Tipsport: 2.1 4.2 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Boris Žabka (MBL) a Tomáš Filippi (LIB).

Tomáš FILIPPI - 2:1

64:24

Liberec právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! TOMÁŠ FILIPPI se odhodlal k sólové akci, když od pravého mantinelu pustil mezi přesilu bránících hráčů a parádní střelou pod víko Rittichovy branky rozhodl o dvou bodech pro Liberec.

63:25

Vampola předvedl chybnou rozehrávku, jeho zaváhání ale napravil domácí kapitán Výtisk.

62:14

Derner předvedl ukázkový bodyček a sklidil ovace domácího publika.

61:07

Látal a Mikulík jeli proti jedinému libereckému obránci, ale první jmenovaný na slovenského gólmana nevyzrál.

60:28

Tygři se v pokračující přesilovce zabývají spíše kombinací než střelbou.

60:01

Ve třetí části jsme viděli jednu velkou vyčkávanou. Skóre zůstalo neměnné a se o vítězi rozhodne v prodloužení, případně v samostatných nájezdech.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Bartek pálil okamžitě po buly, Rittich měl však na jeho střelu dobrý výhled.

59:47

Ještě jedno vyloučení na závěr třetího dějství! Kubica (MBL) dostává dvě minuty za hákování.

59:08

Vampola se vydal dopředu s Urbanem, vytáhlý liberecký forvard si ale nepohlídal postavení v mladoboleslavském brankovišti.

58:12

Pacovský si najel mezi kruhy, ale ve finální fázi nechal kotouč za sebou.

57:50

Liberec vyhazuje na icing.

56:54

Rozhodčí nachytal Tygry při postavení mimo hru.

56:41

56:36

Po nepřesné kombinaci hostů končí kotouč mimo hřiště.

55:41

Mikulíkovi sjela z čepele přihrávka Radana Lence a domácí se tak osvobozují.

54:41

Jelínek (LIB) se následně provinil proti pravidlům a dostává dvě minuty.

54:39

Jelínek se dostal k dorážce Valského střely, ale ani na několikrát neprotlačil puk za záda Davida Ritticha.

53:47

Mikulík prověřil Lašáka ve vlastním oslabení pokusem od pravého mantinelu.

52:58

Přesilovka pro domácí nezačala vůbec dobře. Hosté zahrozili rychlým kontrem, ale celá situace nakonec skončila ofsajdem.

52:49

Vampola se sice neprosmýkl kolem Vidmara (MBL), ten si ho však přidržel a dostává menší trest.

52:25

Vampola s Urbanem teď předvedli pohledný ťukes, který nakonec zakončil druhý jmenovaný problematickým pokusem pro gólmana Bruslařů.

51:08

Lenc si našel puk mezi kruhy a pokoušel se vystřelit, což se mu nakonec nepodařilo, protože domácí obránci k němu přistoupili včas.

50:42

Bartek se zapomněl v útočné třetině a Dernerovi tak byl odpískán ofsajd.

49:41

Radivojevič se chopil puku ve středním pásmu a okamžitě postupoval směrem střed. Nakonec došlo i na střelu, mladoboleslavský gólman vyrazil puk do rohu.

47:55

Bartek se blýskl rychlou střelou z otočky, kterou Rittich vyrazil jen před sebe, kde se po kotouči už už natahoval Jelínek. Hosté však liberecký tlak přestáli bez úhony.

46:40

Valský hledal před hostující svatyní Filippiho, ten ale v tísni nezakončil přesně a puk šel tak těsně vedle.

45:23

Kreželok vystihl rozehrávku hostů a okamžitě posílal kotouč na mladoboleslavskou bránu, po několika odrazech sebral puk Rittich.

43:56

Kica prověřil Ritticha hned po buly.

43:54

Mladoboleslavští vyhazují na zakázané uvolnění.

42:44

Loskot se prosmýkl kolem libereckých beků ostře vypálil, domácí gólman ale skryl puk ve své výstroji.

42:12

Liberec se v pohodě brání.

41:30

Mikulík přilétl do útočného pásma a protáhl Lašáka střelou z plné rychlosti.

40:59

Vampola (LIB) zasáhl svého soupeře hokejkou do obličeje a dostává menší trest.

40:40

40:01

Druhá perioda příliš hokejové krásy nenabídla a s výjimkou několika střeleckých možností především na straně Bruslařů nebylo k vidění nic zajímavého a do kabin se tak jde za nerozhodného stavu 1:1. Třetí třetina startuje přibližně ve 20:06.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:15

Výtisk vystřelil od modré, trefil však pouze clonícího spoluhráče.

