1:2

konec (1:1)

21.12.2014, 20:00 • Daknamstadion (Lokeren) • Martin Švejkar

Tipsport: 1.88 3.33 4.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji Vám příjemný zbytek nedělního večera. (22:01:17)
Kortrijk dokonal pět minut před koncem obrat v utkání a nakonec vítězí v Lokerenu 1:2. Zatímco domácí tým dnes protáhl svou ligovou sérii bez vítězství už na pět zápasů, hosté se touto výhrou posouvají už na třetí místo v lize.

90+4

90+4

Vanaken upadl v pokutovém území, ale podle rozhodčího to nebylo cizím zaviněním. Míč mají v tuto chvíli hosté.

90+4

Domácí se ještě snaží založit útočnou akci.

90+3

Míč po přímém kopu domácího týmu končí v rukavicích Keeta.

90+2

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Poulain, přichází Mulemo.

90+2

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Santini, přichází Van Eenoo.

90+1

Domácí Dutra byl přistižen v ofsajdu, takže rozehrávat bude Kortrijk. Na domácí polovině hřiště zůstal ležet Santini, který bude střídat.

90

Hostující Chevalier vidí žlutou kartu za nafilmovaný pád ve vápně.

89

Domácí se dopustili faulu na útočné polovině a v těchto chvílích jim velmi rychle ubývá čas na vyrovnání.

88

Kortrijku se zatím daří nepouštět svého soupeře do tlaku.

Ivan SANTINI - 1:2

85

Kortrijk právě vstřelil branku!
Hosté se pět minut před koncem ujímají vedení! Matton si naběhl pro přihrávku za obranu a potáhl míč hluboko do vápna, kde následně našel na druhé straně nabíhajícího IVANA SANTINIHO, který zblízka dorazil míč do odkryté brány.

85

Žlutou kartu dostává Capon (KV Kortrijk).

84

Hosté nepolevují v aktivitě směrem dopředu a nyní získali rohový kop.

83

Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Patosi, přichází Kaya.

82

Kortrijk o sobě dal vědět dalším rychlým brejkem, ale Santini si šel pro penaltu až příliš okatě a jeho pád v pokutovém území nechává rozhodčího zcela klidným.

81

Utkání dospělo do poslední desetiminutovky a domácí fanoušci se snaží povzbuzováním vyburcovat Lokeren k většímu nasazení.

79

Hosté teď zahrozili z rychlého protiútoku, na jehož konci byl De Smet, který chtěl z úhlu překonat Barryho přízemní střelou na zadní tyč, jenže nemířil přesně a branku minul.

78

Hluché období zápasu stále pokračuje. Míč se pohybuje ve středu hřiště, kde se oba týmy dopouštějí častých nepřesností.

75

Na hřišti se neděje příliš mnoho zajímavého. U míče jsou více domácí, ale jejich útočná snaha je v posledních minutách zcela bezzubá.

73

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Capon, přichází Van Loo.

73

Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází De Pauw, přichází Leye.

71

Žlutou kartu dostává Overmeire (KSC Lokeren).

69

Žlutou kartu dostává Marić (KSC Lokeren).

Dutra málem vrátil domácímu týmu vedení

67

Na pravé straně si obrovskou šanci vytvořil domácí Dutra, který proběhl s míčem kolem obránce a uháněl do vápna, kde jeho střelu z úhlu brankář jen zpomalil a před brankovou čarou musel zasáhnout ještě jeden z obránců, který odkopl míč do bezpečí.

66

Domácí se dostali s míčem až do vápna, ale opět doplatili na nepřesnou finální přihrávku.

64

Patosi měl spoustu prostoru na pravé straně odkud se snažil přihrávkou najít někoho před bránou, ale míč skončil jen na kopačkách obránců Kortrijku.

62

Zraněný Galitsios nakonec musí vystřídat a v domácím týmu ho pro zbytek zápasu nahrazuje Alexander Corryn.

61

Centrovaný míč teď trochu nebezpečně tečoval na vlastní bránu jeden z obránců Kortrijku, ale brankář byl naštěstí pro hosty na správném místě

59

Galitsios to po obstřiku nohy jde přeci jen zkusit zpátky na trávník.

58

Domácí Galitsios teď jen s obtížemi odkulhal za postranní čáru a je dost možné, že nebude moci pokračovat ve hře.

57

Na druhé straně se po pár rychlých přihrávkách ocitl s míčem ve vápně Chevalier, jehož střela však mířila do míst, kde stál připravený Barry.

56

Přímý kop Patosiho jen neškodně prolétl hostující šestnáctkou a skončil v zámezí.

53

Overmeire střílel zpoza vápna, ale trefil jen jednoho z obránců.

52

Dutra střílel z hranice vápna, ale do střelu mu stihl skočit jeden z obránců, který srazil míč na roh.

51

Hostující obránce odhlavičkoval míč před vápno, kde se z voleje opřel do míče Patosi, jehož střela prolétla asi dva metry vedle brány.

50

Přímý kop domácího týmu srazil jeden z obránců Kortrijku na rohový kop.

49

Centrovaný míč dokázala domácí obrana odvrátit pryč z vápna. Hosté ještě zůstali u míče a snažili se dostat do střelecké pozice, což se jim však nakonec nepovedlo.

49

Žlutou kartu dostává Chanot (KV Kortrijk).

46

O poločasové přestávce panuje v Lokerenu stav 1:1. Zápas neměl v prvním poločase příliš vysoké tempo, ale mezi 14. a 17. minutou jsme se na každé straně dočkali pěkného gólu. Druhý poločas začne přibližně ve 21:04.

