6:5

po prodl. (3:1, 2:1, 0:3 - 1:0)

15.12.2014, 17:30 • Budvar Arena • Matěj Mayer (@Matej_Mayer)

Tipsport: 1.35 4.9 6.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou dnešní velmi napínavé utkání, které opravdu stálo za to. Motor vedl po čtyřiceti minutách 5:2, ve třetí části ale vedení ztratil a druhý bod nakonec vybojoval až v prodloužení. Českobudějovičtí hokejisté si ještě plácají s fanoušky, já už se s vámi ale loučím. (20:00:54)

60:41

České Budějovice právě vstřelily branku!
Tak přeci jenom si dnes Josef Straka připsal bod. Nejprve se sám dostal do prostoru a pokusil se překvapit gólmana střelou přes obránce. Puk byl ale zblokovaný a doputoval přesně na hůl TOMÁŠE NOUZY, který pohotově propálil Petráska ranou do horní poloviny branky. Asistence: Josef Straka, Ján Mucha.

60:09

Ján Mucha se dostal k pokažené rozehrávce Ústí a trefil horní tyč!

60:01

60:00

59:54

Tomáš Kolafa (UNL) si půjde odpykat dvě minuty.

59:20

Kloz byl ve velké šanci před Pechekem a mohl rozhnout! Českobudějovický brankář chytil ránu maskou.

58:46

Domácí jsou v tlaku, ale ani Vanišův pokus se neujal.

58:22

Rob pálil na Petráska, ale puk z jeho hole mířil vedle.

56:57

Nouza nejprve hledal Heřmana a poslal mu přesnou přihrávku. Heřman byl ale příliš blízko Petráska a tak ho nedokázal překonat. Vzápětí se ale puk dostal opět na hůl Nouzovi, na kterého zívala odkrytá branka. Českobudějovický střelec v rozhodující chvíli zklamal!

55:40

Střela Muchy od modré neohrozila Petráskovu svatyni.

55:31

Ústí nad Labem zahrává kotouč na zakázané uvolnění. Hra se stěhuje před Petráska.

54:24

Po střele jednoho z hráčů hostí byl kotouč zbklokován do sítě.

54:10

Ústí nad Labem bylo opět v tlaku před českobudějovickou brankou, ale senzace se nekoná.

52:59

Na dnešní utkání přišlo do Budvar arény 3079 diváků.

51:46

Kůdelu střídá v brance Motor Jan Pechek. Osmnáctiletý brankář odchytá své první minuty v dresu Českých Budějovic.

51:46

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! Motor opět usnul na vavřínech a dostává srovnávací branku. Brož projel po zadním mantinelu a hodil kotouč před českobudějovickou branku, kde číhal DAVID MERTA, jenž překonal Kůdelu dnes podruhé. Asistence: Vladimír Brož, Vít Budínský.

51:31

Ústeckým se přesilový hra nedaří, Nouza vyhazuje kotouč.

6:5

Branky a nahrávky: 3. Pajič (Rob, Švihálek), 5. Prokeš (Semrád, Rob), 7. Punčochář (Pajič), 24. Heřman (Nouza, Mucha), 27. Pajič (Kuchejda, Punčochář), 61. Nouza (Straka, Mucha) – 20. Baránek (Černý, Vávra), 40. Vávra (Smetana, Baránek), 43. Vávra (Černý, Suchan), 46. Merta (Brož), 52. Merta (Brož, Budínský)

Banes Motor České Budějovice: Kůdela (52. Pechek) – Punčochář, Vráblík, Mucha, Suchánek, Chmelíř, Semrád – Kuchejda, Pajič, Švihálek – Nouza, Straka, Heřman – Vaniš, Rob, Prokeš – Přibyl

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Smetana – Tůma, Roubík, Rod – Budínský, Kloz, Merta – Pohl, Baránek, Vávra – Navarra, Suchan

Rozhodčí: Horinek – Jindra, Zíka