31.12.2014, 04:00 • SAP Center, San Jose • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.05 3.8 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše a já vám přeji příjemného Silvestra, mnoho úspěchů v roce 2015 a těšte se na mnoho dalších on-line přenosů, které vám v novém roce samozřejmě přineseme. (06:42:36)
Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 2 střely, čas na ledě: 15:07
Radim Vrbata (VAN) 1+0, 3 střely, čas na ledě: 17:37
1. Radim Vrbata (VAN) 1+0
2. Ryan Miller (VAN) 31 zák., 1 gól, 96,9%
3. Joe Thornton (SJS) 1+0
Je za námi další utkání NHL a Vancouver si ze San Jose odváží dva body po vítězství 1:2. Všechny branky padly v první polovině utkání a tu vítěznou si připsal Jannik Hansen. Jednou se trefil i český útočník Radim Vrbata, který tak na svém kontě má již 14 přesných tref.

60:00

59:41

Nyní domácí zahrávají pouze icing a to je konec jejich nadějí.

59:02

Henrik Sedin byl první u puku a proto se nepíská icing. K ohrožení prázdné brány Žraloků však nedošlo.

58:49

Couture dokázal tečovat střelu od modré čáry, ale Miller fantasticky zareagoval a nepřipustil snížení!

58:45

Další zakázané uvolnění Vancouveru a oddechový čas si pro změnu bere trenér domácího celku Todd McLellan.

58:23

Henrik Sedin dostal po vhazování puk bez problémů ještě dál od Millerovy brány a domácím zbývá něco málo přes minutu a půl.

58:14

Žralokům se nedaří ani v powerplay a zastavuje je ofsajd.

57:58

Střela od modré čáry v podání Couturea byla zastavena hned prvním bránícím hráčem Vancouveru.

57:44

Po zakázaném uvolnění Vancouveru si hostující trenér bere timeout.

57:24

Thornton dokázal prostrčit puk na Pavelskiho, ale ten nezamířil přesně. Stalock mezitím zmizel na střídačce a domácí to zkouší v šesti!

57:05

Po dalším zákroku Millera a následném vyhození puku do středního pásma se domácím nepodařilo dostat zpět do pásma útočného, protože jim byl odpískán ofsajd.

56:45

Edler zachytil přihrávku Marleaua a posílá puk do středního pásma.

56:08

Joe Pavelski se svou střelou rovněž nezamířil mezi tři tyče a i domácí ztrácí kotouč.

55:33

Mezi kruhy dostal na druhé straně nabito Luca Sbisa, který však tvrdou ranou minul bránu. Tohle byla výborná pozice pro obránce Canucks.

55:01

Wingels se protáhl kolem mantinelu, ale jeho zakončení na přední tyči Miller očekával a zasáhl.

54:33

Několik tvrdých střetů jsme viděli u mantinelu v pásmu Vancouveru, ale vše bylo v rámci pravidel.

54:04

Oba týmy však často ztrácí kotouč a nikdo se nemůže dostat do velké šance.

53:32

Danielu Sedinovi se nepodařilo dostat do střelecké pozice a domácí rychle otáčí hru.

53:20

Tentokrát hosté jen vyhazují na zakázané uvolnění a hra se stěhuje zpět před Millera.

52:53

Ze souboje u mantinelu u Stalockovy brány vzešli vítězně domácí, ale po přechodu do útoku trefil Vlasic jen hokejku jednoho z hostujících borců.

52:22

Dlouhé nahození mířící do prostoru branky Stalock pro jistotu ukryl v lapačce.

51:39

Dorsett s Richardsonem šli dva na jednoho, první jmenovaný se rozhodl zakončit toto přečíslení střelou, ale Stalock předvedl důležitý zákrok, kterým udržel San Jose ve hře.

51:03

Hosté se hned po vhazování ve vlastním pásmu rozjeli ve třech do pásma útočného, ale kombinace mezi bratry Sedinovými nebyla přesná.

50:55

Ryan Miller radši v klidu přikryl kotouč a přerušil tím hru.

50:35

Bonino zavezl puk do útočného pásma, přenechal jej Bieksovi, který sice protáhl Stalocka, ale ten nakonec nezasahoval neboť puk šel mimo tři tyče.

