26.12.2014, 15:30 • ČEZ Aréna, Plzeň • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.7 4.5 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:10

Ctirad Ovčačík (MBL) je vyloučen za hákování.

53:39

Mikulík procházel velmi dobře obranou, hákoval ho při tom ale Michal Moravčík (PLZ). Dvě minuty pro domácího beka.

51:56

Plzeň hrála v šesti a hráčská lavice tak dostává dvě trestné minuty. Odpyká je Miroslav Indrák (PLZ).

51:07

Za držení je vyloučen Ctirad Ovčačík (MBL).

46:45

Přesilovka Plzně ale končí, Vojtěch Mozík (PLZ) je vyloučen za držení.

46:08

Ján Sýkora opět nedokázal v dobré šanci vyzrát na Rúžičku, seknul ho při tom ale Marek Trončinský (MBL). Po komerční přestávce tak bude hrát Plzeň přesilovku.

39:44

Látal nyní potrápil Plzeňské a vybojoval faul na svou osobu – za držení je vyloučen Petr Kadlec (PLZ).

38:33

A samozřejmě přichází i tresty. Vyloučeni jsou Jozef Balej (PLZ) 2+2 minuty za hrubost, Lukáš Pulpán (PLZ) na 2+2 minuty za hrubost, Radan Lenc (MBL) na 2+2 minuty za hrubost a 2 minuty za sekání a Zdeněk Kubica (MBL) na 2+2 minuty za hrubost. 20 sekund se tak bude hrát 4 na 4, poté bude následovat přesilovka Plzně.

33:53

Ryan Hollweg (PLZ) poté u mantinelu tvrdě srazil Davida Vrbatu a je vyloučen na pět minut a do konce utkání! Pětiminutový trest za něj odpyká Miroslav Indrák.

32:14

Za hákování putuje na trestnou lavici Peter Trška (MBL). Po přestávce, která slouží jako komerční, tak uvidíme další přesilovku Plzně.

28:22

Lev se před brankou dostal k odraženému kotouči, byl ovšem seknut Pavlem Musilem (MBL), který tak dostává dvě trestné minuty.

25:58

Vyloučení na domácí straně – Václav Pletka (PLZ) je vyloučen za držení.

23:15

Dnes podruhé jdou hosté do tří – na dvě minuty za podražení je vyloučen David Výborný (MBL). 1:46 dlouhá dvojnásobná početní výhoda pro Plzeň!

23:01

Za hákování je vyloučen Zdeněk Kubica (MBL). Snad nám přesilová hra trochu zlepší obrázek hry.

19:08

Dominik Simon (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

16:27

Za držení je nyní vyloučen Pavel Kašpařík (MBL).

12:41

První vyloučení na domácí straně – Tomáš Sýkora (PLZ) dvě minuty za podražení.

06:04

Čeká nás přesilová hra 5 na 3 dlouhá 1 minutu a 10 sekund. Boris Žabka (MBL) je vyloučen za napadení.

05:14

První vyloučení v zápase – Roman Čermák (MBL) dostává dvě minuty za sekání.

6:1

Branky a nahrávky: 5. Lev (J. Sýkora), 25. Kratěna (Jeřábek), 33. Bližňák (Kratěna, Mozík), 53. Simon (Jeřábek, J. Sýkora), 55. Balej (Lev), 60. Schleiss (Johnson, Jeřábek) – 13. Mikulík

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek (A), Kadlec (A), Pulpán, Mozík, Moravčík, Kubka, Boháč – Schleiss, Bližňák, Kratěna (C) – Johnson, Lev, J. Sýkora – Pletka, Simon, Indrák – Hollweg, T. Sýkora, Balej – Beran

BK Mladá Boleslav: M. Růžička (Rittich) – Ovčačík (A), Trončinský, Stříteský, Žabka, Robar, Trška, Čermák – Mikulík, Výborný (C), Bárta – Látal, Kašpařík, Klimenta – Pacovský, Musil, Lenc – Kubica, Vrbata, Pabiška – Jarůšek

Rozhodčí: Homola, Horák – Gebauer, Lederer