30.11.2014, 12:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • Tomáš Kouba

Gawlas (HAV) je ještě vyloučen na dvě minuty za podražení.

55:55

Martin Bartoň (HKM) je vyloučen na dvě minuty.

54:57

Mountfield právě vstřelil branku!
Přesilová hra je využita. PATRIK KRATOCHVÍLA objel obránce, kterého mu tělem odstavil jeden ze spoluhráčů a následně v gólové pozici před brankovištěm prostřelil Turšnera, který si na kotouč sice sáhl, ale brance už nezabránil. Asistence: Jiří Uhlík, Martin Matějček.

53:52

Regoš (HAV) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

52:15

Velká příležitost hostů. Kurovský se octl po přihrávce od svého spoluhráče sám před Ašenbrennerem, jenže souboj s brankářem Hradce Králové prohrál.

47:10

Krásná individuální akce v podání PATRIKA KRATOCHVÍLA, ten si povodil hned několik obránců a pak zakončil pod beton Turšnera. Asistence: Jiří Uhlík, Martin Matějček.

45:27

Opět z prostoru kruhu to tentokrát zkoušel nahoru Jiří Uhlík a hostující brankář musel použít své rameno!

44:10

Z prostoru pravého kruhu Šeda trefuje tyč!

43:01

Pilař dorážel nahozený puk, jenže Turšner předvedl sebejistý zákrok.

41:25

Domácí jsou v plném počtu a začíná jim dlouhá početní výhoda.

39:36

V samostatném úniku Uhlíka vychytal Turšner svým betonem!

39:01

Pro přehled: 2 minuty se bude hrát po čtyrech na obou stranách, následovat bude pětiminutová početní výhoda Mountfieldu.

39:01

Domácí jsou vyloučeni na dvě minuty za krosček. Tresty u hostů jsou mnohem vyšší. Dvě minuty dostala hráčská lavice za nesportovní chování. Trenér inkasoval osobní trest a za pokračující protesty trest ve hře. Je z toho pro hosty vyloučení na konečných 7 minut.

39:01

Bude se vylučovat a to na obou stranách. S verdikty rozhodčích rozhodně nesouhlasí hostující střídačka a trenér Havířova byl vykázán na tribunu a dokonce museli zasáhnout i místní pořadatelé, neboť nechtěl opustit prostor střídaček.

34:40

Na konci kombinace domácích stál Jiří Uhlík, jehož dělovka od modré zastavilo břevno Turšnerovy branky!

33:57

Caruk (HAV) je vyloučen za nedovolené bránění a hosté jsou tak znovu v oslabení.

33:10

Ve vyložené pozici mohl navýšit skóre Uhlík, který obdržel křižnou přihrávku a zívala na něj odkrytá část branky. Jenže kotouč mu nesedl a zamířil vedle.

31:39

Dalším vyloučeným je za podražení Spálovský (HAV).

31:18

Jenže hostující Sap nedotáhl kličku k úspěšnému konci a pokračovat se bude za nezměněného stavu.

31:18

Rozhodčí po faulu na útočícího hráče Havířova nařizuje trestné střílení!

27:25

Drašnar (HKM) je vyloučen na dvě minuty za napadení.

22:44

Havířov právě vstřelil branku!
Šmíd přihrál na modrou čáru ROBINU REGOŠOVI, který ihned vypálil a kotouč zapadl přesně k tyči Ašenbrennerovy branky. Hosté tak dávají kontaktní branku. Asistence: Jan Šmíd.

21:23

Aleš Suda (HKM) si odsedí menší trest.

21:17

Jan Skála vystřelil od modré a brankář Turšner dokázal puk pouze vyrazit na hokejku volného PATRIKA MIŠKÁŘE, který bez problému zvyšuje na 3:0. Asistence: Jan Skála.

20:45

A je tu první vážnější šance Havířova. Caruk nahrával před brankoviště na zcela osamoceného Křibíka, který v přímem souboji nechal hradeckého brankáře vyniknout.

19:48

V závěru třetiny si jde ještě Churý (HAV) odsedět dvě minuty za krosček, jenže není sám, neboť samotnému faulovanému Matějčkovi (HKM) se zákrok nelíbil, což dal svému soupeři najevo a je vyloučen za hrubost.

18:50

David Gančarčík se octl sám před brankářem hostí, kličkou se však zahnal až do ostrého úhlu a následné zakončení se pomalu šouralo podél brankové čáry. Naštěstí pro hosty tam však nikdo z Hradeckých nečíhal.

16:30

Uhlík před brankovištěm zkusil fotbalově přehodit Turšnera, jenže puk skončil těsně za brankou!

15:48

Petr Dudák (HKM) je vyloučen za sekání a poměr sil na ledě se opět vyrovná.

14:45

A je tu další vyloučení v družstvu hostí. Vyloučeným je Galwas (HAV) za nedovolené bránění.

14:15

Skrumáž před brankou Turšnera skončila brankou, když RADEK PILAŘ prosadil svůj důraz a na poněkolikáté procedil kotouč za brankovou čáru. Asistence: Jiří Uhlík, Martin Matějček.

09:59

Vzápětí se však poměr sil na ledě vyrovná. Dvě minuty si odpyká také Suda (HKM) za nedovolené bránění.

09:51

Domácí si svou aktivitou vynutili další faul. Chroboček (HAV) je vyloučen za podražení.

08:30

Šeda vybízel ke gólu chirurgicky přesnou žabičkou Drašnara, kterému stačilo usměrnit kotouč do odkryté branky, jenže minul!

06:30

Vzápětí se Uhlík dostal do samostatného úniku a po povedené kličce trefuje tyč!

05:34

Martin Bartoň naservíroval křižnou přihrávku do prostoru pravého kruhu na RENÉHO PIEGLA, který se z brankové pozice nemýlil. Asistence: Martin Bartoň, Petr Dudák.

03:51

Máme tu první vyloučení. Za hákování je vyloučen Jakub Dudek (HAV).

5:1

Branky a nahrávky: 6. Piegel (Bartoň, Dudák), 15. Pilař (Uhlík, Matějček), 22. Miškář (Skála), 48. Kratochvíla (Uhlík, Matějček), 55. Kratochvíla (Uhlík, Matějček) – 23. Regoš (Šmíd)

Mountfield HK: Ašenbrenner (Veselý) – Hronek, Košař, Hercig, Gančarčík, Bezděk, Piegl, Suda, Kastner (C), Pavlík, Skála, Miškář, Malinský, Drašnar, Bartoň, Matějček, Uhlík, Šeda, Pilař, Dudák, Kratochvíla. Trenér: Aleš Krátoška.

AZ Havířov: Turšner (Kostka) – Chroboček, Gawlas, Bahounek, Regoš, Dudek, Spálovský, Potočný, Polak, Churý, Křibík (C), Caruk, Sap, Šmíd, Kurovský, Hendrych, Macuh, Taras, Staš. Trenér: Michal Janeček.