3:5

konec (1:2, 1:0, 1:3)

08.12.2014, 19:30 • Dom Sportova Zagreb • Ondřej Terber

Tipsport: 2.66 3.9 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešním zápase vítězí Astana, která byla od samého začátku aktivnějším týmem. Ode mně je to dnes vše a přeji hezký zbytek večera. (22:04:58)

60:00

BOCHENSKI - 3:5

59:50

Astana právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto! Do prázdné klece se trefuje BRANDON BOCHENSKI. Bez asistence.

59:05

Domácí to zkoušejí bez brankáře.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

BOCHENSKI - 3:4

58:02

A pozor hosté si znovu berou své vedení, když tečí před bránou střílí svůj gól BRANDON BOCHENSKI. Asistence: Mike Lundin a Kevin Dallman.

PELLETIER - 3:3

57:09

Medveščak právě vstřelil branku!
A znovu je vyrovnáno! Stejná situace na druhé straně, když střílí gól PASCAL PELLETIER. Asistence: Martin St.Pierre a Geoffrey Kindade.

DAWES - 2:3

55:56

A to je rána pro domácí, hosté se ujímají vedení! Mezi kruhy stál připravený NIGEL DAWES, který střílí svůj hattrick. Asistence: Dustin Boyd.

55:28

Domácí míří dopředu a snaží se na svém ledě vyhrát v základní hrací době.

53:46

52:54

Hosté vyhazují.

51:46

Na trestnou lavici jede Carle.

51:38

Sledujeme pasáž hry, kdy ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

45:14

Astana ihned po ztrátě domácích jela na branku Heetra, ten však obstál.

42:57

Ten svůj nájezd nevyřešil příliš dobře a pouze zkusil střelu, kterou Ivanov vyráží!

42:57

Je nařízeno trestné střílení pro domácí tým po podražení St. Pierreho!

42:15

Hosté zakládají další útok od své branky.

41:19

Icing domácích.

41:01

Semjonov vyslal střelu na branku, tu kryje Heeter.

40:38

Astana kombinuje v útočném pásmu.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli vyrovnání domácího celku. Uvidíme co nám nabídne třetí třetina, která začne přibližně ve 21:15.

37:12

Domácím se přesilová hra nedaří, když kombinují bez střely na bránu.

36:05

Přesilová hra pro domácí! Na trestnou lavici míří Bochenski.

34:59

Obrovská šance hostů! Sám před brankou byl Boyd, ten však nedokázal přehodit výborného brankáře domácích!

34:21

Heeter po střele hostů zasahuje.

33:55

Síly na ledě se opět vyrovnají. Na trestnou lavici putuje Rudenko.

33:40

Další vyloučení domácích! Na trestnou lavici míří Flood.

33:36

Astana je nyní lepším týmem, branka ale nepřichází.

32:10

Domácí kompletní.

31:48

Hosté nyní vstřelili branku a jsou naštváni na rozhodčího že pískl o chvíli dříve.

31:10

Astana trefuje tyč po střele od modré čáry!

31:02

Hosté kombinují na útočné polovině.

30:10

Vyloučení na domácí straně! Na dvě minuty se jede posadit Perkovich za podražení.

29:40

Martinovič se ocitl v bráně a hra je přerušena.

29:06

Astana se začíná opět dostávat do hry po inkasovaných gólech.

28:20

Po střele od modré a následnému odrazu chytá kotouč Heeter.

23:08

A další přesilová hra pro domácí tým! Na trestnou lavici míří Dawes.

PELLETIER - 2:2

22:12

A máme tu vyrovnání! Po skvělé přihrávce před branku vyrovnává PASCAL PELLETIER. Asistence: Martin St.Pierre a Brock Trotter.

18:23

Záhřeb snižuje na rozdíl jedné branky, když se prosazuje tečí před brankou EDWIN HEDBERG. Asistence: Saša Martinovič a James Wright.

