konec (2:0, 2:1, 0:0)

30.11.2014, 17:00 • Tipsport arena, Praha • Tomáš Lichnovský

Tipsport: 2.25 4.15 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní onlajn končí, těšíme se zase někdy příště na shledanou. (19:23:38)
Sparta poráží Třinec i podruhé v sezoně, tentokrát poměrem 4:1. Domácí šli za vítězstvím už od první třetiny, ve které byli jednoznačně rychlejším týmem a kterou vyhráli na góly 2:0. Oceláři sice na začátku druhé části v oslabení snížili, ale další dva góly za Spartu přidali Petr Kumstát a Karel Pilař. První jmenovaný je také vyhlášen nejlepším hráčem dnešního utkání z řad Sparty, na druhé straně je oceněn střelec jediného gólu hostů Martin Adamský.

60:00

59:49

Pro postavení útočícího hráče v brankovišti je Třinec vykázán z útočného pásma.

59:27

Hrubec vychytal v dobré příležitosti u pravé tyčky Cingela!

58:51

Třinec vyvíjí silný tlak na sparťanskou obranu, ale asi už obrat nestihne.

57:29

Žejdl si zajel za sparťanskou obranu a kolem levého mantinelu se snažil prosmýknout před Staňu, ale Barinka ho zastavil tělem.

55:39

Forman vyslal z mezikruží přízemní střelu na třineckou branku, ale minul levou tyčku.

55:07

Vhazování po pravici Hrubce.

54:39

Hrňa už se zapojil do hry. Sparta v přesilovce nic nepředvedla.

54:03

Sparta se zatím nemůže trvaleji usadit v útočném pásmu.

52:38

Za malou chvíli začne přesilovka domácích, protože za hákování dostává dvě minuty Erik Hrňa.

52:04

V oslabení ujeli Hlinka s Buchtelem, ale druhý jmenovaný nezpracoval Hlinkovu žabičku ve vyložené šanci.

51:15

Staňa sbírá skákavou střelu Polanského, která sice šla mimo branku, ale Sparta nebyla v ideálním obranném postavení. Vhazovat se bude po brankářově levici.

50:43

Oceláři budou mít možnost přesilové hry. Robert Sabolič (SPA) je odeslán na trestnou lavici za držení.

49:19

Adamský hledal v útočném pásmu Polanského, ale ten měl zablokovanou hůl, do útoku míří Sparta.

48:32

Barinka vyhazuje a Sparta bude co nevidět v plném počtu.

4:1

Branky a nahrávky: 7. Sabolič (Buchtele, Ďaloga), 11. Hlinka (Ďaloga, Réway), 22. Kumstát (Barinka, Klimek), 24. Pilař (Hlinka, Piskáček) – 21. Adamský (Roth)

HC Sparta Praha: Staňa (Novotný) – Polášek, Piskáček, Ďaloga, Mikuš, Pilař (A), Barinka, Eminger – Réway, Hlinka (A), Rolinek (C) – Sabolič, Pech, Buchtele – Kumstát, Cingel, Klimek – Forman, Volek, Chlapík. Trenér: Josef Jandač.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Roth, Linhart, Trončinský, Galvas, Matyáš, Doudera, Foltýn – Hrňa, Rákos, Orsava – Dravecký, Polanský (C), Adamský (A) – Klepiš, Žejdl, Rufer – Chmielewski, Růžička, Matuš. Trenér: Jiří Kalous.

Rozhodčí: Hodek, Pešina – Lhotský, Svoboda