12.12.2014, 01:00 • TD Garden, Boston • Jan Prošek

Tipsport: 2.73 3.83 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pokračuje se pět na pět.

30:53

Bude se hrát 4 na 4. Jonathan Toews vyloučen na dvě minuty za hákování.

30:04

Ovšem je na dlouho. Vyloučen Dennis Seidenberg za vražení na hrazení. Přesilovka pro hosty pět na tři trvá ještě 47 sekund.

28:50

Za zdržování hry vyloučen domácí Zdeno Chára. Přesilovka 1:08 pět na tři pro hosty.

27:53

Vyloučen domácí Seth Griffith na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

14:04

Komerční přestávka. Hosté vedou o gól, prosadil se Dahlbeck, pro kterého to je první branka v NHL. Vyloučen Michal Rozsíval na dvě minuty za hákování.

11:32

Vyloučen domácí navrátilec do sestavy Zdeno Chára. Dvě minuty hákování.

2:3

Branky a nahrávky: 39. Smith (Marchand, Bergeron), 53. Krug (Lucic) – 10. Dahlbeck (Smith, Krüger), 19. Smith (Carcillo, Krüger), 34. Kane (Versteeg)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Hamilton, Chára, Miller, Seidenberg, Trotman, Krug – Eriksson, Campbell, Lucic – Smith, Bergeron, Marchand – Fraser, Söderberg, Kelly – Griffith, Cunningham , Paille

Chicago Blackhawks: Darling (Raanta) – Seabrook, Keith, Oduya, Hjalmarsson, Rozsíval, Dahlbeck – Hossa, Toews, Saad – Kane, Richards, Versteeg – Sharp, Shaw, Bickell – Smith, Krüger, Carcillo.

Rozhodčí: Hebert, Sutherland – Morin, Sericolo

Diváci: 17 565