3:2

konec (1:0, 0:2, 2:0)

19.12.2014, 18:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Josef Nudera (@JosefNudera)

Z Havířova je to vše, loučím se s vámi, přeji příjemný víkend a u dalších on-line přenosů napočtenou. (20:19:28)
Zápas je u konce a v dnešním utkání jsme byli svědky překvapujícího výsledku. Havířov dokázal svého soupeře porazit 3:2 po bojovném výkonu, který potvrzoval vzadu výborný brankář Kostka.

60:00

59:25

Domácí v plném počtu. Střela Hronka ve stejném čase prosvištěla těsně kolem branky!

59:06

Vhazuje se ve středním pásmu. Hosté mají ještě 18 vteřin přesilovou hru 5 na 4.

59:06

Oddechový čas pro domácí.

59:06

Obrovský tlak hostů! Velkou obětavost předvedl Heinzl, který si lehl do tvrdé střely. Následně se píská ofsajd hostů, ale rozhodčím to dost trvalo a bylo pískáno dost pozdě.

58:24

Havířov už hraje ve čtyřech a navíc se mu podařilo vyhodit.

57:47

Hosté zamkli domácí ve třetině a kombinují! Skvělou práci odvedl Graca, který vyhodil.

57:24

Oddechový čas pro hosty.

57:24

Michal Vyčesaný (HAV), dvě minuty za podražení. Hosté budou hrát 43 vteřin 5 na 3!

57:15

Karlu Vladykovi uskočil puk a hosté se sami vyhnali z pásma.

56:33

Už se hraje početní výhoda hostů. Havířov vyhazuje.

55:25

Havířov právě vstřelil branku!
Domácí Havířov je v euforii! A s ním i celé publikum! Filip Kostka vypíchnul puk k Janu Šmídovi, který jej následně poslal na rozjetého RADOMÍRA CHURÉHO, ten se dostal až za obranu, najel si před brankáře a povedeným bekhendovým zakončením propálil brankáře hostů.
Asistence: Jan Šmíd.

54:38

Na druhé straně se musel ohánět Kostka, ale puk dokázal udržet v náručí.

54:10

Střela Gawlase proletěla kolem branky. Následně pálil Graca, ale Veselý puk vyrazil.

54:03

Od modré to zkusil Chroboček, ale střela šla po ledu a tam měl připravenou lapačku Veselý.

53:48

A trest se bude na chvíli mazat. Na trestnou jde totiž hráč hostů. Jiří Uhlíř (HKM), dvě minuty za hákování.

53:15

A hosté se s početní výhodou vůbec nemazlí. Ihned pálil Kovářů, ale do připraveného Kostky.

3:2

Branky a nahrávky: 15. Chroboček (Churý, Graca), 46. Vyčesaný (Graca, Gawlas), 56. Churý (Šmíd) – 26. Procházka (Krátoška), 39. Nedvídek (Uhlík)

AZ Havířov: Kostka (Turšner) – Graca, Gawlas, Bahounek, Chroboček, Regoš, Heinzl, Potočný J. – Křibík, Vyčesaný, Churý, Šmíd, Caruk, Sap, Staš, Taras, Wróbel, Polak

Mountfield HK: Veselý (Ašenbrenner) – Vladyka, Košař, Hronek, Havránek, Bezděk, Skála – Kratochvíla, Kastner, Šeda, Miškář, Malinský, Pavlik, Krátoška, Bartoň, Procházka, Uhlík, Kovářů, Pilař, Dudák, Nedvídek

Rozhodčí: Mikula – Vengřín M., Barteček