49:48

Týmy i ve třetí třetině nepředvádí zrovna krásný hokej a toto utkání je maximálně průměrné.

49:05

Před Millerem se snažil střelu od modré tečovat či dorazit Karlsson, ale Miller znovu odolal.

47:43

Další nepřesnost ve hře San Jose a po ofsajdu je tady krátká komerční přestávka.

46:47

Braun střílel od modré čáry, Miller toho moc neviděl, ale přesto dokázal zasáhnout a vyrazit tento střelecký pokus.

46:31

Nyní se domácí navíc sami zastavují zakázaným uvolněním.

46:18

Canucks se opravdu nikam nehrnou a po přejetí červené čáry nahazují puk za Stalocka.

45:27

Před Millerem se snažil trefit prudkou přihrávku Sheppard, ale ani on, ani Hertl s následnou střelou neuspěl.

44:59

Ve třetí třetině se ale Žralokům nedaří usadit v útočném pásmu a dostat se ke kýženému tlaku.

44:23

Dobrý obranný zákrok předvedl proti Horvatovi Hertl a domácí získávají kotouč.

43:48

Následnou snahu Vancouveru o dobytí útočného pásma zastavuje ofsajd.

43:27

Souhra dvojčat Sedinových nyní zaskřípala a puk se ocitá až v pásmu Canucks.

43:10

Na druhé straně si druhý zákrok v krátké hrací době připisuje Alex Stalock.

42:37

Marleau vyslal na Millera jedovatou střelu, ale brankář Vancouveru ji dokázal vyrazit.

42:14

Tvrdý hit proti Goodrowovi předvedl Sbisa, ale hosté zahrávají jenom na zakázané uvolnění.

41:29

Bonino se díky výbornému napadání hostů dostal ke střele z mezikruží, ale Stalock mu včas zmenšil střelecký úhel a zlikvidoval jeho střelu.

40:21

Marc-Edouard Vlasic nejdříve nahazoval puk od mantinelu na Millera a poté se snažil ještě po objetí brány zasunout puk za záda hostujícího brankáře. V obou případech nebyl úspěšný.

40:01

Další třetina začne přibližně v 5:59.
Je za námi 40 minut tohoto ranního utkání a Vancouver v druhé třetině dokázal zvýšit vedení. Stejně jako v první třetině tak i v té druhé hosté udeřili v její čtvrté minutě a v čase 23:05 navýšil vedení Canucks Hansen, který se hned po návratu z trestné lavice dostal do úniku a střelou nedal Stalockovi šanci. Zhruba o minutu a půl později dostal Joe Thornton po faulu možnost trestného střílení a to přesnou ranou proměnil. Domácí se však ze snížení příliš dlouho neradovali neboť již o další dvě a půl minuty později se střelou prosadil Radim Vrbata. Nutno říci, že k brance mu výrazně pomohl Stalock, který předvedl hodně špatný zákrok lapačkou. Do třetí třetiny tak půjdeme za stavu 1:3 a jestli chtějí domácí bodovat, budou muset přitlačit a předvést více povedených akcí.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:54

Miller má puk po dalším střeleckém pokusu v rukavici a Desjardins s Bieksou si ještě vysvětlují nějaké své spory. Vše se obejde bez vyloučení.

39:18

Nieto se snažil vymyslet cosi kloudného, ale se svou snahou neuspěl.

38:38

Canucks dokázali na chvíli sevřít domácí v jejich obranném pásmu, ale ze všeho vyplynula jen Vrbatova nevýrazná střela.

37:45

Miller toho nyní moc neviděl, ale Dillonova střela k němu naštěstí pro hosty neprošla. Následně se po puku ještě natahoval Sheppard, ale ten se ke kotouči vůbec nedostal.

37:08

Karlsson byl jako první u puku a icing se proto nepíská. Domácí díky tomu získávají kotouč.

36:48

Canucks nyní zvýšili napadání a domácí jen odevzdávají puk obráncům Vancouveru.

35:30

Po pádu jednoho z hostujících hráčů přišla střela od modré, po které se ještě několikrát domácí snažili na brankovišti překonat Millera. Ten ustál všechny dorážky a drží dvoubrankové vedení Vancouveru.

