29.11.2014, 15:30 • Lužniki Palace of Sports • David Šimon (@David_Simon92)

Tipsport: 2.5 3.8 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost. Na shledanou. (18:13:35)
Je konec a v napínavém duelu se nakonec raduje CSKA Moskva, když samostatné nájezdy proměnil Muršak i Hjalmarsson. Na druhé straně nedokázal Galimova žádný z hráčů Dinama překonat.

V samostatných nájezdech zvítězil tým CSKA Moskva.
Rozhodující samostatný nájezd proměnil JAN MURŠAK.

2. série 0:2

Maxim Pestuško nepřelstil Galimova a je rozhodnuto!

Simon Hjalmarsson bekhendem poslal kotouč do stejných míst jako Muršak, kam Jerjomenko nedosáhl.

1. série 0:1

Kaspars Daugavinš střelou Galimova nepřekonal.

Jan Muršak si lehce přibrzdil a poslal kotouč přesně pod víko.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo a jdeme do nájezdů. Oba týmy měly k dispozici početní výhodu, ale využít se ji nepovedlo CSKA, ani Dinamu.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:46

Hráči Dinama si nerozumněli při kombinaci v útočném pásmu a kotouč míří do středního pásma.

64:20

CSKA se osvobozuje.

64:16

Galimov na ránu Osipova od modré čáry dobře viděl a ukryl ji v lapačce.

64:03

Domácí si berou oddechový čas.

64:03

Stanislav Jegoršev v poslední minutě prodloužení nedovoleně zastavil Cvetkova. Nyní má příležitost rozhodnout domácí Dinamo.

63:41

Mironov ukázkovým bodyčekem zastavil Hjalmarssona.

63:29

A první zásah v prodloužení si připsal i Galimov.

63:10

Jerjomenko nahození od modré raději ukryl ve výstroji. Utkání nám spěje do samostatných nájezdů.

62:31

61:47

Jegorševovo nahození nebylo nebezpečné.

61:16

Hosté vyhazují a mohou vystříhat.

60:31

CSKA si vybírá oddechový čas a spřádá plány na čtvrtou branku.

60:31

Filip Novák je vyloučen za nedovolené bránění.

60:29

Dinamo začíná náporem v útočném pásmu.

60:01

Po šedesáti minutách utkání nenašlo vítěze a na řadu přijde pětiminutové prodloužení. Dinamo dokázalo v úvodu třetí třetiny srovnat stav a poté i strhlo vedení na svou stranu. CSKA ale v početní výhodě znovu srovnalo zásluhou Zajceva.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:31

Zakázané uvolnění končí útočnou akci Dinama. Vhazovat se v závěru bude před Jerjomenkem.

58:44

Kotouč se vrací za branku Dinama, které rozjíždí jednu z posledních akcí třetí části.

58:14

Kokarev si dělal prostor v útočném pásmu, ale Galimov nemusel řešit vážnější situaci.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:17

Hosté i nadále operují v útočném pásmu a domácí obraně dělá potížě zejména Arťuchin.

Nikita ZAJCEV - 3:3

55:59

CSKA právě vstřelilo branku!
I CSKA využívá přesilovou hru. Napodruhé už se rána NIKITY ZAJCEVA ujala a doplachtila přímo do šibenice. Jerjomenko toho přes blokujícího obránce mnoho neviděl. Asistence: Nikolaj Prochorkin. 3:3

55:48

Zajcev se pokusil o nahození na Jerjomenkovu branku, ale rána na branku neprošla.

55:09

Hosté se usadili v útočném pásmu a bojují o kotouč za Jerjomenkovou brankou.

54:19

Vladimir Brjukvin je dalším potrestaným hráče. Tentokrát má přesilovku k dispozici CSKA.

53:45

Alexander Radulov se nedokázal ovládnout a inkasoval trest do konce utkání. Při odchodu do kabiny ještě známý bouřlivák rozsekal hokejku o Jerjomenkovu branku.

Maxim KARPOV - 3:2

53:45

Dinamo právě vstřelilo branku!
Po předchozích nevydařených přesilových hrach je využita za pouhých jedenáct vteřin zásluhou MAXIMA KARPOVA. Bez asistence.

53:34

Igor Grigorenko fauloval v útočném pásmu Soina a putuje na lavici hanby. Přesilová hra pro Dinamo.

53:26

Hosté si vytvořili dobrou příležitost a Jerjomenko znovu musel hasit nebezpečí před jeho svatyní.

