6:1

konec (4:1, 0:0, 2:0)

10.01.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Michal Sobotka (@SobotkaMichal)

Tipsport: 1.27 5.7 7.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Od první třetiny branky dlouho nepadaly. Diváci se dalších dvou branek dočkali až v samotném závěru, kdy Kladno udeřilo dvakrát během minuty a půl. Ústí tak znovu odchází z debaklem 1:6. (18:08:53)

Jan RUDOVSKÝ - 6:1

60:00

59:27

Pitule byl sám před Petráskem a Kladno mohlo přidat další branku. Nestalo se, neboť Petrásek se roztáhl v brankovišti a pokus kryl.

58:41

Kladno právě vstřelilo branku!
Asi nejhezčí branka dnešního zápasu. Kaberle od mantinelu chytrou nahrávkou vyřadil ze hry tři bránící hráče. Horna poté nahrávkou našel JANA RUDOVSKÉHO a tomu nezbývalo nic jiného, než trefit poloprázdnou branku. Asistence: Tomáš Horna, Tomáš Kaberle.

David STACH - 5:1

57:05

Zatímco hosté odjeli střídat, domácí na poslední chvíli vyčistili útočné pásmo. DAVID STACH tak mohl nerušeně vjet do obranné třetiny Slovanu a přesnou ranou zařídit pátou trefu Kladna. Asistence: Jan Jaroměřský.

56:19

Kloz byl za obranou Kladna, jenže přihrávku se mu nepodařilo zpracovat.

54:44

Oba dva si spolupráci zopakovali a hostující brankář tentokráte výborně zakročil, když Rudovský z brankoviště usměrnil kotouč na branku.

54:18

Dragoun přenechal puk Rudovskému, který málem zaskočil Petráska ranou z ostrého úhlu.

53:27

Baránek se dostal mezi kruhy k nebezpečné střele. Lukáš stihl zasáhnout vyrážečkou.

53:01

Středočeši dostali puk k Petráskovi.

52:31

Kaberle vyhazoval puk středem, ale ústeckým hokejistům se podařilo puk udržet v pásmu.

51:29

Hosté dostanou stejnou výhodu. Tomáš Redlich (KLA) – 2 minuty za sekání.

51:05

50:16

Přenesli jsme se do poslední desetiminutovky utkání. Přesilová hra tentokráte Kladnu příliš nevychází.

49:19

Tenkrát dostal nahrávku mezi kruhy, ale kolem něj byli tři obránci a forvard Kladna byl bez šance.

49:05

David Merta (UNL) dostává dvě minuty za hákování.

6:1

Branky a nahrávky: 4. Horna, 15. Kaberle (Rudovský, Dragoun), 19. Tenkrát (Stach), 20. Kindl (Strnad), 58. Stach (Jaroměřský), 59. Rudovský (Horna, Kaberle) – 3. Roubík (Kolafa)

Rytíři Kladno: Lukáš (Chábera) – Klouček, Kaberle, Lukáč, Růžička, Zeman, Jaroměřský – Rudovský, Dragoun, Horna – Eberle, Pitule, Hořava – Bahenský, Stach, Tenkrát – Strnad, Kindl, Redlich.

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Holomek, Kolafa, Vágner, Brož, Smetana, Černý, Zdvořáček – Rod, Roubík, Tůma – Merta, Kloz, Baránek – Vávra, Hanzl, Budínský – Gengel, Řídel, Pořický.

Rozhodčí: Sýkora – Jílek, Šperl