16.12.2014, 20:00 • Estadio Mestalla, Valencie • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.27 5.5 10.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rodrigo nevybíravě poslal k zemi Tita ve vlastním vápně, sudí neváhal s vytáhnutím červené karty!

78

Joao Baptistao na hřišti nahrazuje Pozuela.

71

Hráči Raya obklíčili sudího Jaimeho, nejaktivněji protestoval sám brankář Álvarez, který obdržel žlutou kartu.

RODRIGO - 4:4

71

Valencia právě vstřelila branku!
Panečku, to jsou věci – je vyrovnáno! Brankář Álvarez upadl v souboji s Orbánem, jenž kulatý nesmysl přiťukl RODRIGOVI, který neměl problém zakončit do prázdné branky.

69

Pereira, střelec třetí branky hostí, je nahrazen defenzivněji laděným Amayou.

Paco ALCÁCER - 3:4

65

Neuvěřitelné, po necelé hodině hry jsme svědky sedmi branek! Rodrigo pláchl Morcillovi na pravé straně a zpětnou přihrávkou našel De Paula, který trefil tyč a míč se šťastně odrazil k PACU ALCÁCEROVI, jenž už se nemýlil!

63

Hostující kapitán Martínez střídá, na hřišti jej nahrazuje další defenzivní buldok Tito.

Adrian EMBARBA - 2:4

61

Vallecano právě vstřelilo branku!
S góly se roztrhl pytel! Jonathan Pereira našel spektakulárním pasem poslepu ADRIÁNA EMBARBU, který z první trefil míč nechytatelně k pravé tyči.

60

Orbán zachránil domácí brilantním obranným zákrokem ve vlastním vápně – Pereira by už zakončoval do poloodkryté branky!

50

Jonathan Pereira zakončoval ve vápně, ale jeden z domácích beků spadl do rány a míč odvrátil na roh!

Jorge MORCILLO - 2:3

46

Bleskový vstup do druhé půle! Nepozornosti v hostující defenzivní hrázi využil Paco Alcácer a s přispěním nešťastníka JORGEHO MORCILLA dostal míč do sítě. Za tohoto stavu stále postupuje Vallecano, domácí potřebují ještě jednu trefu do černého!

46

...a Piatti nastupuje za Augusta.

46

Domácí střídají třikrát. Gila nahrazuje Álvaro Negredo...

46

De Paul na hřišti nahrazuje nevýrazného Cancela.

Rugbyový faul Martíneze

45

Hostující kapitán Nacho Martínez rugbyovým způsobem poslal k zemi protihráče a svůj nešetrný zákrok se snažil zakrýt divadelní etudou. Sudí mu však "neskočil na špek" a Martínez dostává žlutou kartu.

Jonathan PEREIRA - 1:3

Faul Pereiry

38

Neskutečné, Rayo je rázem blíže postupu! Povedená střela sedmadvacetiletého snajpra JONATHANA PEREIRY končí až v brance.

38

Jonathan Pereira fauloval na útočné polovině a sudí mu promptně ukázal žlutý kartonek.

Faul Beany

30

Krajní záložník Raya Baena za svůj zbytečný útočný faul dostává žlutou kartu.

Alejan POZUELO - 1:2

23

Hosté obrací vývoj zápasu během tří minut ve svůj prospěch! Ani jeden ze zadáků Valencie nedokázal odvrátit míč, který se dostal k ALEJANDRU POZUELOVI, jenž krásnou ranou k levé tyči nedal Yoelovi šanci.

JOZABED - 1:1

20

Je vyrovnáno, hosté udeřili hned z první šance! Pereirův milimetrový centr za bezmocného Yoela usměrnil JOZABED SÁNCHEZ RUIZ – 1:1.

Faul Gomeze

19

André Gomez inkasuje žlutou kartu.

Paco ALCÁCER - 1:0

8

Domácí jdou už v osmé minutě do vedení! Rodrigo se zasekávačkou zbavil bránícího hráče, ale nastřelil jen tyč. Míč se však odrazil k PACU ALCÁCEROVI, který už měl snadnou práci!

4:4

konec (1:3)

Branky: 8. Alcácer, 46. Morcillo (vla.), 65. Alcácer, 71. Rodrigo – 20. Jozabed, 23. Pozuelo, 38. Pereira, 61. Embarba

Karty:   19. Gomez (VAL), 86. Paul (VAL) – 30. Baena (VLL), 38. Pereira (VLL), 45. Martínez (VLL), 71. Álvarez (VLL)   81. Rodrigo (VAL)

Valencia CF: Yoel – Orbán, Mustafi, Cancelo (46. De Paul), Vezo – Parejo, Gil (46. Negredo), Augusto (46. Piatti) – Gomez, Rodrigo, Alcácer.
Náhradníci: Alves – Barragan, Zuculini, Fuego, De Paul, Negredo, Piatti.

Rayo Vallecano: Álvarez – Morcillo, Martínez (63. Tito) , Licá – Baena, Pozuelo, Jozabed, Quini, Embarba – Pereira, Moreno.
Náhradníci: Toňo – Tito, Amaya, Bangoura, Aquino, Herráiz, Baptistao.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Carrera

Diváci: 23600

První zápas: Rayo Vallecano - Valencia 1:2