Liga juniorů

VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov

4:1

konec (1:0, 1:1, 2:0)

11.01.2015, 13:30 • Zimní stadion Na Lapači • Lucie Krampotová (@@LucieKrampotova)

Ode mne to bude vše, přeji krásný zbytek neděle a brzy na shledanou. (15:54:28)
Největším zvratem ve třetí třetině bylo dvojnásobné vyloučení na straně Zubrů, při kterém Valaši vstřelili dvě branky. Tento náskok už se Přerovským nepodařilo dohnat a domácí si tak odnášejí tříbodové vítězství.
Ihned po závěrečné síréně od sebe rozhodčí odtrhávají Španka a Mašíčka.

60:00

59:08

Zubři poslední minutu dohrají v oslabení. Vyloučen byl Jakub Kundrátek za hrubost.

59:03

Z pravého kruhu se do Stojarova betonu trefil Matouš Kratochvíl.

58:44

Ke sklonku třetiny od modré štěstí pokusil Kuchařík, Grigárkova lapačka na místě.

57:56

Tydlačka se s kotoučem rozbruslil ke Grigárkovi, záměry mu překazil odpískaný ofsajd.

57:00

Hra v domácím obranném pásmu, zubří pokusy vycházejí naprázdno.

54:03

Šimon Kratochvíl si před domácím gólmanem pohrával s pukem, svatyni minul.

53:25

Mašíčkův útočný zákrok přerušil hvizd píšťalky hlásící ofsajd.

52:28

Kotouč ve své blízkosti Stojar pokryl lapačkou.

51:27

Mašíček před Stojara nabídl Kratochvílovi, zakončení klec netrefilo.

50:20

Helešic ukořistil kotouč a osamocen se rozjel ke Stojarovi, jež ránu zablokoval tělem.

49:03

Situace před Zubří klecí se nyní spíše podobala přestřelce, hned několika domácím hráčům se naskytla šance ke střele.

48:05

Mašíček se zleva dostal ke Stojarovi, akci mu překazil brankářův beton.

46:20

Vylučovalo se na obou stranách. Dokonce čtyřminutový trest za hrubost si vynesli Tomáš Surý a Daniel Pecha, hra pokračuje ve stavu pět ku pěti.

45:03

Oddechový čas pro hosty.

45:03

Vsetín právě vstřelil branku!
Kuchařík nabil JOSEFU MIKULOVI, který puk před Grigárkem přijal a prací zápěstí zvedl za gólmana.Asistence: Lukáš Kuchařík, Ondřej Grygar.

44:34

Tomáš Surý zleva obehrál hostujícího útočníka a našel kotouči cestu do odkryté části brány. Asistence: Dalimil Zvonek.

43:42

Zelenožlutému týmu se dostane přečíslení pět na tři! Vyloučen byl Martin Helešic za zdržování hry.

43:18

Další přesilovka Valachů. Trestnou lavici obsadí Šimon Kratochvíl za vysokou hůl.

43:02

Jakoby mimochodem vypálil Španko od modré, Zubří klec neohrozil.

42:13

Domácí se dostali do útočného pásma a jakmile se puk přiblížil ke Grigárkovi, raději jej přikryl tělem.

40:40

Osamocený Mikula přijal no levého kruhu Kuchaříkovu nabídku, kotouč mu ale ujel z hole.

40:01

Ve druhé třetině proběhlo větší množství vyloučení, což mělo mimo jiné za následek druhou branku Vsetína. Na dva jedna v druhé části periody poté zvýšil Šimon Kratochvíl. Třetí třetina začne cca 15:15.

40:00

39:15

Michal Hryciow se dostal před bránu a nabídl Kuchaříkovi, který bohužel pro domácí nezakončil.

38:59

Mašíček na modré přijal kotouč, jehož cestu k bráně odklonil domácí obránce.

37:05

Po rozehrávce po pravici Stojara se ještě Zubrům naskytl prostor pro střelu. Nyní už jdou domácí v plném počtu.

36:06

Jakub Bouda odesláním puku přes ledovou plochu nalezl východisko z obklíčení domácí klece.

