4:1

konec (2:0, 1:1, 1:0)

29.11.2014, 15:00 • Ledový palác Bolšoj • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.46 3.9 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Nováček ze Soči poráží silný Novgorod 4:1 a jeho vítězná šňůra tak dál pokračuje. Ve třetí třetině přidal pojišťovací branku André Petterson, v vítězství dobrým výkonem přispěl i český brankář Tomáš Pöpperle. Loučím se s vámi a přeji hezký zbytek dne. (17:15:35)

60:00

59:21

Hosté už hrají ve čtyřech.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny a zřejmě i celého utkání.

58:55

Za hrubost jsou vyloučeni Max Wärn (SOC) a Alex Potapov (NNO).

58:15

Soči se usadilo v útočném pásmu a Wärn se dokonce dostal ke střele, Jachin ale nemusel vůbec zasahovat.

57:21

Sergej Bernackij (NNO) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

57:04

55:14

Kňazev z dobré pozice netrefil branku, o osudu dnešního utkání je zřejmě rozhodnuto.

55:04

Arťom Krijukov (SOC) je vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

53:56

53:15

Petterson přesně trefil přesouvajícího se Jachina.

51:56

Grigorjev (NNO) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

50:05

Malevičovu ránu Pöpperle sebejistě zneškodnil.

Andre PETTERSON - 4:1

48:46

Soči právě vstřelilo branku!
Zřejmě je rozhodnuto. ANDRÉ PETTERSON se dostal do zakončení a přesnou střelou překonal Jachina. Bez asistence.

48:21

Hosté v plném počtu, bez problémů se ubránili.

46:58

Hosté se osvobozují.

46:21

Bernackij (NNO) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

46:21

Petrov obětavě spadl do střely Chomického, puk na Pöpperleho neprošel.

45:04

Ryan Whitney vyhazuje na zakázané uvolnění.

44:08

Ignatuškin prověřil Jachinovu pozornost střelou od modré. Soči zatím své vedení hlídá svědomitě a nepouští svého soupeře do šancí.

43:16

Domácí Krutov se dostal ke střele ze zajímavé pozice, ale na Jachina nevyzrál.

42:06

Protiútok Soči rezultoval ve střelecký pokus Lapenkova, ale Jachin bleskurychle máchl lapačkou.

41:09

Na druhé straně pálil Immonen, ale Pöpperle našel kotouč ve výstroji.

40:38

Do třetí třetiny vstoupili lépe domácí borci, kteří dokonce vystřelili, ale Jachin byl pozorný.

40:01

Dnešní utkání sleduje 6856 diváků.
Do druhé periody hosté nastoupili s náhradním brankářem Jachinem, který neudržel čisté konto ani minutu – hned ve 21. minutě jej nekompromisně prostřelil Ignatuškin. Torpedo se vrátilo do utkání ve 37. minutě brankou Galuzina a i nadále bylo lepším týmem, čeká nás proto velmi zajímavá třetí třetina. Ta začne přibližně v 16:39.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00

Běží poslední minuta druhé třetiny.

38:27

Další střelecký pokus jednoho z hostujících hráčů končí naštěstí pro Soči těsně mimo Pöpperleho svatyně.

37:27

Hosty jejich vstřelená branka nabudila, hráči Soči se nemohou vymanit z tlaku.

Vladimir GALUZIN - 3:1

36:08

Torpedo právě vstřelilo branku!
Pöpperle poprvé loví kotouč ze své branky, Filatov parádně našel VLADIMIRA GALUZINA a ten nedal brankáři Soči sebemenší šanci. Asistence: Nikita Filatov.

34:05

Hosté zcela převzali otěže utkání do svých rukou, ale ke gólům to zatím nevede.

33:13

Další střela Torpeda – svůj kanon od modré v plné parádě předvedl Juuso Hietanen, ale Pöpperle svůj tým už poněkolikáté podržel.

33:01

Hosté vybojovali další buly v obranném pásmu Soči.

32:39

Komerční přestávka.

31:26

Po vhazování v obranném pásmu Soči domácí jen vyhodili puk, čehož Torpedo využilo k založení rychlé protiakce. Pöpperle ale nemusel zasahovat.

