FC Démoni Česká Lípa – TJ FC Dalmach Turnov

4:2

konec (1:1)

30.11.2014, 18:30 • SH Česká Lípa • Michal Šandor

Máme za sebou zajímavý zápas, který byl dramatický až do samotného konce. Démoni si sice v průběhu utkání vypracovali dvoubrankový náskok, jenže Dalmach se nevzdal a minutu před koncem snížil na 3:2. Poslední slovo ale měli domácí, když se do opuštěné klece trefil Martin Švec. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (19:57:24)

40

V poslední sekundě zápasu měli Turnovští k dispozici desetimetrový kop, jenže Michálek prokázal své kvality a střelu vyrazil.

40

Démoni právě vstřelili branku!
V posledních vteřinách zápasu se balónu chopil MARTIN ŠVEC, který trefil zcela prázdnou branku. Bez asistence.

39

Turnov právě vstřelil branku!
Teď už to Turnovu vyšlo. Pařízek přihrál VOJTĚCHU HURTOVI, jenž propasíroval míč za brankovou čáru. Poslední minuta utkání tak nabídne ještě pořádné drama! Asistence: Michal Pařízek.

39

Hosté měli k dobru desetimetrový kop, protože domácí nastřádali už šest akumulovaných faulů, jenže Kratochvíl poslal balon vedle.

39

Žlutou kartu za zakopnutí míče vyfasoval Lukáš Demke.

38

Turnov sáhl ke hře bez brankáře!

38

Z pravé strany nebezpečně pálil Šulc a míč minul Michálkovu klec jen o pár centimetrů.

37

Dvě šance v krátkém časovém sledu měl Krejčík, jenže ani jednou na Michálka nevyzrál.

37

Z uctivé vzdálenosti napřáhl Vojtěch Hurt, ale ke smůle hostů trefil pouze Banghu a v držení míče zůstanou Českolipští.

36

Trojice Synek, Kaňkovský, Kulha zakombinovala před Prokopcem, ale Kaňkovský pohlednou souhru nezakončil přesně.

35

Paleček nedovoleně zastavil Krejčíka, jenže z následného trestného kopu mířil vedle Šulc. Démoni se ovšem musí mít na pozoru, protože mají na svém kontě už pět akumulovaných faulů.

34

Před Michálka pronikl Vojtěch Hurt, ale jeho šanci vyrazil českolipský gólman na roh.

33

Po delší době se o slovo přihlásili také Turnovští, Mencl oslovil Vojtěcha Hurta, který svou možnost gólově nevyjádřil.

31

Domácí se po několika promarněných šancích dočkali. Kaňkovský přenechal hrací předmět MICHALU KULHOVI, který s pomocí břevna překonal Prokopce. Asistence: Karel Kaňkovský.

31

Prokopec tentokrát zkoušel své štěstí střelou přes celé hřiště, ale svého kolegu Michálka nikterak neohrozil.

30

Prokopec adresoval dlouhý výhoz na Pařízka, který však míč nezpracoval a hostitelé tak budou mít k dispozici aut.

29

Paleček poslal balon na hlavu Jägerovi, který byl okamžitě atakován, a tak neměl dostatek klidu pro přesnější zakončení.

27

Domácí se nastěhovali na útočnou polovinu, ale obléhání Prokopcovy svatyně ukončil tečovanou střelou Kaňkovský.

26

Turnovští porušili všechny futsalové regule, ale Kaňkovský z přímého kopu pouze provětral Prokopcovy rukavice.

25

Pohlednou kombinaci předvedli Šulc s Pařízkem, ale pro jejich úmysl neměl pochopení Synek, který pohotovým skluzem překazil nadějně se vyvíjející souhru.

24

Na půlce hřiště se balónu chopil JINDŘICH JÄGER, který svým pokusem překvapil Prokopce v turnovské brance, neboť míč prošel hostujícímu gólmanovi mezi tělem a rukou. Bez asistence.

23

Krejčík přihrával před Michálkovu branku, kde ale stál pohotový Paleček, který odvrátil míč do bezpečí.

23

Z poloviny hřiště pálil Švec, k vyraženému míči se vzápětí dostal Synek, který ale svoji ekvilibristiku patičkou nedotáhl do zdárného konce.

22

Před Prokopcem se objevil Synek, ale z otočky nedokázal zamířit přesně.

21

První střelu druhého poločasu si na své konto připsal Šulc, který však trefil jen boční síť.

