konec (1:1)

30.11.2014, 18:30 • SH Česká Lípa • Michal Šandor

40

Démoni právě vstřelili branku!
V posledních vteřinách zápasu se balónu chopil MARTIN ŠVEC, který trefil zcela prázdnou branku. Bez asistence.

39

Turnov právě vstřelil branku!
Teď už to Turnovu vyšlo. Pařízek přihrál VOJTĚCHU HURTOVI, jenž propasíroval míč za brankovou čáru. Poslední minuta utkání tak nabídne ještě pořádné drama! Asistence: Michal Pařízek.

39

Žlutou kartu za zakopnutí míče vyfasoval Lukáš Demke.

38

Turnov sáhl ke hře bez brankáře!

38

Z pravé strany nebezpečně pálil Šulc a míč minul Michálkovu klec jen o pár centimetrů.

31

Domácí se po několika promarněných šancích dočkali. Kaňkovský přenechal hrací předmět MICHALU KULHOVI, který s pomocí břevna překonal Prokopce. Asistence: Karel Kaňkovský.

24

Na půlce hřiště se balónu chopil JINDŘICH JÄGER, který svým pokusem překvapil Prokopce v turnovské brance, neboť míč prošel hostujícímu gólmanovi mezi tělem a rukou. Bez asistence.

17

Z jednobrankového vedení se Démoni neradovali dlouho. Odraženého míče se chopil ALEŠ KREJČÍK, který přesnou střelou do šibenice vyrovnal na 1:1. Bez asistence.

15

Na první gól utkání si museli diváci počkat takřka do závěru první půle. Jäger oslovil svým pasem JANA BAŽANTA, který se po samostatné akci zbavil i brankáře Prokopce a zakončil do prázdné klece. Asistence: Jindřich Jäger.

12

Kaňkovský proběhl celým hřištěm, ale Prokopec zmenšil střelecký úhel a velkou šanci Kaňkovskému pokazil!

10

Synek převzal dlouhou přihrávku z vlastní obranné poloviny, načež předložil hrací předmět Švecovi, který ale poloodkrytou bránu minul.

4:2

konec (1:1)

Branky: 15. Bažant (Jäger), 24. Jäger, 31. Kulha (Kaňkovský), 40. Švec – 17. Krejčík, 39. Hurt (Pařízek)

Karty:   39. Demke (CLI)

FC Démoni Česká Lípa: Michálek – Kaňkovský, Synek, Demke, Jäger, Švec, Kulha, Paleček, Bažant, Mikysa, Žďánský.

TJ FC Dalmach Turnov: Prokopec – Krejčík, Kratochvíl, Bangha, Pařízek, Šulc, D. Hurt, V. Hurt, Pekař, Mencl.

Rozhodčí: Trlida, Nagy