17:38

16:53

Domácím se přesilová hra vůbec nedaří, mají problém se dostat do útočné třetiny.

16:20

Postavení útočícího hráče v brankovišti. Záhřeb je vykázán do středního pásma.

15:38

Žajlauov míří na trestnou lavici za podražení.

15:31

Domácí bojují o kotouč v útočném pásmu.

14:30

Ofsajd hostů.

13:48

Domácí se snaží nějakým způsobem dostat do zápasu zatím jsou však bezzubí.

DAWES - 0:2

11:55

A máme tu druhý gól hostů! Střelou do odryté časti brány se prosazuje opět NIGEL DAWES.

11:19

První vyloučení zápasu. Na trestnou lavici míří Pelletier za hákování.

DAWES - 0:1

10:05

A hosté se dostávají do vedení! Po přihrávce z levé strany kluziště se prosazuje NIGEL DAWES. Asistence: Bez asistence.

9:55

Záhřeb přichází o kotouč a do útoku se řítí Astana.

9:00

Domácí zakládají útočnou akci od své brány.

8:18

Heeter musel řešit velký závar před svojí brankou, když se několik hráčů pokoušelo o dorážku z bezprostřední blízkosti.

7:14

Další zákrok Ivanova po střele Dawese.

6:45

Astana bojuje o kotouč za svojí brankou.

6:01

Ivanov kryje nahození od modré čáry ve své lapačce.

5:26

Ofsajd i na druhé straně.

4:43

2:31

Hosté jsou i nadále aktivnějším týmem a snaží se ohrozit bránu Záhřebu.

1:52

Domácí posílají kotouč až na zakázané uvolnění.

0:44

První útok Astany končí nepřesnou přihrávkou.

00:01

Medveščak Záhřeb: Dekanich (Heeter) – Martinovič, Flood, Glumac, Wright, Bjorkstrand – Popovič, Carle, Thomas, Kolanos, Leino – Kinrade, Hutchinson, Pelletier, Trotter, St. Pierre – Katič, Segal, Perkovich, Hedberg.

Barys Astana: Ivanov (Poluektov) – Dallman, Lundin, Boyd, Dawes, Bochenski – Savčenko, Semjonov, Rudenko, Starčenko, Antropov – Tserenok, Bartulis, Žajlauov, Gavrilin, Puškarjov – Kairov, Kvasha, Poliščuk, Upper..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Barys Astana

To hosté mohou být spokojenější, když se nacházejí na šesté příčce východní konference se ziskem 50 bodů. Astana v posledním utkání prohrála s Omskem 0:2.
Medveščak Záhřeb

Domácí celek se nachází ve spodní polovině tabulky západní konference, když mají na svém kontě 43 bodů. Záhřeb v posledním utkání prohrál v Soči 6:2.
Dobrý den všem hokejovým fanouškům. Dnes je na programů zápas Medveščak Záhřeb – Barys Astana, uvidíme jak tento zápas dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

3:5

Branky a nahrávky: 19. Hedberg (Martinovič, Wright), 23. Pelletier (St.Pierre, Trotter), 58. Pelletier (St.Pierre, Kinrade) – 11. Dawes, 12. Dawes, 56. Dawes (Boyd), 59. Bochenski (Lundin, Dallman), 60. Bochenski

Medveščak Záhřeb: Heeter (Dekanich) – Martinovič, Flood, Glumac, Wright, Bjorkstrand – Popovič, Carle, Thomas, Kolanos, Leino – Kinrade, Hutchinson, Pelletier, Trotter, St. Pierre – Katič, Segal, Perkovich, Hedberg.

Barys Nur-Sultan: Ivanov (Poluektov) – Dallman, Lundin, Boyd, Dawes, Bochenski – Savčenko, Semjonov, Rudenko, Starčenko, Antropov – Tserenok, Bartulis, Žajlauov, Gavrilin, Puškarjov – Kairov, Kvasha, Poliščuk, Upper.