IHC Králové Písek – AZ Havířov

2:3

konec (1:1, 1:0, 0:2)

04.01.2015, 13:50 • ZS Písek • Petr Eliáš (@eli_petr)

Hosté z Havířova předvedli ve třetí části obrat, který jim v konečném součtu vynesl tříbodový zisk. Nejprve po odehrané minuty třetí třetiny důrazně vyrovnal Richard Polak. A když už se zdálo, že utkání směřuje do prodloužení, zasadil havířovský AZ rozhodující úder. Půl minuty před koncem se přesně k pravé tyči trefil Kamil Wróbel. (16:03:27)

60:00

59:34

Havířov právě vstřelil branku!
Tak to je pro domácí šok. Z ničeho nic se mezi kruhy dostal k puku KAMIL WRÓBEL a dělovkou se trefil nechytatelně k pravé tyčce. Asistence: Filip Kiss.

59:10

Pokorného střelu Sonnek vyráží do rohu.

58:40

58:01

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:21

Písečtí ztratili puk ve vlastním pásmu.

57:08

Nepovedená rozehrávka Písku. Zakázané uvolnění.

56:57

... znovu.

56:45

Hosté vyhazují...

56:40

Jeden z havířovských hráčů vyhodil puk na střídačku. Písek si zahraje přesilovku.

56:27

Bendařík po hluché pasáži hry zamířil k pravé tyčce, ovšem přes chrániče beka se kotouč svezel mimo branku.

53:50

Vostarek minul sám před Sonnkem! Písecký útočník mezi bruslemi bránících hráčů vyšťoural puk a měl na hokejce vedoucí branku. Ke štěstí Havířova nedal.

52:49

Nepovedená střela Peterky domácímu brankáři sice vypadla, ale napodruhé ji schoval pod rukavici.

52:05

Otěže hry přebrali hosté. Hauser drží v lapačce střelu Cihláře.

50:05

49:52

49:36

Macuhova pěkná střela od levého mantinelu končí v Hauserově lapačce.

48:30

Turek si sjel na křížnou přihrávku Pokorného. Branku těsně minul.

48:04

Přesilovka Písku je pryč. Radoš (PIS) – 2 minuty podražení.

47:53

Na ledě se začíná jiskřit. Při signalizovaném faulu Havířova se za brankou hostů strhla mela. Na trestnou lavici zatím míří dva hráči na každé straně. Písek hraje přesilovku 5 na 4.

44:48

44:00

Střelou z mezikruží neuspěl Pokorný.

43:33

Kozákova střela končí v ochranné síti.

42:48

Ale byl faulován. Za sekání dostává dvě minuty Němec (HAV).

42:45

Polanský v samostatném úniku mířil jen do Sonnka.

41:02

RICHAR POLAK se prosadil důrazem na brakovišti a zblízka vyrovnává na 2:2. Asistence: Jaroslav Mrowiec.

40:59

40:46

Postavení útočícího hráče Havířova. v brankovišti. Sudí vykazují hru do středního pásma.

40:01

Ve druhé třetině to vypadalo, že po dobré první třetině se oba týmy uchýlily k obranné hře. Nakonec ale přeci jen padal další branka. A to v samém závěru. Necelé dvě minuty před koncem tečoval mezi betony gólmana kotouč Marek Polanský a poslal domácí starší dorostence opět do jednobrankového trháku.

40:00

38:59

Polanský (PIS) – 2 minuty za zdržování hry.

38:08

Písek právě vstřelil branku!
Domácí využívají přesilovou hru. MAREK POLANSKÝ lehce tečoval střelu Pixy a kotouč proběhl brankáři Havířova mezi betony. Asistence Jan Pixa, Jan Turek.

37:41

A další vyloučení. Za faul kolenem dostal dvě minuty Kurovský.

36:38

35:52

Tentokrát pálil z mezikruží Kosina. Hauser ztlumil puk ramenem.

34:55

Cihlář zpoza branky zkoušel zasunout puk kolem betonů Hausera. Bez úspěchu.

34:38

Tejko (PIS) – 2 minuty za podražení.

34:18

33:46

Bednařík za modrou nahodil za branku. Sonnek si pro kotouč sáhl a ukryl jej v lapačce.

32:18

Kurovský (HAV) – 2 minuty za vysokou hůl.

31:13

30:54

Pixa se šikovně vytočil z rohu a bekhendem nahodil kotouč na Sonnka.

30:45

Jihočeši kombinují...

29:13

Wróbel (HAV) – 2 minuty za hákování.

27:15

Oba týmy trošku polevily v aktivitě a soustředí i na bránění. Velký šancí ubylo.

25:15

Pecka nasadil k sólu přes celé hřiště. Odražený puk pak od modré čáry vracel k Sonnkovi Radoš.

