Tipsport extraliga

HC Olomouc – Berani Zlín

1:3

konec (0:1, 0:1, 1:1)

12.12.2014, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Marek Janoš (@marekjanos), Zuzana Spurná, Václav Petrů

Tipsport: 2.05 4.1 3.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:44

Zlín bude hrát přesilovou hru, protože na dvě minuty za hákování je vyloučen Ivan Majeský (OLO).

53:50

Díky podražení Jiřího Ondráčka (ZLN) se Olomouci naskýtá velká příležitost k vyrovnání.

49:25

Jakub Herman (OLO) dostává další zbytečné dvě minuty, protože zahákoval jednoho z obránců Zlína.

48:33

Vzájemné vyloučení na obou stranách! Nejdříve fauloval ve středu kluziště Petr Leška (ZLN), který je vyloučen na dvě minuty za podražení a na domácí straně je poté vyloučen Jan Knotek (OLO), jenž zbytečně fauloval po odpískání a odsedí si dvě minuty za podražení.

47:46

Jenže hosté se v plném počtu příliš dlouho neohřáli, protože další dvě minuty za krosček nyní dostává Martin Matějíček (ZLN).

45:32

A po malé poradě se rozhodčí nakonec rozhodují vylučovat, a Pavel Kubiš (ZLN) tak dostává dvě minuty za faul loktem.

39:13

V závěru druhé třetiny ještě Bedřich Köhler (ZLN) oslabuje svůj tým, protože dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

35:39

Radim Kucharczyk (OLO) dostává dvě minuty za hákování, ale po pravdě jsem žádný nedovolený zákrok domácího hráče neviděl.

31:54

Hodně přísně jsou nyní potrestáni domácí hokejisté, protože dle rozhodčích jich bylo na ledě šest, a tak domácí střídačka dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jakub Matai (OLO).

29:18

Pavel Sedláček (ZLN) tedy dostává dvě minuty za držení protihráče.

23:28

Radim Kucharczyk (OLO) zcela zbytečně hákoval jednoho z hostujících obránců, a tak dostává zaslouženě dvě minuty.

18:04

Domácí mohou vyrovnat zápas ještě před odchodem do kabin. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Ondřej Veselý.

14:42

Podruhé v dnešním klání si zahrají početní převahu domácí. Martin Matějíček přidržel za brankou v souboji nedovoleně Rachůnka a odjíždí za katr.

10:18

Přesilová hra Olomouce měla jepičí život. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Rostislav Marosz a poměr sil na ledě se vyrovná.

09:48

Přesilovou hru si vyzkouší poprvé v zápase i Hanáci. Dvě minuty za podražení obdržel Pavel Kubiš. Zlínský útočník fauloval v útočném pásmu.

07:18

A nyní si Berani zahrají první přesilovou hru, dvě minuty za podražení obdržel Dávid Buc.

1:3

Branky a nahrávky: 53. Rác (Vyrůbalík, Marosz) – 18. Ondráček (Vlach, Urbanec), 26. Marušák (Leška), 60. Svoboda

HC Olomouc: Trvaj (Vošvrda) – Vyrůbalík, Majeský, Skrbek, Houdek, Ondrušek, Škůrek, Rašner – Cibák, Marosz, Rác – Buc, Patera (C), Matai – Laš, Herman, Diviš – Rachůnek, Knotek, Kucharczyk.

Berani Zlín: Štůrala (Hromada) – Marušák, Urbanec, Matějíček, Žižka, Kotvan, Přibyl, Stuchlík – Svoboda, Čajánek (C), Veselý – Ondráček, Vlach, Říčka – Okál, Leška, Köhler – Kubiš, Šťastný, Sedláček.

Rozhodčí: Pešina, Souček – Blümel, Polonyi