NHL

Pittsburgh Penguins – Carolina Hurricanes

2:4

konec (1:1, 1:1, 0:2)

29.11.2014, 01:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • Lukáš Zayml (@ZaymlLukas)

Tipsport: 1.63 4.4 4.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1.Jiří Tlustý (CAR) – 2+1
2.Nathan Gerbe (CAR) – 1+0
3.Sidney Crosby (PIT) – 0+2 (03:38:04)
Pittsburgh dnes roli favorita nepotvrdil a prohrál s Carolinou. Největší roli sehrálo ve třetí třetině sporné vyloučení Crosbyho za nedovolené bránění, při kterém hosté dali svojí vítěznou branku.

60:00

Jiří TLUSTÝ - 2:4

59:47

Carolina právě vstřelila branku!
Hosté trefují prázdnou branku a rozhodují o dnešním vítězi. JIŘÍ TLUSTÝ se trefil přesně od modré čáry. Asistence: Eric Staal

59:34

Konec oddechového času. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:34

Dvacetšest vteřin do konce a domácí si berou oddechový čas.

59:20

Domácí hrají bez brankáře!

59:00

A bude se vylučovat na domácí strané! Dvě minuty za podražení dostává Maatta. Domácí to budou mít težké.

58:28

Staal s Tlustým teď drží kotouč v útočné třetině a sbírají cenné vteřinky.

58:08

Kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:17

Domácím nezbývá moc času a stále prohrávají o jednu branku.