5:4

po prodl. (1:0, 1:3, 2:1 - 1:0)

11.01.2015, 17:00 • HANT aréna Skalica • Petra Beblavá sk

Tipsport: 2.42 4.1 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po skvelom zápase sa z víťazstva napokon tešia Záhoráci, ktorí porazili Martinčanov po predĺžení 5:4.

Ja vám ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. (19:23:42)

JURÍK - 5:4

64:26

Skalica dala gól!
Po rýchlom brejku sa Skaličania tešia z dvoch bodov. JURAJ JURÍK prebral puk z pravej strany ho poslal na ľavú Brunovi Mrázovi, ktorý mu ho vrátil a Jurík už upratal puk do siete. Čech sa nestihol presunúť.
Asistencie: Mráz

64:05

Ďatelinkova delovka z pravého kruhu bola nepresná.

63:41

Zostáva nám niečo vyše 1 minúty. Uvidíme gól v predĺžení či až v nájazdoch?

62:54

Skaličania to skúšali rýchlo, ale v útočnom pásme okamžite prišli o puk.

62:34

Markovič zostal ležať na ľade, no vylučovať sa nebude i keď hokejka bola v tvári hráča hostí.

61:05

Zucker to spravil dobre a na druhej strane Školiak, ale brankári oboch tímov sa vyznamenali.

60:25

Puk sa síce drží v obrannom písme Martina, ale pri puku sú prevažne hostia.

60:01

Začalo sa predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:53

Podzinš našiel pred bránou Zuckera, no nebezpečenstvo hasí Romančík.

59:14

Oddychový čas hostí.

59:08

Hostia vyhodili puk cez všetky čiary. Skaličania sa snažia v posledných sekundách vsietiť gól. Podarí sa to?

PODZINŠ - 4:4

57:05

Martin dal gól!
A je vyrovnané. Spoza brány si vykorčuľoval až pred brankára Zucker, no puk medzi betóny pretlačil až AINARS PODZINŠ. Brána síce bola posunutá, ale puk prešiel za čiaru skôr.
Asistencie: Zucker

56:46

Martinčanom zostáva niečo vyše troch minút na vyrovnanie. Podarí sa im to?

DRTINA - 4:3

56:00

Tak toto bol aký gól? Skaličania využívajú presilovú hru za naozaj kurióznych okolností. MAREK DRTINA vystrelil z polovice ihriska a puk skončil až v Čechovej sieti.
Asistencia: Romančík

55:08

Domáci opäť nehrajú presilovku dobre.

54:03

Smrek zaťahoval ručnú brzdu a dostáva menší trest za nedovolené bránenie v hre.

53:47

A ďalšie zakázané uvoľnenie na strane domáceho celku.

53:06

Važan našiel v pravom kruhu Markoviča, no puk mu nesadol ideálne a aj preto nebola jeho strela veľmi nebezpečná pre skalickú bránu.

51:28

Markovič nahodil puk pred bránu domácich a Romančíkova lapačka musela zasahovať. Puk prikryl a vhadzovať sa bude po jeho pravici.

50:26

Themár obkorčuľoval bránu a skúšal puk figliarsky zasunúť popri tyčke, no Romančík si ju postrážil.

50:13

Vaškovič odpaľuje puk na zakázané uvoľnenie.

49:41

Z veľkého uhla to skúšal Fujerík, no nepresadil sa. Nebola to úplne márna strela.

49:25

Lojekovu bombu od modrej skvele zachytil Romančík. Pred bránou začala menšia strkanica, ktorú rozhodcovia rozohnali.

48:35

Hostia sa vyhnali z útočného pásma, keď počas presilovkového kolotoča jeden z hráčov predviedol veľmi nepresnú prihrávku.

47:50

Proti Galambošovej strele sa vyznamenala Romančíkova lapačka.

47:38

Na trestnú lavicu mieri už 4.raz Školiak. Tentoraz dostáva menší trest za podrazenie.