45+1

45+1

Domácí šli do přečíslení dvou na jednoho, jenže Patosi vyřešil celou situaci mizerně, jelikož jeho přihrávka byla hodně nepřesná a skončila v zámezí.

45

Na povedený oblouček za obranu si zaběhl domácí De Pauw, který však netrefil míč dobře a jeho zakončení skončilo jen nad bránou.

42

Hosté zahrozili opět na pravé straně, odkud přišla přihrávka před bránu, kde však jeden z útočících hráčů nedokázal ve skluzu usměrnit míč mezi tři tyče.

39

Žlutou kartu dostává Dutra (KSC Lokeren).

39

Na druhé straně se pomocí zasekávačky dostal ve vápně do zakončení De Smet, jehož přízemní pokus však Barry zlikvidoval.

37

Domácí předvedli pěknou kombinaci, po níž se ve vápně dostal k míči De Pauw, který se ještě přihrávkou snažil hledat někoho přímo před bránou, ale tam míč odkopl jeden z hostujících stoperů.

36

Hosté teď dvakrát zblokovali míč, který se domácí snažili dostat do pokutového území.

35

Hra pokračuje a Tomašević se zpoza postranní čáry vrátil zpátky do hry.

34

Hostující Tomašević se srazil s protihráčem a jen pomalu se zvedá z trávníku.

33

Hra stále pokračuje v klidném tempu a míč se většinu času pohybuje kolem středu hrací plochy.

29

Kortrijk stále zvyšuje svou aktivitu a v posledních minutách už se hraje častěji na polovině domácího Lokerenu, kterým zřejmě trochu otřáslo rychlé vyrovnání hostujícího týmu.

27

I tentokrát si domácí obrana s centrovaným míčem poradila.

25

Kortrijk měl k dispozici standardní situaci, jejíž rozehrávka mu však vůbec nevyšla. Nyní se domácí dopustili na své polovině dalšího faulu, takže mají hosté šanci na reparát.

21

Přestože se zatím nehraje v příliš vysokém tempu, měli jsme již v úvodu zápasu možnost vidět dva krásné góly. Kortrijk se po vyrovnávací brance trochu osmělil a hra nyní působí vyrovnaněji.

Žarko TOMAŠEVIĆ - 1:1

17

A je vyrovnáno! Po sérii odrazů se ve vápně dostal míč k ŽARKO TOMAŠEVIĆOVI, který se nerozpakoval a krásnou ranou na zadní tyč rozvlnil síť za zcela bezmocným Barrym.

Killian OVERMEIRE - 1:0

14

Lokeren právě vstřelil branku!
KILLIAN OVERMEIRE posílá nádhernou brankou Lokeren do vedení! Domácí záložník napálil míč přibližně z pětadvaceti metrů a parádní přízemní střelou na bližší tyč překonal brankáře Kortrijku.

12

K hlavičce se dostal Dutra, kteý byl však celkem daleko od brány a z ne zcela dobré pozice zamířil pouze mimo tři tyče.

11

Rohový kop pro Lokeren.

11

Kortrijk se zatím nedostal k nějakému delšímu podržení míče. Hosté mají zatím velké potíže s rozehrávkou.

10

Domácí toho však příliš nevymysleli a nyní se sami zahnali zpětnými přihrávkami až na vlastní polovinu.

9

Poulain fauloval na pravé straně unikajícího De Pauwa a následovat bude standardka Lokerenu.

8

Lokeren je v úvodu aktivnější, ale navzdory optické převaze zatím není nebezpečný směrem dopředu.

7

Domácí De Pauw byl se provinil ofsajdem, takže míč připadá hostům.

5

De Pauw zkusil vystřelit zpoza vápna, ale jeho přízemní střela šla hodně vedle.

4

Dutrovi teď u levého rohu nešikovně odskočil míč a domácí útočník už ho nezastihl na hrací ploše.

3

Faulem se však nyní provinili na útočné polovině domácí, takže rozehrávat bude Kortrijk.

2

Odoi uháněl s míčem po levé straně a hostující De Smet ho zastavil pouze za cenu faulu.

1

KSC Lokeren: Barry – Galitsios, Marić, Scholz, Odoi – Overmeire, Vanaken, Persoons – De Pauw, Dutra, Patosi
Náhradníci: Mertens, Leye, Kaya, Remacle, Corryn, Ngolok, Verhulst

KV Kortrijk: Keet – Capon, Chanot, Poulain, Tomašević – Klaasen, Matton, Pavlović – De Smet, Santini, Chevalier
Náhradníci: Van Eenoo, Mulemo, Ragolle, Mahau, Ulens, Henkinet, Van Loo

Rozhodčí: F. Geldhof – J. De Weirdt, K. Monteny.
Lokeren je na tom jen o jednu příčku hůře, s 27 body mu patří sedmé místo. V případě výhry by se tam posunul právě před svého dnešního soupeře. On sám ale tak dobrou formu nemá, z posledních pěti zápasů dva vyhrál a jednou remizoval.
Představme si nejprve hostující tým. Kortrijk se nachází na šesté pozici, tedy na posledním místě zajišťujícím účast ve skupině o titul. Na kontě má 31 bodů se skóre 31:27. Z posledních pěti zápasů třikrát zvítězil, dvakrát prohrál.
Dobrý večer, vítám vás u sledování online přenosu z posledního víkendového zápasu belgické Jupiler league. Utkají se spolu tým y bojující o postup, Lokeren a Kortrijk. Utkání začíná ve 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.