38:40

Kučný (MBL) si přidržel svého proti hráče a dostává menší trest.

37:39

Šimek prověřil mladoboleslavského gólmana u ostrého úhlu, Rittich byl ale včas na svém místě.

35:46

Krenželok se vydal na výlet do útočného pásma, tam si jej však Mladoboleslavští pohlídali.

34:33

Loskot se natahoval po kotouči, ale nakonec jej nezasáhl a sudí odpískal icing.

34:13

33:20

Tygři kombinují v útočném pásmu, na Ritticha však neletěla dosud jediná střela.

32:13

Pavel Musil (MBL) se dopustil útočného faulu a na trestné si tak posedí dvě minuty za hákování.

31:42

Rozhodčí trochu váhal nad odpískáním zakázaného uvolnění, nakonec ale do píšťalky foukl a vhazovat se tak bude před Lašákem.

30:58

30:56

Hosté si teď nepohlídali ofsajdovou linii.

29:22

Lašák se teď famózně přesunul proti střele Mikulíka, který zakončoval rychlou kombinaci Bruslařů.

28:58

Víšek dostává 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

28:19

Valský se zničeho nic dostal ke kotouči a ve výhodné pozici mezi kruhy nad ničím nepřemýšlel a vystřelil. Situaci však z pohledu hostů zachránil Pacovský a přizvedl střelu českého reprezentanta do ochranné sítě.

27:36

Valský je na ledě, to znamená opět hru v plném počtu na obou stranách.

26:30

Jelínek v trochu krkolomné pozici udržel puk pro Davida Kajínka, který prověřil Rittichovu pozornost od pravého mantinelu..

25:36

Uvidíme hru ve čtyřech, Valský (LIB) dostává menší trest za sekání.

25:05

Urban nezastavil puk na útočné modré, čímž vyslal do nebezpečného kontru Hyku. Po jeho střele se ale zavlnila jen boční síť.

24:33

Milan Mikulík (MBL) si teď však pobude za hákování na trestné lavici.

23:35

Mikulík se prezentoval pěkně jedovatou střelou z levého kruhu, kterou Lašák vyrazil jen nad sebe.

22:53

Tygři vyhodili kotouč přes všechny čáry a byl tak pískán icing.

21:46

Z přetlačované v rohu obraného pásma Mladé Boleslavi vzešel jako vítěz Bartek a po drzém průniku kolem hostující klece vystřelil zápěstím jen těsně vedle horního rohu Rittichovy brány.

20:17

První úspěšný zákrok druhé periody si připsal proti pokusu Musila liberecký gólman.

20:01

Bruslaři měli vskutku bleskový start do duelu. Po necelé minutě a půl otevřel skóre Radan Lenc. Domácí ale přispěchali se svojí odpovědí už za třicet vteřin, kdy se po zmatcích v mladoboleslavské obraně prosadil Radim Šimek a určil tak konečný výsledek prvního dějství. Další třetina začne přibližně v 19:14.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:30

Valský vyjel z rohu až před mladoboleslavskou klec, libereckému forvardovi však chyběl prostor pro nebezpečnější zakončení.

18:02

Bartekův střílený pas jemně lízla čepel Vampolovy hole, hostující brankář vyrazil betonem.

17:13

Kotouč se ocitl na mladoboleslavské střídačce, vhazovat se bude před Rittichem.

16:28

Bartek napřáhl na modré a Rittich měl co dělat aby zkrotil puk před dotírajícím Urbanem.

15:51

Hosté jdou do tří! Žabka (MBL) dostává dvě minuty za držení a navrch ještě inkasuje dvě minuty za následný krosček.

15:26

Tygři špatně rozehráli a sudí tak píská icing.

14:48

Jass nabil Valskému a ten se do puku pořádně opřel, bohužel pro domácí trefil jen Ritticha do hrudi.

14:31

Pavel Musil (MBL) si odsedí dvě minuty za podražení.

13:53

Žabka se do puku opřel zrovna, když byl před Lašákem hustý provoz a liberecký gólman byl úspěšným zákrokem možná i trochu překvapen.

13:10

12:30

Hosté se zatím k ničemu nedostali.

11:10

Filippi (LIB) si při bránění Musila nepočínal čistě a dostává menší trest za hákování.

11:04

Domácí obrana nepokryla Pavla Musila a ten se tak řítil sám na libereckého gólmana. Rychlý brejk ale nezvládl zakončit přesně.

10:46

Lašák musel dávat pozor na odražený kotouč a raději jej přikryl.

09:19

Jass proletěl obranou hostů a dokázal i vystřelit. Rittich si nadvakrát poradil.

