1. liga (SR)

HK 32 Liptovský Mikuláš – HK Spišská Nová Ves

7:5

konec (1:1, 2:3, 4:1)

19.12.2014, 17:00 • Zimný štadión, Liptovský Mikuláš • Info o změnách stavu (Jakub Šoth (@Jakubsoth)) sk

Zápas sa skončil víťazstvom domáceho tímu, ktorý v záverečnej časti hry senzačne strhol vedenie ne svoju stranu. S týmto konštatovaním sa už s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám ešte príjemný zvyšok piatkového večera. (19:21:27)

60:00

59:01

Medzičasom sa nám začala už posledná minúta tejto tretiny. Gól už s najväčšou pravdepodobnosťou neuvidíme.

58:29

Dnešné stretnutie sleduje 740 divákov.

57:53

Domáci tím hrá napokon už v plnom počte. Hokejistom Spišskej Novej Vsi sa presilovku využiť nepodarilo.

56:59

Viac ako minúta presilovky hostí je už minulosťou a Spišiakom sa ju ešte nepodarilo využiť. Hosťujúci hráči by mali čo najskôr skórovať, inak sa vyrovnanie nemôžu ani len pomýšľať.

55:53

Liptovský Mikuláš sa bude brániť! Juraj Hollý smeruje na trestnú lavicu za vyhodenie puku.

55:09

Spišiaci sa ešte stále držia na dostrel. Prehrávajú už iba o dva góly a v samom závere sa ešte pokúsia niečo vymyslieť.

54:54

Spišská Nová Ves dala gól!
Gól strelil FRANTIŠEK KOKY. Bez asistencií.

54:26

Domáci hokejisti teda výhodu presilovky nevyužili, ale následne udreli proti plnému počtu hráčov súpera. Liptáci predvádzajú perfektný obrat a smerujú k trojbodovému zisku!

53:37

Liptovský Mikuláš dal gól!
Gól strelil MICHAL UHRÍK. Asistencie: Denis Legerský, Maroš Piatka.

53:19

Hostia hrajú v plnom počte, vo vlastnom oslabení sa dokázali ubrániť.

51:19

Spišiaci sa budú brániť! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za hákovanie Richard Smotrila.

50:32

Hostia nedokázali využiť početnú prevahu a už hrajú proti plnému počtu hráčov súpera. Pokračuje sa za stavu 6:4 v prospech domácich Liptákov.

48:32

Domáci tím sa bude brániť. Na trestnú lavicu odchádza za vrazenie na mantinel Michal Uhrík.

45:16

Liptovský Mikuláš napokon šokoval súpera a skóre otáča vo svoj prospech! Špišiaci budú mať čo robiť, aby sa vrátili späť do hry. Takýto začiatok tretiny si istotne nepredstavovali ani v najhoršom sne.

44:05

Gól strelil MICHAL UHRÍK. Asistencie: Maroš Piatka, Denis Lugerský.

44:02

Hostia teda medzičasom hrajú v plnom počte. Hru v oslabení sa im bez inkasovania prežiť nepodarilo a teraz sa budú musieť pokúsiť o vyrovnanie.

43:49

Domáci tím využíva výhodu presilovej hry a ujíma sa vedenia. Do štatistík sa zapisuje PATRIK ŠTEVULIAK. Asistencie: Erik janček, Martin Trochta.