21

Je za námi úvodní půle, ve které se střídaly šance na obou stranách, ale padly jen dva góly. Českolipský Jan Bažant poslal svůj tým v 15. minutě do vedení, ale o sto dvacet sekund později vyrovnal Aleš Krejčík. Druhé dějství začne za sedm minut.

20

Kaňkovský se umně obtočil kolem dvou protihráčů, ale Prokopec byl u míč dřív a uzmul ho do svých rukavic.

19

Kaňkovský chyboval při rozehrávce, ale Vojtěch Hurt jeho zaváhání nedokázal potrestat.

18

Po rozehraném autu pálil Kaňkovský, ale místo brankáře Prokopce pouze orazítkoval znak města Česká Lípa visící nad brankou.

17

Z jednobrankového vedení se Démoni neradovali dlouho. Odraženého míče se chopil ALEŠ KREJČÍK, který přesnou střelou do šibenice vyrovnal na 1:1. Bez asistence.

17

Jäger chtěl dopředu vysunout Demkeho, jenže ten jeho úmysl nepochopil a měl k míči hodně daleko.

15

Na první gól utkání si museli diváci počkat takřka do závěru první půle. Jäger oslovil svým pasem JANA BAŽANTA, který se po samostatné akci zbavil i brankáře Prokopce a zakončil do prázdné klece. Asistence: Jindřich Jäger.

14

Do zajímavé šance se dral Vojtěch Hurt, ale finální fázi mu pokazil pohotovým skluzem Demke.

13

Domácí zakombinovali ve středu hřiště, načež se balonu zmocnil Kaňkovský, jehož bomba skončila mimo.

12

Kaňkovský proběhl celým hřištěm, ale Prokopec zmenšil střelecký úhel a velkou šanci Kaňkovskému pokazil!

11

Švec poslal na Synka zajímavý pas, jenže to by musel být Synek Saxana, aby na kulatý nesmysl dosáhl.

10

Synek převzal dlouhou přihrávku z vlastní obranné poloviny, načež předložil hrací předmět Švecovi, který ale poloodkrytou bránu minul.

9

Interesantní střelu vyslal ze své kopačky Demke, jenže ani Prokopec se zahanbit nenechal a radost českolipskému hráči překazil.

9

Vojtěch Hurt z levé strany otestoval bdělost Michálka, ale českolipský brankář se překvapit nenechal a Hurtův pokus vyrazil do bezpečí.

8

Jäger si při kombinaci nerozměl s Bažantem a Turnovští se tak lacino dostávají k míči.

6

Oba futsalisté si kombinaci vzápětí zopakovali, tentokrát sice Synek na míč dosáhl, ale za Prokopcova záda jej neusměrnil.

6

Švec adresoval přihrávku Synkovi, kterému k balónu chyběl krok a Prokopce tak nakonec neohrozil.

5

Hosté se provinili proti pravidlům, ale Kaňkovský trefil z trestného kopu pouze zeď stojící před sebou.

4

V krkolomné pozici se snažil zakončit Pekař, ale v pádu Michálkovu branku vůbec netrefil.

4

Na opačné straně hřiště se do zakončení dral Pařízek, ale jeden z domácích hráčů mu střelu zblokoval.

2

Z poloviny hřiště se napřáhl Paleček, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla.

1

FC Démoni Česká Lípa: Michálek – Kaňkovský, Synek, Demke, Jäger, Švec, Kulha, Paleček, Bažant, Mikysa, Žďánský.

TJ FC Dalmach Turnov: Prokopec – Krejčík, Kratochvíl, Bangha, Pařízek, Šulc, D. Hurt, V. Hurt, Pekař, Mencl.

Rozhodčí: Trlida, Nagy

Turnov sice v předchozím kole na domácím hřišti deklasoval Arsenal Benešov vysoko 13:2, ale v tabulce momentálně zaujímá až 10. místo se ziskem sedmi bodů.

Démoni jsou na tom o poznání lépe, minulý týden si v městském derby poradili s Fazolemi a v tabulce se usadili na třetí pozici, přičemž nasbírali 21 bodů.

Příjemný nedělní podvečer při sledování textového online přenosu z utkání 10. kola druhé futsalové ligy skupiny Západ mezi týmy FC Démoni Česká Lípa a TJ FC Dalmach Turnov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

4:2

konec (1:1)

Branky: 15. Bažant (Jäger), 24. Jäger, 31. Kulha (Kaňkovský), 40. Švec – 17. Krejčík, 39. Hurt (Pařízek)

Karty:   39. Demke (CLI)