Reprezentace žen

Švýcarsko – Česko

5:3

konec (1:2, 1:0, 3:1)

20.12.2014, 17:00 • Amiens, Francie • Info o změnách stavu (Lukáš Štěrovský (@sterovsky))

Z mojí strany je to vše, děkuji za pozornost a užijte si poslední předvánoční víkend. (19:08:42)
Češky nakonec vítězství nevybojovaly ani proti Švýcarkám. Ke třem bodům přitom měly dobře nakročeno, když dokázaly otočit v první třetině dokonce na 3:1 v jejich prospěch. Zbytek zápasu už však byl v režii hráček s křížem na hrudi, skóre se zastavilo hodnotě 5:3.

60:00

57:13

Vyloučení na straně Česka. Debora Bartošová se provinila hákováním.

54:00

Nedovolené bránění na straně Švýcarska. Romy Eggimannová se provinila proti pravidlům.

51:22

Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Krasojízda švýcarských hokejistek pokračuje. Další branku přidává LAURA TRACHSELOVÁ. Asistence: Stefanie Martyová, Julia Martyová.

47:10

Češka Denisa Křížová jde na trestnou lavici – 2 minuty za hákování.

45:02

A hokejistky s křížem na hrudi odskakují do vedení. O to se zasadila ANDREA FISCHEROVÁ. Asistence: Julia Martyová.

41:23

Švýcarky vyrovnávají! A to díky přesné trefě ROMY EGGIMANNOVÉ. Asistence: Evelina Raselliová, Anja Stieffelová.

40:01

Druhá třetina přinesla zásah z hole švýcarských hráček. O něj se v 28. minutě zápasu postarala Lara Stadlerová. Jestli Češky zvládnou zápas i tak dotáhnout do vítězného konce, to se dozvíme již za pár minut – se startem třetí části.

40:00

39:35

A vyloučení před koncem druhé třetiny proběhne i na české straně. Aneta Lédlová si půjde nedobrovolně odpočinout za nedovolenou hru tělem.

32:23

Ihned po skončení početní nevýhody Švýcarek je tu jejich další faul – Dominika Rueggová se provinila nedovolenou hrou tělem.

29:17

Češky si zahrají přesilovou hru. Na straně Švýcarského celku je dvěma minutami potrestána Nina Waidacherová za podražení.

27:18

Přesnou trefou se o ni postarala LARA STADLEROVÁ. Asistence: Sabrina Zollingerová.

20:01

České hokejistky předvedly v první třetině bojovný výkon, když nejprve v páté minutě inkasovaly, aby pak díky gólovým trefám Lucie Manhartové, Kateřiny Flachsové a Denisy Křížové otočily skóre ve svůj vlastní prospěch. Do šaten jdou s vedením 3:1.

5:3

Branky a nahrávky: 5. Waidacherová (Stadlerová), 28. Stadlerová (Zollingerová), 42. Eggimannová (Raselliová, Stieffelová), 46. Fischerová (J. Martyová), 52. Trachselová (Martyová, J. Martyová) – 11. Manhartová (Studentová, Horálková), 17. Flachsová (Studentová, Lásková), 18. Křížová (Manhartová)

Švýcarsko: Schellingová (Alderová) – Rueggová, Stieffelová, Heuscherová, J. Martyová, Stadlerová, Fischerová, S. Martyová, Zollingerová, Schranzová, Staigerová, Lussierová, Waidacherová, Forsterová, Raselliová, Scheuerová, Benzová, Abgottsponová, Gublerová, Trachselová, Eggimannová.

Česko: Peslarová (Zechovská) – Flachsová, Herzigová, Lásková, Holá, Horálková, Brotánková, Bartošová – Mašková, Křížová, Studentová, Jůzková, Mazánková, Lédlová, Patočková, Forejtová, Manhartová, Vonková, Přibylová.

Rozhodčí: Picavetová – Torribio-Rousselinová, Bonifaceová (všechny FRA)