30:09

Hosté jsou pod tlakem a nemohou se vymanit z hlubokého presu, Soči dnes hraje opravdu skvěle.

29:32

Puk se ocitl na tribuně, bude se vhazovat ve středním pásmu.

28:27

Hosté změnili taktiku, nyní se Torpedo snaží domácí borce zaskočit postupným založením útoku.

27:51

Po buly ve středním pásmu se ke střele odhodlal Ďerljuk, ale Jachin spolehlivě zasáhl.

26:58

Hra se zklidnila, k vidění není tolik šancí, ale vzhledem k aktuálnímu stavu je to pochopitelné. Torpedo hraje jako opařené a Soči si svůj náskok pozorně stráží.

26:24

Krutov z vrcholu pravého kruhu těsně přestřelil Jachinovu klec.

25:28

Wärn aktivně forčekuje a laxní zadáci Torpeda s tím mají značné problémy.

24:24

Järvinenova rána rozezněla mantinel za Jachinovou svatyní, hostující hráči vyváží kotouč ze třetiny.

24:10

Hostím je odpískán ofsajd, hra se vrací do středního pásma.

23:18

Malevičovo nahození od modré končí v Pöpperleho lapačce, hra je přerušena.

22:16

Krikunov se zbavil všech protihráčů a projel útočným pásmem jako nůž máslem, ale na Jachina nevyzrál!

21:33

Domácí jsou stále aktivnější, avšak Jachin si ve druhé třetině stále nesáhl na kotouč.

20:47

Domácí v plném počtu, Torpedo nevyužilo ani svou druhou početní výhodu, naopak v ní samo inkasovalo.

Igor IGNATUŠKIN - 3:0

20:26

Domácí se prosazují ve vlastním oslabení! IGOR IGNATUŠKIN ujel bekům Torpeda a nekompromisně překonal náhradního gólmana hostí Jachina. Asistence: Pavel Koledov

20:01

Od druhé třetiny došlo ke změně v brankovišti hostí, Kasutina nahradil Jachin.

20:01

Máme za sebou interesantní úvodní dvacetiminutovku duelu Soči – Nižnij Novgorod. Domácí mohou být o poznání spokojenější, díky brankám Krikunova a Ščerbiny vedou 2:0 Druhá perioda začne přibližně v 15:51.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:26

Tato přesilovka se hostům zatím vůbec nedaří.

18:50

Alexandr Ščerbina (SOC) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

18:34

Pokus Blažijevského byl velmi razantní, ale co se týče přesnosti neslavný.

17:37

16:29

Torpedo uzamklo domácí čtveřici v útočném pásmu a vyslalo na Pöpperleho hned tři střelecké pokusy, po tom třetím je hra přerušena a vyčerpaní sočští rytíři mohou jít vystřídat.

15:37

Max Wärn (SOC) je vyloučen na dvě minuty za podražení.
Ďerljukova nepřesná rozehrávka končí na zakázaném uvolnění.

15:23

Domácí jsou na koni, Ignatuškin ale mířil těsně vedle Kasutinovy svatyně.

Alexandr ŠČERBINA - 2:0

14:12

Čtvrtá formace domácích udeřila a poslala Soči do dvoubrankového vedení. Šiškanov předložil kotouč ALEXANDRU ŠČERBINOVI, který překonal Kasutina. Asistence: Timofej Šiškanov, Arťom Krijukov.

13:16

Soči chybovalo při přechodu do útočného pásma a kupředu míří hosté.

12:39

Pokračovat budeme po dalším komerčním brejku.

12:22

Domácí se usadili v obranném pásmu Torpeda, ale zatím se nedostali ke střele.

11:15

Sakari Salminen se dostal do dobré střelecké příležitosti, ale na Pöpperleho si nepřišel!

10:04

Hra je opět přerušena, Pöpperle radši schoval kotouč do lapačky.

09:23

Corey Emmerton se pokusil překvapit Kasutina střelou z mezikruží, ale strážce novgorodské pokladnice se zavčas přemístil.

07:46

Domácí chybovali v obranném pásmu, ale Pöpperle nakonec vůbec nemusel zasahovat.

