10.01.2015, 15:00 • Ledový palác Bolšoj (Kapacita : 12 000) • Martin Penker

Tipsport: 2.55 4.0 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jonathan CHEECHOO - 2:3

54:36

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Hosté otáčejí vývoj zápasu! Goroško našel skvělou křižnou přihrávkou na pravé straně kluziště JONATHANA CHEECHOOA a ten prostřeluje Pöpperleho na bližší tyč. Asistence : Oleg Goroško, Alexej Kaljužnyj

Alexej KALJUŽNYJ - 2:2

53:32

Hosté stejně jako v první třetině ihned vyrovnávají. Szczechura se dostal za brankou ke kotouči a ihned ho přihrál před branku na volného ALEXEJE KALJUŽNYHO a ten dokázal prostřelit Pöpperleho pod horní tyč. Pro Kaljužnyho to je také dnes druhá branka. Asistence : Paul Szczechura, Jonathan Cheechoo

Andrej KOSTICYN - 2:1

50:41

Soči právě vstřelilo branku!
Domácí využívají přesilovku 5 na 3 a zvyšujou na 2:1. Whitney našel na pravém kruhu úplně volného ANDREJE KOSTICYNA a ten tvrdou střelou prostřeluje Haugena. Navíc dnes dává svou druhou branku. Asistence : Ryan Whitneym Ilja Krikunov

Alexej KALJUŽNYJ - 1:1

19:52

8 sekund před koncem první třetiny dokázali hosté vyrovnat. Szczechura vypíchl puk Pöpperlemu za brankou a poté poslal kotouč před branku na osamoceného ALEXEJE KALJUŽNYJHO a ten neměl problém napálit puk do prázdné branky. Asistence : Paul Szczechura

Andrej KOSTICYN - 1:0

15:51

Dva na jednoho se řítili domácí. Ignatuškin přihrál na pravou stranu na ANDREJE KOSTICYNA a ten neměl problém prostřelit bezmocného Haugena. Asistence : Ilja Krikunov, Igor Ignaťuškin

2:3

Branky a nahrávky: 16. Kosticyn (Krikunov, Ignatuškin), 51. Kosticyn (Whitney, Krikunov) – 20. Kaljužnyj (Szczechura), 54. Kaljužnyj (Szczechura, Cheechoo), 55. Cheechoo (Goroško, Kaljužnyj)

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Wilson, Derljuk, Whitney, Ščitov, Koledov, Pervyšin, Järvinen – Warn, Emmerton, Radulov – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Ljudučin, Petersson, Lapenkov – Šiškanov, Krjukov, Morozov – Šerbina

HC Dinamo Minsk: Haugen (Milčakov) – Goroško, Krajíček, Nogačjov, Bailen, Lisovec, Šinkevič – Kaljužnyj , Szczechura, Cheechoo – Linglet, Ellison, Vesce – Kulakov, Meleško , Matěruchin – Drozd, Stěpanov, Razvadovskij – Kitarov

Rozhodčí: Soin, Cyplakov – Strelcov, Tarasov