35:28

Šťastný přijal přihrávku a od modré vystřelil, Stojarův beton byl na místě.

35:10

Trestnou lavici po následující dvě minuty obsadí Dalimil Zvonek za hrubost.

34:12

Přerov právě vstřelil branku!
Vlastimil Dostálek nabil na levý kruh ŠIMONU KRATOCHVÍLOVI, který kotouč pověsil na šibenici. Asistence: Vlastimil Dostálek, Matouš Kratochvíl.

32:17

31:58

Pecha zprava nastrčil kotouč k bráně, Stojarův beton kotouč vyrazil na hůl Zavřela, který zakončit nedokázal.

31:07

I přes oslabení udrželi Valaši první polovinu dvouminutovky hru v útočném pásmu a dokonce stihli vystřídat.

30:17

Další přesilovka Zubrů, trestnou lavici po následující dvě minuty zahřeje Filip Valter za vysokou hůl.

29:50

Hostům po mantinelu utekl puk,kterého se ujal Zvonek, těsně přes vypálením mu ale utekl z hole.

29:40

K levému rohu mířenou střelu z hole Mašíčka Stojar zachytil lapačkou.

28:52

28:40

Michal Hryciow vyslal další test na Grigárka, jeho lapačka byla na místě.

27:40

Jakub bouda vystřelil, trajektorii kotouče zablokovali hostující obránci.

26:52

Valaši si opět mohou zkusit přesilovku, za podražení byl vyloučen Šimon Kratochvíl.

26:12

Lukáš Kuchařík ndhodil kotouč do přerovské klece a Grigárek na poslední chvíli máchnutím lapačky zasáhl.

25:25

25:23

Kolize u Stojarovy brány vsetínskému gólmanovi srazila přilbu z hlavy, zdá se však, že je v pořádku.

23:25

Na trestnou lavici byl vyslán Ondřej Tydlačka za sekání.

22:47

21:21

Michal Hryciow nabil JOSEFU MIKULOVI, který kotouč po ledě zasadil za Grigárka. Asistence: Michal Hryciow, Jiří Weintritt.

20:47

Vyloučení za hrubost si odsedí Dominik Daniš. Osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku navíc dostal Matouš Kratochvíl.

20:30

Bitka přinesla osobní tresty za hrubost vsetínskému Tomáši Surému a přerovskému Mašíčkovi.

20:17

Ihned po vstupní buly se Boudovi podařilo nabít na Grigárka, kotouč skončil v jeho výstroji.

20:01

Na začátku třetiny jsme viděli poměrnou vyrovnanost obou týmů, která se nakonec přetavila v pasáž ku prospěch Vsetína, kdy střela Josefa Zuzaníka rozsvítila světlo nad Grigárkovou svatyní. Ani přesilovka Zubrům nepřinesla vyrovnání a do druhé periody naopak vstupují v početní nevýhodě. Druhá třetina začne cca 14:18.

20:00

19:31

Několik sekund po vyrovnání počtů se i domácím naskytne další přesilovka, na trestnou lavici byl vykázán Patrik Zavřel.

19:07

19:00

Zuzaník z bezprostřední blízkosti nastrčil kotouč do klece, Grigárek lapačkou vyrazil.

17:42

Jako při minulé přesilovce se Zubři velmir rychle zformovali okolo Stojarovy svatyně, Šimon Kratochvíl svou šanci ale nevyužil a bránu přestřelil.

17:07

Zubrům se dostane další přesilovky, Lukáš Kuchařík byl vyloučen za sekání.

16:47

Rozehrávka po pravici Grigárka, Hryciow pohotově zareagoval a od modré vypálil, brankářova lapačka byla na místě.

16:00

Zuzaník před vlastní bránou ztratil puk a Stojar jej před rozjetým obráncem pokryl lapačkou.

15:18

Zvonek z pravého kruhu nastřelil do brány, gólmanův beton byl na místě.

14:30

Melu kolem Grigárkovy svatyně zubřu velmi brzy zarazili a přesunuli hru do útoku.

