04.01.2015, 21:00 • Verizon Center, Washington • Jan Prošek

Tipsport: 2.0 3.9 3.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji co nejlepší vstup do pracovního týdne. (23:54:32)
1. Brooks Laich (WSH) 1+0
2. Alexandr Ovečkin (WSH) 1+1
3. Nick Bjugstad (FLA) 1+1
Ve velmi dobrém zápase vyhrávají domácí. Viděli jsme kvalitní utkání, které nabídlo sedm branek. Což vzhledem k tomu, že oba letošní vzájemné zápasy skončily 2:1 po nájezdech pro Washington, je velmi dobré a divácky atraktivní.

60:00

59:48

Buly před brankářem Capitals. Bäckström úspěšnější.

59:40

Puk v obranném pásmu Floridy, domácí vyhodili.

59:26

Sudí přerušují hru, vhazovat se bude v útočném pásmu Floridy.

Florida právě vstřelila branku!
A je to gól. NICK BJUGSTAD vystřelil naprosto přesně, trefil mezírku v postoji brankáře Washingtonu a drama je na světě. Asistence: Aaron Ekblad.

57:45

Prázdná branka hostů.

57:43

Komerční přestávka, po které se bude vhazovat před brankou Holtbyho.

56:59

Capitals jsou v útočném pásmu, zdá se, že utkání v klidu dohrají a nepřipustí drama.

56:00

Alexandr Ovečkin trefil tyčku branky Floridy. Čas do konce se krátí.

55:00

Do konce základní hrací doby zbývá pět minut. Ne, že by to bylo v hokeji málo, jen si myslím, že při současné formě Holtbyho to budou mít střelci Floridy obtížné.

54:16

Holtby vůbec neví, jak kotouč chytil.Lapačku zvedl v leže nad sebe a přímo tuto část výstroje trefil Brandon Pirri.

54:08

Komerční přestávka. Celkově jsou domácí lepším týmem, nicméně v posledních minutách se, i díky přesilovce o dva hráče, dostávají do velkých šancí hosté. Gólman Washingtonu chytá spolehlivě.

53:05

Aaron Ekblad střelou zápěstím našel jen beton Holtbyho.

4:3

Branky a nahrávky: 22. Ovečkin (Bäckström, Johansson), 33. Laich (Carlson, Orpik), 40. Alzner (Beagle), 46. Burakovski (Ovečkin, Hillen) – 24. Trocheck (Mitchell, Jokinen), 26. Olsen (O'Brien, Bjugstad), 59. Bjugstad (Ekblad.)

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Hillen – Ovečkin, Bäckström, Burakovski – Brouwer, Kuznětsov, Johansson – Ward, Fehr, Laich – Wilson, Beagle, Chimera

Florida Panthers: Luongo, 40. Montoya – Ekblad, Campbell, Kulikov, Mitchel, Olsen, O'Brien – Pirri, Bjugstad, Hayes – Boyes, Barkov, Bergenheim – Jokinen, Trocheck, Huberdeau – MacKenzie, Bolland, Upshall

Rozhodčí: Morton, Martell – Cherrey, Morin