08:50

08:32

Kajínek odpaluje puk až k mladoboleslavskému gólmanovi.

07:15

Trška se na modré čáře příliš nerozpakoval a okamžitě pálil. Jeho pokus prosvištěl vedle Lašákovy klece.

06:50

Kica (LIB) hákoval svého soupeře a odsedí si tak dvě minuty.

05:59

Urban obdržel za hostující klecí puk od Výtiska a okamžitě ho cpal před bránu, kde hlídkoval Petr Vampola. Bruslaři si však vše pohlídali.

04:15

A znovu postavení mimo hru, tentokrát na druhé straně.

03:05

Ofsajd hostů.

Radim ŠIMEK - 1:1

01:53

To byla ale rychlá odpověď. Domácí se hned po buly ve středovém kruhu usadili v útočném pásmu a výsledkem byla gólová střela RADIMA ŠIMKA od pravého mantinelu. Na tu už Rittich nedosáhl. Asistence: Tomáš Filippi.

Radan LENC - 0:1

01:23

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
To je start! Za ani ne minutu a půl Mladá Boleslav vede! Postaral se o to RADAN LENC, který svou střelu perfektně skryl za bránícího Krenželoka a Lašák tak neměl dobrý přehled o jeho ráně. Asistence: Marek Loskot.

00:51

Hosté vyhodili kotouč až na zakázané uvolnění.

00:25

Výtiskovo nahození ze středního pásma sbírá v klidu mladoboleslavská defenziva.

00:01

Hráči už se staví na úvodní buly. Vše se schyluje k začátku dnešního zápasu.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Vaněček) – Šimek, Výtisk, Vitásek, Voráček, Derner, Kajínek – Radivojevič, Vampola, Urban – Vlach, Filippi, Valský – Krenželok, Jelínek, Bartek – Kica, Jass, Víšek

BK Mladá Boleslav: Rittich (Růžička) – Stříteský, Vidmar, Hruška, Kučný, Žabka, Čermák, Trška – Mikulík, Musil, Klimenta – Hyka, Loskot, Lenc – Látal, Vrbata, Pacovský – Jarůšek, Kubica, Pabiška – Volf

Rozhodčí: Fraňo, Hejduk – Barvíř, Blümel.
Bílí Tygři Liberec

Liberec je letos zatím za očekáváním a jeho herní výkony jsou jako jedna velká houpačka. V jeho herním kalendáři nenalezneme sérii alespoň tří výher po sobě, na druhou stranu to samé platí i o prohrách. Naposledy si Tygři připsali porážku v Karlových Varech, kde sice dokázali smazat tříbrankové manko, ale na další přesný zásah Energie už neměli svěřenci trenéra Čady odpověď a ze západu Čech si tak neodvezli jediný bod.

Ofenzivu domácích táhnou především slovenský kanonýr Martin Bartek (10+8), mistr světa z roku 2010 Petr Vampola (9+6) a Tomáš Filippi (5+10). Liberecké ale trápí zápasy na domácí půdě, letos tam už totiž řádily týmy Sparty, Olomouce, Komety, Plzně, Karlových Varů a lídra z Třince. Jestli se hráčům s tygrem na prsou povede proti Mladé Boleslavi najet na vítěznou vlnu, uvidíme v 18 hodin 20 minut.
BK Mladá Boleslav

Bruslařský klub je po roční přestávce zpět v extraligovém kolotoči a vede si velmi dobře. Mladoboleslavští sice ještě před nedávnem osidlovali pozice, které by po dvaapadesáti kolech znamenaly boj ve skupině o umístění. Po čtyřzápasové sérii bez porážku se ale Středočeši vyhoupli až na sedmé místo, v posledním utkání však ve Škoenergo Areně podlehli Vítkovicím a klesli tak na současnou devátou příčku.

Hosté se letos mohou spolehnout na svého kapitána Davida Výborného. Nejproduktivnější hráč Mladé Boleslavi má na svém kontě 24 bodů a pomalu se tlačí mezi vůbec nejlepší hráče celé soutěže. Zcela nejasná je ale situace v brankovišti středočeského klubu, kde v úvodu sezony dostal přednost před zkušenějším kolegou Málkem David Rittich. Před necelými dvěma týdny však do týmu přišel Martin Růžička a po dvou odchytaných duelech má bilanci jedné výhry a jedné prohry.
V Home Credit Areně se potkávají sousedé v extraligové tabulce. Desátí Bílí Tygři přivítají na domácím ledě devátou Mladou Boleslav, což slibuje dramatickou podívanou o důležité body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:20.