7:4

konec (2:0, 1:2, 4:2)

10.01.2015, 18:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.45 4.6 4.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám další druholigové utkání. Hostující Pelhřimov tahal celé utkání za kratší konec. Domácí se dostávali vždy do vedení, ale hosté nesložili zbraně a vždy se dostali na dostřel. Rozhodující byla branka Daniela Vlacha, který posunul Vrchlabí do dvoubrankového vedení 5:3. S konstatováním, že domácí Stadion Vrchlabí poráží Lední Medvědy z Pelhřimova 7:4, se s Vámi loučím. (20:16:33)

60:00

59:30

Vrchlabí vstřelilo branku!
Domácí přesilovou hru využili. Svůj premiérový gól v druhé lize vstřelil JAN KADAVÝ, který mířil od modré přesně střelou tahem a propálil Čekala mezi rukou a betonem. Asistence: Daniel Vlach.

58:52

Při brance Filipa vhodili hosté hokejku ze střídačky na led. Dvouminutový trest odsedí Bohumil Svoboda.

58:52

Je rozhodnuto. Ke kotouči se dostal MARTIN FILIP, který ho pohodlně dovezl do branky a zajistil tak body pro domácí Stadion. Asistence: Tomáš Šťastný.

58:32

Hosté hrají se šesti hráči v poli.

58:21

Oddechový čas pro HC Lední Medvědi Pelhřimov.

58:21

Lední Medvědi si komplikují situaci. Na trestnou lavici usedá Pavel Srdínko, který je vyloučen na dvě minuty za sekání.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:26

Neužil kryje další pokus Filipa Kasalého z levé strany. Tentokrát si poradil domácí brankář vyrážečkou.

56:35

Medvědi mají kotouč na svých hokejkách, ovšem v obranném pásmu.

55:31

Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
O drama je postaráno. Další přesilovou hru využil střelou od modré TOMÁŠ MEČIAR, jehož dělovka skončila v domácí síti. Asistence: Filip Kasalý.

55:11

Na dvě minuty je vyloučen hostující Třetina na dvě minuty za sekání a na straně domácích je vyloučen Skočovský za stejný prohřešek.

53:57

Tomáš Bláha podrazil svého protihráče a odchází na trestnou lavici. Bude následovat přesilová hra pro Pelhřimov.

52:33

Pro hosty mohlo být ještě hůř. Patrik Fořt byl sám před Čekalem, kterého nedokázal bekhendovým pokusem překonat.

52:19

Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho. Bláha měl kotouč na pravé straně a posunul ho na volného DANIELA VLACHA, který svou kličkou uspěl a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Asistence: Tomáš Bláha.

52:07

Lapačkou kryje pokus Hadravy pozorný Neužil.

51:08

Před brankou domácích se zjevil s kotoučem jeden z hostujících hráčů, jehož pokus skončil pouze vedle levé tyče branky Stadionu.

50:27

Hokejisté vrchlabského mužstva se snaží rychle odskočit o dvě branky, což se jim díky pozorné obraně Medvědů nedaří.

7:4

Branky a nahrávky: 3. Fořt (Urban), 8. Jirků, 26. Bláha (Matějka, Vlach), 50. Šťastný (Jakubec), 53. Vlach (Bláha), 59. Filip (Šťastný), 60. Kadavý (Vlach) – 28. Dominik Kasalý, 29. Mečiar (Hadrava), 49. Beneš (Třetina), 56. Mečiar (Filip Kasalý)

HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Sobotka) – Skočovský, Lenoch, Kadavý, Jebavý, Klement, Hlaváč – Jakubec "C", Filip, Šťastný, Bláha, Jirků, Vlach, Matějka, Urban, Fořt, Oppelt, Srnský Trenér: Josef Řeháček

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Vajner) – Jelínek, Dominik Kasalý, Mečiar, Srdínko, Filip Kasalý, Tolkner, Třetina, Kadlec, Beneš, Votápek "C", Hadrava, Kopic, Svoboda Trenér: Ivan Padělek

Rozhodčí: Veinfurter – Potůček, Tasch