35:04

Dobrá střela hned po vhazování zaměstnala Millera, ale ten je dnes velmi jistý.

34:59

Nahození až od červené čáry přistálo v náruči Millera a ten se radši rozhodl ponechat si kotouč v moci.

34:53

Kotouč se ocitl mimo ledovou plochu a hra je přerušena.

34:31

Vlasic se dostal po riskantní rozehrávce Stalocka pod tlak, ale vše nakonec zvládl a rozehrál puk na své spoluhráče.

34:23

34:09

Nyní dokonce hosté zaútočili ve vlastním oslabení a po sražené střele, která skončila v ochranné síti se bude vhazovat daleko od jejich brány.

33:28

Opět je puk až u Stalocka. Hosté dnes v oslabení brání výborně.

33:15

Podruhé se podařilo Kosatkám vyhodit puk až ke Stalockovi a jejich čtveřice může vystřídat.

32:51

Další střelu v podání Couturea chytá Miller.

32:37

Domácí se okamžitě usadili v pásmu a dobře vykombinovali puk na střelu Marleauovi, který však zamířil přesně do míst, kde byl připravený Ryan Miller.

32:23

Daniel Sedin (VAN) je vyloučen za krosček.

32:10

Goodrow s Karlssonem bojují za bránou a získali přesilovou hru. Zatím mají domácí ponechanou výhodu.

31:38

V útočném pásmu hledal své spoluhráče Nieto, ale jeho přihrávka byla zastavena a puk mají znovu Kosatky.

31:00

Hertl jen prostrčil puk do útočného pásma a tím jeho akce skončila. Kotouč přebírají hosté.

30:33

Na druhé straně nedokázali zakončit ani domácí a oba týmy střídají.

29:58

Dobrou přihrávku zpoza brány adresoval Henriku Sedinovi Radim Vrbata, ale švédský útočník se nedostal k zakončení.

29:37

Další střela mířící na Millera byla sražena do ochranné sítě a vhazovat se bude v pásmu Vancouveru.

28:53

Karlsson zastavil vyhození hostujících obránců ještě před modrou čárou a Goodrow mířil dobře na lapačku Millera. Ten opět zasahuje.

28:28

Na druhé straně se mezi dvěma obránci ocitl rozjetý Bonino, ale nakonec jej zastavil ofsajd.

28:19

Tomáš Hertl zavezl puk do pásma a Burns díky tomu ohrozil Millera střelou od modré čáry. Hostující brankář byl pozorný.

Radim VRBATA - 1:3

27:09

Vancouver právě vstřelil branku!
Canucks využívají výborného střídání své elitní formace a berou si zpět dvoubrankové vedení. Český útočník RADIM VRBATA se odhodlal ke střele, Stalock nepředvedl jistý zákrok lapačkou a puk se třepotá v jeho síti. Asistence: Henrik Sedin, Daniel Sedin

26:41

První pětka hostujícího celku dokázala sevřít domácí a ti se nemohou dostat z vlastního pásma.

26:13

Karlsson dostal nabito, ale z druhé vlny nezamířil mezi tři tyče.

25:38

Domácí se řítili do přečíslení tří proti dvěma, ale Coutureovi podjela brusle a z přečíslení nic nebylo.

Joe THORNTON - 1:2

24:36

San Jose právě vstřelilo branku!
JOE THORNTON nešel do kličky, vystřelil a rychlým švihem překonal Ryana Millera. Hostující brankář byl proti této střele, která zacinkala na vnitřní stranu tyče opravdu bez šance.

24:36

Podobně jako Pavelski v první třetině byl nyní v úniku faulován Joe Thornton a i on pojede trestné střílení!

24:12

Nyní se puk dotkl ochranné sítě a následuje další vhazování, tentokrát v pásmu středním.

Jannik HANSEN - 0:2

24:00

Zakázané uvolnění domácích a vhazuje se pochopitelně u Stalocka.

23:05

Hosté přečkali oslabení a zvyšují své vedení. JANNIK HANSEN, který se vrátil z trestné lavice dostal perfektní přihrávku do jízdy a přesnou střelou nedal Stalockovi šanci. Asistence: Alexander Edler, Brad Richardson

22:26

Tennyson vypálil hodně nepřesně a puk letí až do středního pásma.

