sekání.

11:41

Po ataku jednoho z hostujících hráčů se z ledu těžce zvedá Müller.

11:26

Prudkou ránu Ringlera Daneček vykopl do rohu hřiště.

11:08

Kadani se podařilo dostat AZet pod tlak, pramení z toho icing hostujícího týmu.

09:57

Důrazný Hammerbauer se natlačil před havířovskou branku, Daneček s pomocí svých spoluhráčů ošemetnou situaci zvládl.

08:19

Nyní už Kadaň nespasil ani Mouček. Po Klimšově přihrávce se před brankou ke kotouči prodral ANTONÍN PECHANEC, jenž dokázal prostrčit puk mezi betony kadaňského gólmana. Asistence: David Klimša, Michal Sztefek.

08:00

Nikým neatakovaný Loskot pádil na Moučka, gólman Kadaně se roztáhl na brankové čáře a zlikvidoval jeho zakončení svým pravým betonem!

07:19

Tentokrát v ofsajdu domácí.

07:12

Havířovští se drali do pásma, rozhodčí je rychle zastavil – ofsajd.

06:58

Kadaň se zásluhou Račuka osvobozuje.

06:47

Dělovku Foltýna od modré Mouček vyrazil do sítě nad brankou.

06:35

První trest na straně Kadaně. Pavlas si odpyká 2 minuty za hákování.

05:44

Rozjetý Hammerbauer profrčel kolem Repeho, s jeho bekhendovým zakončením si ovšem Daneček hravě poradil.

05:07

Po závaru před kadaňskou brankou Mouček přerušil, vhazovat se bude po jeho levé ruce.

04:08

Tvrdá rána Račuka z pravého kruhu orazítkovala tyč Danečkovy klece!

03:41

Račuk se objevil s pukem před Danečkem, ihned se ho však ujal Šlahař a puk nakonec končí v ochranné síti.

03:16

Hosté vyhazují, Kadaň zatím příliš nebezpečná není.

02:39

Mrázkovu ránu před Danečkem šikovně tečoval Ton, gólman Havířova puk zkrotil a vhazuje se po jeho pravici.

02:10

Šlahařovi se podařilo vyvézt puk až za kadaňskou branku.

01:54

Repe vyhodil puk na box časoměřičů a čeká ho menší trest za zdržování hry.

01:44

Domácí hned od začátku Havířov zmáčkli, jeho hráči vyhazují na icing.

00:57

Po Jírově přihrávce se v mezikruží zjevil Kůs, bekhendové zakončení mu ale nevyšlo.

00:07

Hosté se snažili o rychlý útok, je z toho zakázané uvolnění.

00:01

Na ledě už jsou hráči Havířova, nyní vjíždějí také hokejisté Kadaně. Domácí tým hraje v tradiční světlé sadě dresů. Příjemnou zábavu Vám přeje Jiří Novotný.

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Mazanec, Mrázek, Trefný, Opalek, Šulák – Ton, Kůs, Jíra – Hlava, Šagát, Račuk – J. Novák, L. Novák, Hammerbauer – Müller, Chrpa, Ringler

AZ Havířov: Daneček (Matoušek) – Foltýn, Krisl, Lenďák, Horák, Ostrčil, Repe, Bezuška, Bahounek – Fořt, Loskot, Jiránek – Tomi, Šlahař, Kubiš – Sztefek, Pechanec, Kurovský – Chmielewski, Maruna, Klimša

Rozhodčí: Zubzanda – Tvrdík, Malý.
Příjemný podvečer z kadaňského zimního stadionu! Dnes uvidíme zápas domácího SK s Havířovem.
Kadaň do nového roku vstoupila porážkou v Mostě, jenž následně vyloupil i arénu chomutovských Pirátů. Poté však zvládla domácí zápas s Benátkami a vyhrála také v Ústí – 5:6 po prodloužení. V tabulce černožlutým patří 8. pozice se tříbodovou ztrátou na 6. AZet. V brance Kadaně se v posledních zápasech pravidelně objevuje Václav Mouček, urostlý gólman se může pochlubit úspěšností lehce přesahující 90%. Nejproduktivnějším hráčem je Roman Chlouba, který ale momentálně sbírá body v Chomutově. Z těch, co aktuálně nastupují za Kadaň, je na tom nejlépe Karel Ton.

Havířov bude Kadani chtít oplatit porážku z posledního vzájemného zápasu, kdy na svém ledě odevzdal všechny tři body po prohře 1:2. Před zápasem v Kladně AZet přehrál Havlíčkův Brod, poté po nájezdech udolal Šumperk. Nejproduktivnějším hráčem Havířova je mladý forvard Antonín Pechanec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

6:2

Branky a nahrávky: 16. Ton (Mazanec, Kůs), 24. Ton (Jíra, Mazanec), 32. J.Novák (TS), 36. Kůs (Mrázek), 52. Šagát (Hlava, Pavlas), 54. Hlava (Jíra) – 9. Pechanec (Klimša, Sztefek), 57. Tomi (Kurovský)

AZ Havířov: Daneček ( 41. Matoušek) – Foltýn, Krisl, Lenďák, Horák, Ostrčil, Repe, Bezuška, Bahounek – Fořt, Loskot, Jiránek – Tomi, Šlahař, Kubiš – Sztefek, Pechanec, Kurovský – Chmielewski, Maruna, Klimša

Rozhodčí: Zubzanda – Tvrdík, Malý