5:3

konec (1:2, 2:1, 2:0)

10.01.2015, 18:00 • Šimon Sýkora

Tipsport: 1.25 5.9 5.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je to tak, žádný gól už nepadl. Kobra vyhrává utkání, ve kterém vedla až od 43. minuty, výsledkem 5:3. Utkání bylo hodně rozkouskované, vyrovnané, obě strany hrály navíc dost nepřesně. O něco lepší na puku byli ale domácí, kteří to dokázali potvrdit výsledkem. Kobra má tak po dnešním zápase na kontě 53 bodů, stále s náskokem 6 bodů na druhý Tábor, který dnes rozstřílel Jindřichův Hradec 6:2. (20:16:13)

60:00

59:13

Kobra právě vstřelila branku!
Kobra využívá volné brány. S pukem si projel hřiště JAN POHL a bez problémů puk zasunul do sítě. Je tak patrně rozhodnuto.
Asistence: Dominik Šteiner, Martin Čurda.

58:49

Draci to navíc zkusí bez brankáře!

58:49

Přerušení se protáhne, Draci si vyžádali oddechový čas. na vyrovnání jim zbývá poslední minuta a 11 sekund.

58:49

Další přerušení, hra vysokou holí.

58:39

Kobra znovu vyhnala Bílinu ze svého pásma. Ta pak způsobila offside.

57:55

57:13

Další vyhození na Michajlova. Takhle se hostům vyrovnat nepodaří, tato přesilovka jim hrubě nejde.

56:21

Kobra vyhodila až na Michajlova, ten pro jistotu přerušil hru.

55:55

Další vyloučení. Za vysokou hůl vyloučen Kocman. Bílina dostává možnost vyrovnat.

55:42

Přeučil mohl vyrovnat, nikdo před ním nebyl. Puk šel ale mimo.

55:28

Offside hostů, po buly jde do útoku Kobra. Hned se znovu přerušuje kvůli vyhozenému puku.

54:37

Domácí s pukem jeli do útoku, kde jim ho ihned sebrali hosté a šli do útoku sami.

53:34

53:31

Puk až u Bílka, ten si pro něj dojel a poslal ho zpátky.

52:48

Domácí v plném počtu. Začíná jim tak zkrácená přesilovka.

52:17

Tentokrát se ocitl v šanci Verbík, kotouč mu ale dobře nesedl a netrefil odkrytou klec.

51:34

Jan Bittner hákováním vyrovnává počet hráčů na ledě.

5:3

Branky a nahrávky: 14. Cafourek (Borovanský, Strnad), 24. Šteiner (Čurda), 30. Novák (Švaříček), 43. Čurda (Pohl), 60. Pohl (Šteiner, Čurda) – 4. Salač (Kýhos, Přeučil), 20. Böhm (Zeman, Zika), 29. Havlůj (Přeučil, Kýhos)

HC Kobra Praha: Bílek (Zapletal) – Evan, Šteiner, Cafourek, Verbík, Ton (A), Švaříček – Pohl, Kučera, Čurda, Malý, Slanina, Novák, Borovanský, Kocman (C), Strnad, Půlpán, Kalla, Paris Trenér: Milan Vrzal

HC Draci Bílina: Michajlov (Škubal) – Havlůj (C), Veselý, Brettschneider, Polák, Bittner, Zeman – Přeučil, Salač, Kýhos (A), Procházka, Böhm, Zika, Sekerka, Petráš, Štěpánek, Brba, Musil Trenér: Miroslav Kanis

Rozhodčí: Orlický – Marek, Rybáček