07:27

Pöpperle si připisuje další zákrok, tentokrát vyrazil pokus od mantinelu do ochranné sítě.

Ilja KRIKUNOV - 1:0

05:43

Domácí vyšachovali obranu Torpeda a ujímají se vedení! ILJA KRIKUNOV obdržel ideální pas od Ignatuškina a Kasutin neměl nárok. Asistence: Andrej Kosticyn, Andrej Ignatuškin.

05:25

Kasutin nemusel zasahovat, protože Kosticyn nemířil přesně.

04:07

Kasutin radši ukryl nahození ve své rukavici a přerušil hru.

03:17

Domácí celek se ocitl v ofsajdu, hra je po dlouhé době přerušena.

02:13

Na druhé straně střílel Juuso Hietanen, ale ani Pöpperle se nenechal zahanbit.

01:27

Ryan Whitney razantně vypálil, Kasutin jeho pokus skryl do lapačky.

00:31

Soči na svého soupeře vlétlo, Kasutin však zatím nemusel zasahovat.

00:01

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Ščitov, Whitney, Petrov, Wilson, Ďerljuk, Järvinen – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Ljuduchin, Petterson, Lapenkov – Emmerton, Wärn, Krutov – Krijukov, Šiškanov, Morozov – Ščerbina.

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Jachin) – Hietanen, Chomitskij, Valentěnko, Blažijevskij, Grigorjev, Bernatskij, Malevič – Wolski, Salminen, Immonen – Drugov, Galuzin, Filatov – De. Kazjonov, Dm. Kazjonov, Kuljomin – Kňazev, Koňkov, Ruděnkov – Potapov.

Rozhodčí: Buturlin, Drejev – Sadovnikov, Zacharenkov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Češi a Slováci v akci

Tomáš Pöpperle (SOC) – 26 zápasů, 12 výher, úspěšnost 91,5%.
Vzájemné zápasy

26.10.2014 HK Soči – Torpedo Nižnij Novgorod 1:2
Torpedo Nižnij Novgorod

Svěřenci Peterise Skudry jsou pátí v Západní konferenci a patří k okruhu širších favoritů na úspěch v play-off. V minulém utkání Torpedo vyhrálo 4:3 po nájezdech na ledě Čerepovce. Lídrem týmové produktivity je bývalá hvězda NHL, polsko-kanadský útočník Wojtek Wolski (16+13). Produktivní je také finská dvojice Sakari Salminen (12+14) – Jarrko Immonen (8+12). Jasnou jedničkou mezi třemi tyčemi je Ivan Kasutin.
HK Soči

Tým z města, ve kterém se letos konaly Zimní Olympijské hry, se od začátku sezóny topil ve výsledkové krizi a dlouho se nemohl odlepit od sestupových příček. Nyní je však realita jiná, nováček soutěže zvítězil čtyřikrát v řadě, naposledy ve středu na ledě Atlantu Mytišči. Soči je desáté v tabulce Západní konference, na play-off ztrácí šest bodů. Nejproduktivnější hráč týmu je Ilja Krikunov (6+13), nejlepším střelcem André Petterson (9+6). V Soči na pozici brankářské jedničky působí český gólman Tomáš Pöpperle.
Dobrý den, vítám všechny fanoušky Kontinentální ligy u sledování podrobného přenosu z utkání, v němž HK Soči přivítá Torpedo Nižnij Novgorod. Úvodní buly bude vhozeno v 15 hodin našeho času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

4:1

Branky a nahrávky: 6. Krikunov (Kosticyn, Ignatuškin), 15. Ščerbina (Šiškanov, Krijukov), 21. Ignatuškin (Koledov), 49. Petterson – 37. Galuzin (Filatov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (21. Jachin) – Hietanen, Chomickij, Valentěnko, Blažijevskij, Grigorjev, Bernackij, Malevič – Wolski, Salminen, Immonen – Drugov, Galuzin, Filatov – De. Kazjonov, Dm. Kazjonov, Kuljomin – Kňazev, Koňkov, Ruděnkov – Potapov.

Rozhodčí: Buturlin, Drejev – Sadovnikov, Zacharenkov