NHL

Ottawa Senators – Los Angeles Kings

3:5

konec (0:0, 1:2, 2:3)

12.12.2014, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 3.06 3.74 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

49:33

Jared Cowen (OTT) vyloučen za sekání, přesilová hra pro Los Angeles.

41:24

Přesilová hra pro hosty, vyloučen je Eric Condra (OTT), dvě minuty za podražení.

31:46

Šance na snížení přichází pro domácí v přesilové hře, Matt Greene (LAK), dvě minuty za podražení.

23:01

Tak nakonec to není pravda, Dwight King (OTT) dostává ještě menší trest za nedovolené bránění, přesilovka pro Kings.

23:01

Dwight King (LAK) a Jared Cowen (OTT) se do sebe pustili a výsledkem je větší trest za bitku pro oba dva, na počtu hráčů na ledě se ale nic nemění.

09:39

Erik Karlsson (OTT) putuje na trestnou lavici za sekání. Dokáží se Králové prosadit v této přesilové hře nebo si alespoň připíší první střelecký pokus?

01:17

Nepříjemný start pro hosty, kteří budou hrát již ve druhé minutě v oslabení, Alex Martinez (LAK) dostává dvě minuty za podražení.

3:5

Branky a nahrávky: 35. Ryan (Gryba, Cowen), 42. Stone (Legwand), 59. Cowen (Turris) – 22. Greene (Carter), 30. Williams (Muzzin, Doughty), 43. Kopitar (Doughty, Muzzin), 45. Lewis (Toffoli, Muzzin), 60. Pearson (Richards, Quick)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson (C), Phillipas, Ceci, Cowen, Gryba, Borowiecki – Condra, Turris, Greening – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Chiasson, Lazar, Stone – Neil, Smith, Legwand.

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, Muzzin, Martinez, Regehr, Greene, McNabb – Williams (C), Kopitar, Gáborík – Toffoli, Carter, Pearson, Lewis, Stoll, Brown – King, Richards, Clifford

Rozhodčí: Pollock, Kozari – Nansen, Racicot

Diváci: 17284