12.12.2014, 17:30 • Sports-Concerts Hall Almaz • Libor Kucza (@LiborKucza)

Tipsport: 2.0 4.1 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Štěpánek (CER) 85,7% úspěšnost, 3 obdržené branky
Marek Kvapil (CER) 0+0, čas na ledě: 13:12, 1 střela

Roman Horák (CEC) 1+1, čas na ledě: 19:57, 2 střely
Robert Kousal (CEC) 1+0, čas na ledě: 17:19, 3 střely (20:06:10)
Je dobojováno. Třetí třetina přinesla velmi divokou hokejovou podívanou. Domácí hned dvakrát vyrovnali. Nakonec se ale přece jenom radují hosté, kteří svůh plný bodový zisk potvrdili gólem do prázdné branky. Viťaz zvítězil na půdě Čerepovce v poměru 4:2. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku:30:28

60:00

Anton KOROLJOV - 2:4

59:25

Viťaz právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Definitviní hřebíček do domácí rakve zatloukl ANTON KOROLJOV. Bez asistence.

58:11

Severstal zkouší hru bez brankáře!

57:07

Hosté si berou oddechový čas.

Robert KOUSAL - 2:3

57:07

Hosté znovu vedou, což se zasadil ROBERT KOUSAL. Asistence: Igor Golovkov, Roman Horák.

Dmitrij KAGARLICKIJ - 2:2

56:02

Čerepovec právě vstřelil branku!
Čerepovec vyrovnává. Šťastným střelcem je DMITRIJ KAGARLICKIJ. Asistence: Nikolaj Stasenko, Jurij Trubačjov.

54:53

Severstal bude mít dobrou příležtiost ke srovnání. za podražení je totiž potrestán Nikita Vyglazov (CEC).

Roman HORÁK - 1:2

53:56

Hosté otáčejí průběh utkání. Prosadil se český rodák ROMAN HORÁK. Asistence: Jakov Seleznjov.

53:20

A další vyloučení, nyní na straně Severstalu. Menší trest za držení dostává Logan Pyett (CER).

51:51

Domácí si zahrají v početní výhodě. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Michajl Jakubov (CEC).

Anton KOROLJOV - 1:1

47:30

Je vyrovnáno! Utkání začíná prakticky znovu. O branku hostí se postaral ANTON KOROLJOV. Asistence: Mathias Porseland.

40:01

2:4

Branky a nahrávky: 24. Stoljarov (Kvapil, Pyett), 57. Kagarlickij (Stasenko, Trubačjov) – 48. Koroljov (Porseland), 54. Horák (Seleznjov), 58. Kousal (Golovkov, Horák), 60. Koroljov

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Lukin, Arzamacev, Antropov, Stasenko, Urbom, Pyett, Několenko – Trubačjov, Stoljarov, Thuresson – Černov, Mons, Kagarlickij – Berdnikov, Trunjov, Kvapil – Monachov, Kovyršin, Kazakovcev, Kupcov

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Säteri) – Porseland, Grebeškov, Semjonov, Klimontov, Golovkov, Seleznjov, Vaščenko – Horák, Kousal, Kempe – Koroljov, Kučerjavenko, Soloduchin – Jakubov, Šitikov, Vyglazov – Mamin, Konozov, Ivanov

Rozhodčí: Naumov, Gašilov – Zacharenkov, Sadovnikov