ŠTUMPF - 3:3

45:42

DANIEL ŠTUMPF dostal vynikajúcu prihrávku od Reného Školiaka a puk skončil po delovke za chrbtom Čecha.
Asistencie: Jurík, Školiak

45:20

Z ľavej strany na pravú mierila skvelá prihrávka na Školiaka, ale ten nedokázal puk upratať do siete. Čech sa totiž stihol včas presunúť.

44:52

Martinčania hrajú presilovku skvele a darí sa im drťať hostí mimo streleckých pozícií.

43:49

V úvode presilovky sa Skaličanom nedarí dostať a usadiť sa v útočnom pásme.

43:33

Za nedovolené bránenie odchádza strelec druhého martinského gólu Zucker (MT). Podarí sa Skalici vyrovnať?

43:13

Galamboš predviedol individuálnu akciu, no Romančík sa predviedol a puk zachytil.

42:53

Vaškovič nahodil puk pred bránu, kde naťahoval hokejku Drtina, ale Čechova lapačka zaúradovala a stav sa nemení.

42:14

Hostí teraz zastavil ofsajdový verdikt.

41:13

Zucker spätnou prihrávkou hľadal spoluhráčov, ale nikto tam nebol a tak rodiaca sa šanca skončila.

40:19

Už v úvode sa o zvýšenie skóre snažil Važan, ale Romančík jeho pokus zneškodnil.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:50

Lojekovu bombu zastavila opäť konštrukcia brány! To bola veľká príležitosť hostí!

38:17

Martin úplne ožil a sú teraz jednoznačne lepším tímom.

DÍRER - 2:3

38:00

Horváth nepríjemne narazil do Matejku, ktorý narazil do mantinelu. Je otrasený a za pomoci spoluhráčov mieri na striedačku, verme, že bude v poriadku.

37:08

Neuveriteľné! Martin, ktorý ešte pred chvíľou prehrával vyhráva. Zucker nahrával spoza brány do medzikružia, kde stál MATEJ DÍRER, ktorý skvele prekonal Romančíka.
Asistencie: Zucker, Podzinš

36:44

Fujerík skvele našiel Zuckera, ale puk nedostal do siete z blízkosti.
Dnešné stretnutie sleduje 1011 divákov.

35:07

Vaškovič v skvelej pozícii trafil z pravej strany len konštrukciu brány.

ZUCKER - 2:2

34:46

Pred Romančíkom bol závar a DAVID ZUCKER sa dostal k puku a zakončoval do odkrytej brány.

VAŽAN - 2:1

34:14

Smerkova strela bola zrazená a puk vyletel do vzduchu a MICHAL VAŽAN bejzbolovým spôsobom prekonal Romančíka.
Asistencia: Smrek

33:42

Skaličania šetrili čas pri avizovanom vylúčení, no nešťastne zasiahli hráča hostí do tváre. Takže sa vylučuje na oboch stranách.

33:19

Stloukal minul bránu z pravej strany.

33:03

Dlouhžý nahadzoval puk na Romančíka.

32:30

Školiak (SI) odchádza na lavicu hanby, keď sa korčuľou zachytil o Čechovu korčuľu a dostáva za to menší trest.

31:58

Počas oslabenia išiel dopredu Chylo, ale vyslal len propagačnú strelu na Čechovu bránu.

31:38

Martinu sa nedarí zahrať presilovku podľa svojich predstáv.

30:43

Galamboš sa s pukom dostal až za Romančíkovu bránu, ale tam bol Horváth, ktorý ho odstavil a puk je vonku z útočnej tretiny Martina.

30:22

Hostia sa sami vyhnali z útočného pásma.

30:11

Ďalšie vylúčenie v hre. Na trestnú lavicu mieri Jurík(SI) za držanie.

29:54

Polovica riadnej hracej doby je takmer za nami a Skalica vyhráva 2:0. Podarí sa Martinu znížiť v tejto tretine?

29:38

Vaškovič dostal puk do útočnej tretiny, no od puku ho odstavil Ďatelinka.

28:25

Hostia sú síce v plnom počte, no nedokážu sa dostať do šance a takmer stále sa hrá v ich obrannej tretine.

26:57

Hostia sa dokázali konečne oslobodiť. Hostia sa musia počas oslabenie obracať.