13:37

Jakub Vaněk nabil JOSEFU ZUZANÍKOVI, jenž z bezprostřední blízkosti zasadil puk za brankářovo levé rameno. Asistence: Jakub Vaněk, Jakub Bouda.

13:06

Bouda zprava vyslal puk na Grigárka, o doražení se pokusil Grygar a gólmanova paže jen tak tak kotouč odrazila.

11:50

Další zkouška Stojara, betonem odrazil ránu z pravého kruhu.

11:02

Dostálek osamoceně vybruslil ke Stojarovi, vypálit mu zabránila domácí obrana.

10:36

9:10

Střela Jakuba Vaňka těsně minula levou tyč.

8:36

Počty se nyní prohazují, za vražení na hrazení byl vyloučen Martin Helešič.

8:31

8:07

Domácí se i přes oslabení dostali do útoku, soupeř je však brzy zatlačil zpět.

6:52

Přerovští se velmi rychle přesunuli do útočné formace, rána Matouše Kratochvíla skončila ve Stojarově výstroji.

6:31

Zubři si vyzkouší první přesilovku, za sekání byl vyloučen kapitán Bouda.

5:21

Zuzaník od modré spíše jen přihodil puk Grigárkovi, který jej chytl lapačkou. Rozehrávka po pravici Grigárka.

3:49

Bouda nyní chybně předal puk soupeři, který se s ním dostal až ke Stojarovi, ke střele nedošlo.

2:09

Po rozehrávce na červené čáře se domácí rychle přesunuli do útoku, nához Grygara směrem k bráně byl zblokován obránci.

1:30

Hra se nyní přesunula do domácího obraného pásma.

0:05

Úvodní buly si na svou stranu získal Vsetín a s kotoučem následně vyrazil vstříc soupeři.

00:01

VHK Vsetín: Stojar (Bechný) – Hryciow, Svozílek, Vašíček, Červínek, Weintritt, Zuzaník, J. Vaněk – Španko, Surý, Tydlačka, Mikula, Kuchařík, Grygar, Bouda, Zvonek, Valter.

HC ZUBR Přerov: Grigárek (Sekula) – Mašíček, Šťastný, Kundrátek, Novák, Duda, Smolka – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, Dostálek, Zavřel, Helešič, Kubal, Pecha, Siegel, Daniš.

Rozhodčí: Fiedler – Novák, Smilek.
Pokud vás tedy zajímá, jak si po sobotní prohře mužů povedou se zkrocením Zubra junioři, začínáme v neděli v 13:30.
Tyto týmy se letos potkaly právě třikrát. V prvním střetu sezóny nadělili Valaši Zubrům rovnou desítku, v dalším šestku. Poslední zápas už Přerovští dokázali zdramatizovat, přesto si ale zelenožlutý tým odvezl domů dva nájezdové body.
Zatímco za sobotního večera přivítal Lapač mužský tým HC Zubr Přerov, v neděli odpoledne zde zavítá stejnojmenný juniorský tým. Toto a Vsetínské mužstvo tabulkově dělí dvě příčky a rozdíl pěti bodů; třetí Přerov jich má třináct, pátý Vsetín osm.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

4:1

Branky a nahrávky: 14. Zuzaník (J. Vaněk, Bouda), 22. Mikula (Hryciow, Weintritt), 45. Surý (Zvonek), 46. Mikula (Kuchařík, Grygar) – 35. Kratochvíl Š. (Dostálek, Kratochvíl M.)

VHK ROBE Vsetín: Stojar (Bechný) – Hryciow, Svozílek, Vašíček, Červínek, Weintritt, Zuzaník, J. Vaněk – Španko, Surý, Tydlačka, Mikula, Kuchařík, Grygar, Bouda, Zvonek, Valter.

HC ZUBR Přerov: Grigárek (Sekula) – Mašíček, Šťastný, Kundrátek, Novák, Duda, Smolka – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, Dostálek, Zavřel, Helešic, Kubal, Pecha, Siegel, Daniš.

Rozhodčí: Fidler – Novák, Smilek