3:0

konec (1:0, 2:0, -:-)

20.12.2014, 17:00 • Miroslav Klimeš

Tipsport: 2.84 4.3 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Disciplinární komise ČSLH rozhodla o pokutě 40000 Kč oddílu Jestřábi Prostějov za nezvládnutí pořadatelské služby při zápase hraném 20.12. s Havířovem. Stejně tak Sportovně technická komise svazu potvrdila výsledek 3:0 po 2. třetině za konečný (06:19:49)

Uktání bylo předčasně ukončeno!
Hostující sektor fanoušků je nyní vyklízen.
Stále se nehraje a jak to tak vypadá, tak už ani nebude. Stadion zahalila mlha z pyrotechniky. Na stadionu zasahují těžkooděnci.
Neskutečná zvěrstva tu páchají hostující "fanoušci".
Utkání se zřejmě hodně zdrží, uvidíme zda bude nutná úprava ledu. Z hostujícího kotle se navíc ozývají velké rány.
Fanoušci hostů se dostali na domácí tribunu. Navíc z hostujícího kotle létá na ledovou plochu pyrotechnika.
Ve druhé třetině přidali domácí dvě branky a mají dobře nakročeno k zisku bodů. Hostům se nedaří vytvářet si vyložené šance a nedokázali proměnit i 26 vteřin dlouhou přesilovku 5 na 3. Jestli se prostějovským podaří domácí prostředí se dozvíme ve třetí třetině, která začne zhruba v 18:48.

40:00

39:44

Kotouč je za domácí brankou.

39:09

Graca (HAV) podrazil Luňáka v dobré příležitosti před brankou a jde na trestnou lavici.

38:37

Kindl byl v dobré příležitosti, ale kotouč špatně trefil.

38:08

Jestřábi se snaží kotouče jen vyvážet a do útoku se příliš nehrnou.

37:11

Další zakázané uvolnění hostů. Těm se nedaří obsazovat domácí obranné pásmo a tak nahazují a dojíždějí kotouče.

37:00

Fořt chtěl udržel kotouč v útočném pásmu, ale jeho přihrávka na zadní mantinel končí mimo ledovou plochu.

36:32

Zakázané uvolnění hostujícího celku.

35:06

Kvůli použití pyrotechniky z hostujícího sektoru se utkání chvíli zdrží.

35:06

Jestřábi právě vstřelili branku!
Prostějov odskakuje na tříbrankové vedení! Po velké šanci nahodil kotouč na branku LUKÁŠ KREJČÍK a Danečkovi propadl pod horní tyčku. Asistence: Václav Meidl a Denis Kindl.

34:59

Kindl byl v obrovské šanci, ale Daneček vykopl kotouč mimo branku.

3:0

Branky a nahrávky: 3. Duba (Indra), 24. Luňák (Meidl, Roupec), 36. Krejčík (Meidl, Kindl)

LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Kocián) – Řezáč, Hertl, Niko, Husák, Jedlička, Hawlík, Maráš, Malý, Roupec – Moučka, Matuš, Luňák, Krejčík, Meidl, Kajaba, Kindl, Indra, Franek, Duba, Cienciala. Trenér: P. Zachar.

AZ Havířov: Daneček (Matoušek) – Bezuška, Bahounek, Lenďák, Ostrčil, Graca, Horák, Foltýn – Matuna, Pechanec, Sztefek, Tomi, Klimša, Jakúbek, Bednář, Fořt, Šlahař, Šedivý, Loskot, Matějek. Trenér: T. Potěšil.

Rozhodčí: D. Pražák – Jindra, Zíka