26:03

Komínek strieľal z medzikružia, no nedokázal dostať puk za chrnát brankára hostí. Obrovská šanca.

25:25

Menší trest dostáva Dvořák (MT) za podrazenie.

25:25

Mráz mal šancu a netrafil odkrytú bránu.

25:10

Skvelá strela od modrej, ktorú zachytil Romančík do lapačky.

24:55

Oba tímy sú už v plnom počte.

STLOUKAL - 2:0

22:55

V hre 4 proti 4 sa presadil domáci PETR STLOUKAL, ktorý hneď po buly vypálil a Čech nemal šancu.
Asistencia: Jankovič

22:45

Školiak (SI) a Matejka (MT) mieria na trestnú lavicu. Obaja dostávajú menší trest.

21:50

Jurík od pravého mantinelu strieľal, no jeho strela bola zblokovaná.

21:14

Hostia sa snažia vyrovnať, no nedarí sa im ohroziť Romančíkovu svätyňu.

20:27

Prvé prerušenie hry v tejto tretine. Hrozilo menšie nebezpečenstvo zo strany domácich, tak Čech radšej puk prikryl.

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:37

Važan z ľavej strany pálil na Romančíka, ale brankár domáceho celku dokázal túto šancu zneškodniť.

19:13

Školiak (SI) dostáva menší trest.

18:53

Školiak to prehnal a bude sa vylučovať.

18:36

Skaličania po vsietení gólu ožili a hýria aktivitou.

17:56

Zucker sa skvele uvoľnil na pravej strane a chcel prekvapiť Romančíka, no ten závar, ktorý pred ním vznikol upokojil, keď prikryl puk.

DRTINA - 1:0

16:07

Po skvelej individuálnej akcii obrancu MAREK DRTINU Skalica otvára skóre. Po pravej strane sa predral až do útočného pásma a puk poslal do hornej časti brány.
Asistencia: Horváth

15:37

Martinčanov teraz zastavil ofsajd.

15:32

Hostia v plnom počte.

15:17

Themár po prechode útočnej modrej vystrelil, no jeho strela bola zblokovaná a puk skončil na skalickej striedačke.

14:40

Stloukal prefrčal po pravej strane do útočného pásma, sekundoval mu tam Vaškovič, no Čech stihol pokryť puk. Stav sa stále nemení 0:0.

13:39

Štumpf netrafil bránu od modrej čiary.

13:27

Nedovolené bránenie posiela na trestnú lavicu Zuckera (MT). Skalica má 23 sekundovú početnú výhodu o dvoch hráčov.

13:01

Čech teraz podržal spoluhráčov, keď zachytil puk letiaci medzi tri žrde.

12:42

Domáci to skvele skúšali, no nastrelili len konštrukciu Čechovej svätyne.

11:52

Dlouhý (MT) mieri na trestnú lavicu za nedovolené bránenie v hre.

11:10

Domáci začínajú akciu spoza vlastnej brány, no nikam sa neponáhľajú. Zdá sa, že so stavom 0:0 sú zatiaľ spokojní.

10:06

Ďatelinka vyšprintoval do útočného pásma po pravej strane, nahral Važanovi pred bránu, no ten ani na dvakrát neprekonal Romančíka.

09:50

Puk po teči hosťujúceho hráča opustil ľadovú plochu.

09:27

Školiak zachytil prihrávku hostí a zaviezol puk do útočného pásma.

08:56

Domáci v plnom počte.

08:25

Hostia len kombinujú v útočnej tretine, no nestrieľajú.

07:27

Nechala len nahodil puk do útočného pásma, potreboval ísť vystriedať.

06:48

Barák (SI) putuje na trestnú lavicu za hákovanie.

06:48

Hostia sa v oslabení dostali do šance a Barák musel zastaviť hráča hostí nedovolene.

05:57

Šugár (MT) dosáva menší trest za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

05:16

Bude sa vylučovať na strane hostí.

04:52

Hostia sa chvíľu nedokázali dostať z pásma, ale keď sa im to podarilo, ihneď ohrozili bránu. Konkrétne to bol Jokeľ.