22:17

Po dalším zákroku Millera se vhazuje po pravici hostujícího gólmana.

21:53

Pavelski našel Couturea na brankovišti, ale ten nadvakrát nedokázal překonat zatím výborného Millera.

20:59

Jannik Hansen (VAN) jde na trestnou lavici za úder do hlavy.

20:59

Marleau objel bránu a snažil se zasunout puk do brány, To se mu nepovedlo, ale domácí si zahrají přesilovou hru.

20:51

Hansen tvrdou střelou protáhl Stalocka.

20:31

První pokus o usazení se v útočném pásu v druhé třetině nevyšel a hosté obrací hru.

20:01

Další třetina začne přibližně v 5:05.
Je to tak, v první třetině se již nic vážnějšího nestalo s Vancouver vede po dvaceti minutách 0:1. Jedinou branku jsme viděli ve čtvrté minutě, kdy si Dillon srazil puk bruslí do vlastní brány. V deváté minutě měl největší možnost na vyrovnání Joe Pavelski, který neproměnil trestné střílení, ale jinak sledujeme zatím spíše podprůměrné utkání s malým počtem šancí.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:36

Hosté už nikam nespěchají, zdá se, že tato třetina se pouze dohraje.

18:59

Derek Dorsett si sjel před brankoviště, Burrows mu poslal puk na hokejku, ale kotouč zamířil příliš vysoko a Dorsett netrefuje odkrytou bránu.

18:36

Další střelecký pokus od modré čáry byl sražen vedle Millerovy brány.

17:55

Puk je zpět u Millera a tentokrát už hostující brankář musel na led, aby zastavil střelu od modré čáry.

17:18

Canucks jsou v plném počtu.

17:07

Sharks jsou sice v útočném pásmu, ale žádná střela zatím nepřišla.

16:39

Další poměrně jednoduchý zákrok si připisuje Miller. Domácím se zatím moc nedaří.

16:26

Zpátky na ledě už je i Joe Thornton a začíná zkrácená přesilovka San Jose.

15:31

Miller vyráží střelu od modré a puk už je až ve středním pásmu. Kevin Bieksa na ledové ploše a hraje se ve čtyřech.

15:18

Další vyloučení. Henrik Sedin (VAN) byl hodně neopatrný a dostává dvouminutový trest za podražení. Chvíli se tak bude hrát ve čtyřech proti třem.

15:13

Po Stantonově střele si další zákrok připsal Stalock a přichází druhá komerční přestávka zápasu.

14:26

Joe Thornton (SJS) je potrestán za sekání a přesilovka San Jose je u konce.

14:26

Střelu Patricka Marleaua dokázal zlikvidovat Miller a na trestnou lavici půjde jeden z domácích.

13:31

Je tady první vyloučení zápasu. Za hru vysokou holí na trestnou lavici putuje Kevin Bieksa (VAN).

12:34

Tanev posouvá puk opět jen ze středního pásma za Stalockovu bránu. Ani jeden z týmů se nemůže usadit v útočném pásmu.

11:56

Nebezpečné nahození mířící na Millera nezlikvidovala obrana Vancouveru a gólman hostů musel na led.

11:34

Hned po vhazování pálil od modré čáry Luca Sbisa a Stalock musel zasahovat vyrážečkou.

11:29

Burns se snažil proháčkovat do útočného pásma, ale i on ztratil kotouč a Hansen vyzkoušel pozornost Stalocka.

10:58

Tentokrát puk do útočného pásma nahazuje hostující Tanev.

10:18

U Nietova nahození byl jako první Desjardins, ale ten záhy přišel o kotouč.

09:48

Rozvážnou rozehrávku hostů zastavila hra vysokou holí v podání Patricka Marleaua.

08:28

Joe Pavelski nic nevymýšlel, vypálil a přestřelil Millerovu bránu. Stav utkání tak zůstává 0:1.

08:28

Joe Pavelski dostal výbornou přihrávku, dostal se za obránce a byl faulován! Trestné střílení pro domácí!

08:02

Burrows nahazuje puk do útočného pásma a zde o něj svede souboj Bonino.

07:10

Domácí se sice dostali ke střele od modré čáry, ale tou jeden z obránců Sharks trefil jen obránce před sebou a puk letí do středního pásma.

