NHL

Pittsburgh Penguins – Florida Panthers

3:1

konec (2:1, 0:0, 1:0)

21.12.2014, 01:10 • Consol Energy Center, Pittsburgh • Adam Soukup (@AdamSoukup1)

Tipsport: 1.74 4.15 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:09

Fleischman (FLA) dostává dvě minuty za sekání. Tak tady zřejmě končí všechny hostující naděje. Luongo je zpět v brance.

54:37

Scuderi (FLA) dostává dvě minuty za zdržování hry.

39:11

Despres (PIT) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

33:43

Sotva Bolland z trestné vyšel, tak se tam zase vrací zpět. Bolland (FLA) dostává dvě minuty za krosček.

30:05

Bolland (FLA) dostává dvě minuty za podražení, ale i hosté nezůstanou bez trestu. Malkin (PIT) dostává dvě minuty za nafilmovaný pád.

29:16

Další vyloučení. Trocheck (FLA) dostává dvě minuty za faul kolenem. Tučňáci si zahrají přesilovku.

26:21

Gudbranson (FLA) dostává pět minut za rvačku a domácí hráč je potrestán vyšším trestem. Downie (PIT) dostává pět + deset minut dokonce utkání.

23:15

Tak nakonec dostává trest pouze Hornqvist (PIT) dvě minuty za nedovolené bránění.

19:33

Jokinen (FLA) dostává dvě minuty za hrubost.
Malkin (PIT) dostává dvě minuty za hrubost.
Downie (PIT) dostává dvě minuty za hrubost.

19:22

Gudbranson (FLA) dostává dvě + dvě minuty za vysokou hůl.

18:42

Mitchell (FLA) dostává pět minut za rvačku.
Olsen (FLA) dostává dvě minuty za hrubost.
Bolland (FLA) dostává dvě minuty za hrubost.
Letang (PIT) dostává pět minut za rvačku.
Kunitz (PIT) dostává dvě minuty za hrubost.
Hornqvist (PIT) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

16:09

Comeau (PIT) dostává dvě minuty za držení.

12:15

Campbell (FLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

08:24

Tak nakonec se přeci jen vylučuje. Malkin (PIT) a Upshall (FLA) dostávají dvě minuty za hrubost.

07:15

Harrington (PIT) dostává dvě minuty za vysokou hůl. První početní výhoda hostů.

3:1

Branky a nahrávky: 2. Spaling (Downie, Goc), 7. Pouliot (Downie, Spaling), 48. Crosby (Letang, Despres) – 8. Trocheck (Huberdeau, Ekblad)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Despres, Letang, Scuderi, Pouliot, Dumoulin, Harrington – Kunitz, Crosby, Hornqvist – Malkin, Sutter, Comeau – Spaling, Goc, Downie – Farnham, Ebbett, Rust

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Ekblad, Mitchell, Kulikov, Gudbranson, Olsen – Huberdeau, Bjugstad, Fleischmann – Bergenheim, Barkov, Boyes – Jokinen, Bolland, Trocheck – Kopecký, MacKenzie, Upshall

Rozhodčí: Lemelin, Kozari – Amell, McElman