03:34

Tečovaná strela Dlouhého ani pokus Podzinša neskončila v sieti domáceho brankára.

02:58

Skaličania hrajú presilovku dobre až teraz sa hostia nasťahovali do útočného pásma.

01:51

Domáci dokázali odpáliť puk zo svojho pásma.

01:48

Jankovič (SI) dostáva menší trest za držanie.

01:18

Zucker sa po pravej strane dostal do útočného pásma, no Jokeľ nedokázal prekonať Romančíka.

00:27

Na puk si siahol Čech, ale to bol len nastrelený puk zo stredného pásma.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK 36 HANT Skalica: Romančík – Grundlig, Barák, Horváth, Drtina, Nechala, Jankovič, Zukal – Komínek, Stloukal, Vaškovič – Štumpf, Školiak, Jurík – Bezúch, Chylo, Mráz – Šimíček, Lantoš, Bene

MHC Mountfield (Martin): Čech – Ďatelinka, Matejka, Smrek, Dvořák, Lojek, Brcko, Dlouhý, Tupý – Markovič, Galamboš, Važan – Zucker, Fujerík, Podzinš – Themár, Dírer, Jokeľ – Šugár, Jurášek, Rusina

Rozhodca: Hriadel, Hribik – Tvrdoň, Sčesný.
Vážení hokejoví priatelia, vítam vás pri sledovaní on-line prenosu zo slovenskej extraligy. Dnes proti sebe nastúpia HK 36 HANT Skalica a MHC Mountfield Martin.

HK 36 HANT Skalica
Záhoráci sú na 10. priečke. Pod nimi sú už len hráči HK Orange 20. Skaličania za svoje výkony (10 výhier, 6 prehier po predĺžení a 25 prehier) zinkasovali doposiaľ 36 bodov. O dva viac majú hráči Žiliny.
Posledný duel, ktorý bol pre nich víťazný odohrali 28.12. proti Nitre (4:3). č nasledujúce duely sa im nepodarilo dotiahnuť do víťazného konca. Podarí sa im uspieť na domácom ľade proti Martinu?

MHC Mountfield Martin
Hostia z Martina sú momentálne na 7.priečke s 55 bodmi (12 výhier,6 výhier po predĺžení, 7prehier po predĺžení a 16 prehier).
Posledné dva zápasy sa im podarilo vyhrať. Natiahnu sériu neporaziteľnosti na 3?

V aktuálnej sezóne sa tieto tímy stretli spolu štyrikrát. V prvom zápase vyhrali hráči Martina tesne 2:1, v druhom zápase vonku vyhrali Záhoráci tiež tesne 4:3, v treťom zápase sa rozhodlo až v samostatných nájazdoch a z vížazstva sa napokon radovali hostia z Martina (4:5 po sn), v štvrtom zápase taktiež ťahali za dlhší koniec hráči Mountfieldu, ktorí si poradili so Skaličanmi na domácom ľade 4:3.

Kto sa bude dnes radovať z víťazstva, to zistíte, keď budete sledovať náš prenos, ktorý sa začína o 17:00.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

5:4

Branky a nahrávky: 17. Drtina (Horváth), 23. Stloukal (Jankovič), 46. Štumpf (Jurík, Školiak), 56. Drtina (Romančík), 65. Jurík (Mráz) – 35. Važan (Smrek), 35. Zucker, 38. Dírer (Zucker, Podzinš), 58. Podzinš (Zucker)

HK Skalica: Romančík – Grundlig, Barák, Horváth, Drtina, Nechala, Jankovič, Zukal – Komínek, Stloukal, Vaškovič – Štumpf, Školiak, Jurík – Bezúch, Chylo, Mráz – Šimíček, Lantoš, Bene

MHA Martin: Čech – Ďatelinka, Matejka, Smrek, Dvořák, Lojek, Brcko, Dlouhý, Tupý – Markovič, Galamboš, Važan – Zucker, Fujerík, Podzinš – Themár, Dírer, Jokeľ – Šugár, Jurášek, Rusina

Rozhodčí: Hriadel, Hribik – Tvrdoň, Sčesný