2:1

konec (0:0, 2:1, 0:0)

26.12.2014, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Jakub Holubec

Tipsport: 2.38 4.0 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas 31. kola Tipsport extraligy je u konce, Karlovarští udrželi jednobrankový náskok z druhé třetiny a stáhli náskok na svého dnešního soupeře na tři body. Ve třetí periodě již byli energetici lepší a měli ještě několik zajímavých šancí, žádnou ale neproměnili. Mrzet je to ovšem nemusí, protože ani hosté už se nedokázali prosadit, a tak střetnutí skončilo výsledkem 2:1. (18:03:50)

58:17

Mikuš nahodil od modré puk na branku, kotouč ale skončil těsně vedle.

57:37

Domácí vyvezli puk do útočné třetiny, Vachovcova zblokovaná střela ale skončila v ochranné síti.

57:26

Energie hrála v šesti, a tak se nyní bude muset bránit. Trest odsedí Balán.

57:20

Šimánek na pravé straně unikl obraně Energie a hosté mohou zaútočit.

56:35

Přihrávku před branku domácího týmu zachytil Duda, hosté jsou ale s pukem stále v útočném pásmu.

56:13

Střelu Červeného z levé strany bez problémů skryl ve výstroji karlovarský brankář.

55:38

Skuhravý vyvezl puk do útočného pásma a poté vypálil, obránce ale zblokoval jeho ránu do ochranné sítě. Buly po pravici Kantora.

54:58

Domácí lacině ztratili kotouč ve střední třetině, Mountfield tedy může zahájit nápor na branku Energie.

54:24

Skuhravý zakončil rychlý protiútok Energie střelou z pravého kruhu, Kantor si ale s jeho pokusem poradil.

53:59

Vhazuje se ve středním pásmu.

53:19

Tvrdou střelu Dietze vyrazil pohotovým zákrokem mino gólman Habal, domácí jsou ale i nadále pod tlakem.

52:24

Dnešní utkání sleduje v hledišti KV Areny 4129 diváků.

52:07

Po ofsajdu domácího celku následuje komerční přestávka.

51:45

Červený sebral puk v mezikruží a vypálil, kotouč ale skončil nad, a tak Habal vůbec nemusel zasahovat.

2:1

Branky a nahrávky: 36. Bičánek (D. Hruška, Duda), 38. D. Hruška (Balán, Harant) – 28. Pláněk (Šimánek)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Závorka) – Sičák, Harant, Bičánek, Šmach, Redlihs, J. Tomeček, Šidlík, Deyl – Duda (C), Balán (A), D. Hruška (A) – Micka, R. Hruška, Flek – Vachovec, Skuhravý, V. Tomeček – Pšurný, Kverka, Koblasa

Mountfield HK: Kantor (Kacetl) – Vydarený (A), Dietz, Mikuš (A), Pláněk, Vašíček, Jank, Piegl – Šimánek (C), Mertl, Knotek – Pospíšil, Kukumberg, Dej – Červený, Tvrdík, Skokan – Vantuch, Troliga, Beránek

Rozhodčí: Pešina, Svoboda – Gerát, Hynek