Liga juniorů

VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov

4:1

konec (1:0, 1:1, 2:0)

11.01.2015, 13:30 • Zimní stadion Na Lapači • Lucie Krampotová (@@LucieKrampotova)

Ode mne to bude vše, přeji krásný zbytek neděle a brzy na shledanou. (15:54:28)
Největším zvratem ve třetí třetině bylo dvojnásobné vyloučení na straně Zubrů, při kterém Valaši vstřelili dvě branky. Tento náskok už se Přerovským nepodařilo dohnat a domácí si tak odnášejí tříbodové vítězství.
Ihned po závěrečné síréně od sebe rozhodčí odtrhávají Španka a Mašíčka.

60:00

59:08

Zubři poslední minutu dohrají v oslabení. Vyloučen byl Jakub Kundrátek za hrubost.

59:03

Z pravého kruhu se do Stojarova betonu trefil Matouš Kratochvíl.

58:44

Ke sklonku třetiny od modré štěstí pokusil Kuchařík, Grigárkova lapačka na místě.

57:56

Tydlačka se s kotoučem rozbruslil ke Grigárkovi, záměry mu překazil odpískaný ofsajd.

57:00

Hra v domácím obranném pásmu, zubří pokusy vycházejí naprázdno.

54:03

Šimon Kratochvíl si před domácím gólmanem pohrával s pukem, svatyni minul.

53:25

Mašíčkův útočný zákrok přerušil hvizd píšťalky hlásící ofsajd.

52:28

Kotouč ve své blízkosti Stojar pokryl lapačkou.

51:27

Mašíček před Stojara nabídl Kratochvílovi, zakončení klec netrefilo.

50:20

Helešic ukořistil kotouč a osamocen se rozjel ke Stojarovi, jež ránu zablokoval tělem.

49:03

Situace před Zubří klecí se nyní spíše podobala přestřelce, hned několika domácím hráčům se naskytla šance ke střele.

48:05

Mašíček se zleva dostal ke Stojarovi, akci mu překazil brankářův beton.

46:20

Vylučovalo se na obou stranách. Dokonce čtyřminutový trest za hrubost si vynesli Tomáš Surý a Daniel Pecha, hra pokračuje ve stavu pět ku pěti.

45:03

Oddechový čas pro hosty.

45:03

Vsetín právě vstřelil branku!
Kuchařík nabil JOSEFU MIKULOVI, který puk před Grigárkem přijal a prací zápěstí zvedl za gólmana.Asistence: Lukáš Kuchařík, Ondřej Grygar.

4:1

Branky a nahrávky: 14. Zuzaník (J. Vaněk, Bouda), 22. Mikula (Hryciow, Weintritt), 45. Surý (Zvonek), 46. Mikula (Kuchařík, Grygar) – 35. Kratochvíl Š. (Dostálek, Kratochvíl M.)

VHK ROBE Vsetín: Stojar (Bechný) – Hryciow, Svozílek, Vašíček, Červínek, Weintritt, Zuzaník, J. Vaněk – Španko, Surý, Tydlačka, Mikula, Kuchařík, Grygar, Bouda, Zvonek, Valter.

HC ZUBR Přerov: Grigárek (Sekula) – Mašíček, Šťastný, Kundrátek, Novák, Duda, Smolka – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, Dostálek, Zavřel, Helešic, Kubal, Pecha, Siegel, Daniš.

Rozhodčí: Fidler – Novák, Smilek