5:3

konec (0:1, 5:1, 0:1)

15.12.2014, 18:00 • Kalich Arena • Miroslav Kejmar

Tipsport: 1.32 5.1 6.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Litoměřice sice po první třetině prohrávaly s Mostem 0:1, ale díky druhé třetině, kdy dokázaly soupeři nastřílet pět branek berou v tomto utkání tři body. Zejména čtyři využité přesilovky posunuli domácí celek do pohodlného vedení, které si udrželi do konce utkání. Most v závěru pouze zkorigoval výsledek na konečných 5:3. To je ode mně vše a přejí Vám hezký zbytek pondělního večera. (20:31:17)

60:00

59:47

Most právě vstřelil branku!
Havlíček nabil PATRIKU PETRUŠKOVI, který bez přípravy propálil Přikryla a koriguje tak na 5:3. Asistence: Ondřej Havlíček, Zdeněk Tauš.

59:30

Kalla se dostal k úplně osamocenému kotouči, ale samostatný únik nedokázal přetavit v branku.

58:43

Most hraje v pěti.

58:27

Málkovu střelu nebezpečně tečoval před Horákem Racek.

58:13

Špeldovu střelu bez přípravy ukryl Horák v náručí.

57:08

Kolář poslal kotouč Horákovi na betony, kde dorážel Procházka, ovšem neúspěšně.

56:43

Vyloučení hostí. Dvě minuty za krosček dostává Jakub Grin.

56:25

Domácí hráči byli absolutně bezzubý a Most je kompletní.

54:46

Most vyhazuje a Šulc zakládá útok až v obranném pásmu Litoměřic.

54:25

Vyloučení hostí. Dvě minuty za hákování dostává Zdeněk Tauš.

54:18

Schwamberger s Rackem se snaží přelstít hostující obranu v útočném pásmu.
Dnešní utkání sleduje 800 diváků.

53:03

Horák raději přikryl kotouč před dojíždějícím Švagrovským.

51:50

Smolka nebezpečně dorážel Grinovu střelu, ale minul bránu.

51:12

Ondráček už je na ledě a Stadion je v plném počtu.

50:58

Domácí se osvobozují a odcházejí střídat.

49:38

Střela Petrušky pouze rozezvučela boční konstrukci Přikrylovi brány.

5:3

Branky a nahrávky: 23. Bílek (Kalla, Procházka), 27. Novák (Ondráček, Švagrovský), 31. Kalla (Dvořáček, Bílek), 31. Švagrovský (Novák), 40. Ondráček (Míka) – 8. Havlíček (Nedrda), 36. Grin (Alinč), 60. Petruška (Havlíček, Tauš)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Michajlov) – Šulc, D. Bílek, Míka, Plášil, Špelda, Kolář, Málek, Mikliš – V. Bílek, Kalla, Dvořáček – Novák, Švagrovský, Ondráček – Volek, Černoch, Procházka – Doležal, Racek, Schwamberger.

HC Most: Horák (Chabr) – Grin, Kousalík, Kasal, Procházka, Hora, Charousek, Kříž, Válek – Tauš, Smolka, Bojer – Nedrda, Havlíček, Petruška – Přeučil, Alinč, Slavíček – Jurčík, Šrámek, Písařík.

Rozhodčí: Pražák – Kreuzer, Samuel.