Extraliga staršího dorostu

VHK ROBE Vsetín – HC Vítkovice Ridera

2:5

konec (0:2, 0:3, 2:0)

05.12.2014, 15:00 • Zimní stadion Na Lapači • Lucie Krampotová (@@LucieKrampotova)

54:07

Další trest zelenožlutého týmu. Problémem bylo příliš mnoho hráčů na ledě, trest odsedí Matěj Dubnický.

51:35

A ještě jeden Vsetíňák vyloučen. Nyní se jedná o Kamila Rýpara.

50:24

Ještě další Vsetíňák jde na trestnou lavici, tentokrát je to Kašpar za vysokou hůl.

50:24

A další kolize hráčů, tentokrát končítí rvačkou. Vsetínský Kovář se bil s vítkovickým Spratkem. Oba dostali pětiminutový trest plus trest do konce utkání.

49:50

Z předchozí situace si vynesli vyloučení vsetínský Španko za hrubost a Vítkovický Danielčak za sekání.

44:13

Vítkovický Vlastimil Malina pro následující dvě minuty obsadí trestnou lavici za sekání.

39:32

Vítkovický Toman byl vyloučen za hákování!

34:34

Vítkovický Danielčak byl vyloučen za sekání.

23:42

Nejenže Tydlačkův puk neproniknul do brány, navíc byl domácí hráč potrestán dvěma minutami za vysokou hůl!

23:05

A hosté následují Vsetíňáky na trestnou lavici, trest za sekání dostal Josef Danielčak.

22:48

Zelenožlutě oděný Kovář byl za hákování odkázán na trestnou lavici.

19:23

Modrobílý Gabrhelík obsadí trestnou lavici za podražení!

13:40

Daniel Bechný dostává dvě minuty za zdržování hry, trest za něj odsedí Petr Lainka.

13:09

Vsetínský Augustin na dvě minuty zahřeje trestnou lavici za napadení protihráče.

2:5

Branky a nahrávky: 49. Španko (J.), 60. Jochymek (Augustin) – 12. Šendera (Malina), 16. Spratek (Malina, Slánský), 25. Šendera (Spratek), 38. Hartmann (Šala, Slánský), 38. Slánský

VHK ROBE Vsetín: Bechný (Barvík)- Kašpar, Jenáček J., Bártek, Richter, Weintritt J., Augustin, Vítek, Vodák, Rýpar- Toman, Dubnický, Lainka, Humplík, Tydlačka, Gharibyar, Weintritt M., Španko, Jochymek, Kovář, Janošek.

HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Daňa)- Gabrhelík, Štěpánek, Šendera, Ďurkáč, Čechman, Krčmář, Slíž- Franz, Raška, Malina, Toman, Vondál, Slánský, Spratek, Stupka, Danielčak, Hartmann, Šala.

Rozhodčí: Cik – Štěpánek, Macík