23:47

Po výpadu Pixy a střele bekhendem drží puk v náručí brankář Sonnek.

23:30

Kosina střílel z pravého kruhu. Hauser byl připravený.

22:45

Další Hauserův zákrok. Tentokrát pálil Dudek. Puk je v ochranné síti.

22:30

Hudečkova tečovaná střela minula horní tyč.

21:46

Do druhé třetiny vstoupili aktivněji hosté.

20:40

Hauser v písecké brance řešil několik nebezpečných střel od Wróbela a Kurovského.

20:01

Na zimním stadionu v Písku byla k vidění vcelku pohledná první třetina. Nechyběla bojovnost, šance a ani góly. Každý z týmů se jednou prosadil. Písečtí šli do vedení velmi rychle. Po minutě hry se z gólu radoval Jan Pixa. Za osm minut ale Havířovští srovnali, když se důrazem na brankovišti prosadil Daniel Kurovský.

20:00

19:30

19:01

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:53

Přesilová hra se hostům nedaří. Tentokrát se píská icing.

18:37

... znovu.

18:14

Kotouč letí až za havířovskou branku.

17:30

Na dvě minuty si tentokrát odpočine Pecka (PIS) – hákování.

17:21

16:46

Polanského nahození jen prolétlo brankovištěm.

16:26

Havířov je ve čtyřech.

16:10

Kombinace Písku. Pokorný pálil mimo.

15:32

15:20

Macuh (HAV) zahákoval soupeře. Dostal dvě minuty.

14:57

Wróblova dorážka končí na Hauserových betonech.

14:26

Poměr si na ledě se vyrovná. Spálovský (HAV) jde na trestnou lavici za hákování.

14:12

Klas dotíral na brankovišti. Sonnek raději puk přikrývá.

13:55

Hauser v pohodě chytá střelou Trombika od modré.

13:32

Hosté si zahrají přesilovku. Několik tvrdších zákroků zůstalo bez povšimnutí, nakonec si jde na dvě minuty za podražení sednout Polanský (PIS).

12:10

Cihlář přistrčil kotouč za modrou čarou Peterkovy, jenž svým pokusem nalezl pouze Haserovu lapačku.

11:36

Klas s Pokorným bojovali na brankovišti, ale havířovská obrana důrazně jejich choutky ukončila.

08:53

A je vyrovnáno. V první polovině úvodního dějství se dočkali gólu také hosté. DANIEL KUROVSKÝ stál na brankovišti a po závaru dotlačil kotoouč za bezmocného Hausera. Asistence: Kamil Wróbel, Jakub Hendrych.

08:20

Brabec nedokázal najít své spoluhráče v přečíslení 4 na 3.

07:02

Zakázané uvolnění Havířova. Písečtí dorostenci zatím dominují.

05:30

Aktivní Pixa po přihrávce na kruhy při zpracování upadl, ale i v leže stačil nahrnout kotouč na havířovského brankáře.

03:50

To je hokej jako řemen. Mrowiec po chybě obrany domácích uháněl sám na Hausera. Zkoušel kličku do bekhendu, ale v rychlosti se mu blafák nepovedl.

03:30

Dorostenci AZ jsou po obdržené brance jako opaření.

03:00

Pecka dobře projel až před branku Havířova, ale těsně minul pravou tyč.

01:05

Tak to byla rychlovka. JAN PIXA dostal puk za brankáře Sonka po první útočné akci domácího celku. Asistenci doplníme později.

00:15

Moravčík v první příležitosti zápasu. Po přihrávce Kurovského zpoza branky mířil mimo.

00:01

IHC Písek: Hauser – Stodolovský, Klochko, Turek, Novotný, Kozák, Radoš, Brabec, Javůrek, Pokorný, Vostarek, Tejko, Hadrava, Torba, Pecka, Polanský, Klas, Strnad, Bednařík, Pixa

AZ Havířov: Sonnek – Trombik, Frojda, Dudek, Hudeček, Kiss, Spálovský, Mrowiec, Moravčík, Polák, Wróbel, Stružík, Peterka, Hendrych, Pacoň, Kurovský, Němec, Macuh, Kosina, Cihlář

Rozhodčí: Souček – Šperl, Karda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:50.

2:3

Branky a nahrávky: 2. Pixa (Bednařík), 39. Polanský (Pixa, Turek) – 9. Kurovský (Wróbel, Hendrych), 42. Polak (Mrowiec), 60. Wróbel (Kiss)

IHC Králové Písek: Hauser – Stodolovský, Klochko, Turek, Novotný, Kozák, Radoš, Brabec, Javůrek, Pokorný, Vostarek, Tejko, Hadrava, Torba, Pecka, Polanský, Klas, Strnad, Bednařík, Pixa

Rozhodčí: Souček – Šperl, Karda