06:21

Goodrow se snažil co mohl, ale puk před brankovou čárou nestihl a je z toho icing San Jose.

06:10

Kosatky pokračují v dobrém začátku a opět zaměstnali Stalocka. Ten byl pozorný a opět přerušuje hru.

05:46

Dorsettova mířila mezi tři tyče, ale nakonec byla sražena do ochranné sítě.

05:14

Dorsett s Horvatem už jsou zase u puku a v útočném pásmu dělají problémy domácím borcům. Střelu od modré čáry Stalock sice neviděl, ale přesto dokázal zasáhnout.

04:50

Bekhendové nahození Couturea doklouzalo až k Millerovi a ten puk radši před dotírajícím protihráčem přikryl.

04:38

Sharks se snaží okamžitě dostat do nějaké šance a odpovědět na úvodní branku, ale zatím se jim nedaří.

Bo HORVAT - 0:1

03:08

Hosté rychle přešli do útočného pásma a otevírají skóre! BO HORVAT se dostal k volnému puku, okamžitě jej poslal na Stalocka a Brenden Dillon si nešťastně srazil kotouč bruslí do vlastní brány. Asistence: Derek Dorsett, Ryan Stanton

02:24

Domácí svým napadáním dokázali získat kotouč, ale ten po chvíli posílají pouze do útočného pásma, kde se nenachází nikdo v modré kombinaci.

01:49

Z velkého úhlu se Stalocka snažil překvapit Richardson, ale jeho střelu si domácí gólman pohlídal.

01:24

Střelu až z červené čáry vyrazil Stalock bez problémů do rohu.

01:11

Bonino střílel, ale jeho rána skončila na chráničích jednoho z obránců Vancouveru.

00:44

Canucks od začátku aktivní, ale nyní už jsou u puku domácí borci.

00:12

Domácí začínají zápas zakázaným uvolněním, hra se tak okamžitě stěhuje před Stalocka.

00:01

Dobré ráno! Ještě jednou vítejte u on-line přenosu ze zápasu mezi San Jose a Vancouverem. Utkání naplánované na 4:00 začne s mírným zpožděním.

San Jose Sharks: Stalock (Niemi) – Braun, Vlasic, Burns, Dillon, Tennyson, Hannan – Pavelski, Thornton, Hertl – Wingels, Couture, Marleau – Karlsson, Sheppard, Goodrow – Nieto, Desjardins, Haley

Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Tanev, Edler, Bieksa, Stanton, Weber, Sbisa – Vrbata, H.Sedin, D.Sedin – Dorsett, Bonino, Higgins – Vey, Richardson, Matthias – Hansen, Horvat, Burrows

Rozhodčí: Rob Martell, Dave Jackson – Kiel Murchison, Mark Wheler.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vancouver Canucks
Kosatky mají za sebou zcela odlišný dosavadní průběh sezóny. Po výborném startu totiž přišel v posledních zápasech výsledkový propad a momentálně Vancouver nalezneme na šesté příčce Západní konference, tudíž o jedno místo výše než San Jose. Z posledních osmi zápasů vyhrál Vancouver pouze ve dvou případech a na hřištích soupeřů má momentálně sérii čtyř porážek. Naposledy hráli Canucks s Anaheimem a odvezli si porážku 2:1 po prodloužení.
San Jose Sharks
Domácí mají za sebou několik špatných výsledků a propad tabulkou, avšak v prosinci výrazně zabrali a od 30.11 do 21.12 vyhráli devět z deseti zápasů a posunuli se zpět na příčky zajišťující postup do playoff. Po vánoční přestávce odehrálo San Jose zatím pouze jedno utkání, které s Los Angeles prohráli 3:1. O jedinou branku Sharks se postaral již ve čtvrté minutě Joe Pavelski.
Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL, ve kterém se nám představí týmy San Jose Sharks a Vancouver Canucks. Utkání začíná v 04:00.

1:3

Branky a nahrávky: 25. Thornton (TS) – 4. Horvat (Dorsett, Stanton), 24. Hansen (Edler, Richardson), 28. Vrbata (H.Sedin, D.Sedin)

Rozhodčí: Rob Martell, Dave Jackson – Kiel Murchison, Mark Wheler

Diváci: 17562