53:04

52:24

Ani tentokrát to Dinamu nevyšlo. CSKA se znovu osvobozuje a střídá.

51:49

Dinamo se nepovedlo zavést kotouč do útočného pásma a hosté vyhazují.

51:04

Jevgenij Arťuchin je vyloučen, když při napadání zbytečně sekl Sinicyna při rozehrávce.

50:42

Jerjomenko byl téměř překonaný a kotouč se šoural k brankové čáře. Po velkém závaru se ale kotouč vykutálel mimo branku a stav zůstává stále 2:2.

50:21

Hra nabírá na obrátkách. Galimov i Jerjomenko mají plné ruce práce.

50:00

Polovina třetí třetiny je za námi a stav je vyrovnaný.

48:53

Jerjomenko raději zakryl kotouč před dotírajícím Arťuchinem.

48:28

Útok CSKA zastavil čárový rozhodčí, který odpískal ofsajd.

47:52

A na druhé strašně se činí Jerjomenko, který zlikvidoval ránu Jegorševa i následnou dorážku!

46:37

Žerděv dostal pas mezi dvojici obránců, natlačil se před Galimova, ale bekhendový blafák mu nevyšel.

46:04

CSKA je aktivnějším týmem a domácí se musejí bránit.

45:13

Po sražené střele Arťuchina se bude vhazovat znovu před před brankou Dinama.

44:17

Domácí se provinili zakázaným uvolněním a vhazovat se bude před Jerjomenkem.

42:48

Hráči CSKA se tlačí vpřed, ale přes pozornou obranu soupeře se jim nedaří prosadit.

41:50

Na ledě se přiostřuje a k vidění je spousta osobních soubojů.

Alexei CVETKOV - 2:2

40:48

Po vhazování v útočném pásmu se dostal ke střele Karsums, jeho ránu dokázal Galimov vyrazit jen k ALEXEJI CVETKOVOVI, jenž kotouč uklidil do branky CSKA a srovnává stav na 2:2. Asistence: Martins Karsums, Maxim Karpov.

40:20

CSKA se ihned v úvodu třetí části tlačí do útočného pásma.

40:01

Po první třetině, kterou ovládlo Dinamo se hra otočila a vedlo se lépe CSKA, které dokázalo otočit stav. Po přesilovkové brance Grigorenka se povedlo skórovat i Ljubimovovi a CSKA vede po čtyřiceti minutách hry 2:1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:41

Pokus o rychlou rozehrávku končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před Jerjomenkem.

39:25

Dinamo dohrává třetinu za vlastní brankou.

38:56

Muršak v útočném pásmu objel branku, ale pod tlakem obránce nedokázal zakončit.

38:02

Arťuchin bekhendem vyzkoušel pozornost Jerjomenka. Vhazuje se v obranném pásmu Dinama.

37:23

Maxim Karpov se dostal před Galimova, ale z hranice kruhu zamířil přesně do lapačky brankáře CSKA.

37:17

Žafjarov je zpět na ledě.

37:05

Hosté se přeci jen usadili v útočném pásmu, ale po vyražené ráně Galimovem hosté znovu vyhazují ven z obranného pásma.

36:28

Dinamu se vůbec nedaří přesilové hry ve druhé třetině. CSKA se v poklidu brání.

35:17

Damir Žafjarov je vyloučen za nedovolené bránění, což nyní brzdí útočnou aktivitu CSKA.

35:04

Radulov operuje v útočném pásmu, což dělá defenzívě Dinama velké potížě.

34:25

Hjalmarsson se vrací do hry a rychle spěchá vypomoci obraně.

33:32

Dinamu se nedaří usadit v útočném pásmu a CSKA i podruhé vyhazuje až k Jerjomenkovi.

33:00

Rána Filipa Nováka od modré čáry byla sražena a hosté vyhazují.

32:25

Simon Hjalmarsson podrazil soupeře a putuje na trestnou lavici. Dinamo má k dispozici početní výhodu a může srovnat stav.

31:41

Sinicyn naznačil a obešel útočníka, dostal se do střelecké pozice. Jeho ránu Galimov nadvakrát dokázal zlikvidovat.

31:02

Jerjomenko musel ven z branky, aby odehrál kotouč před dojíždějícím Ljubimovem. Nerozehrál jej ale nejlépe a zmocnil se jej Kuzmenko, který se pokusil zasunout podél vzdálenější tyče. Jerjomenko se na poslední chvíli stihl vrátit.

30:21

Do útoku se nyní žene domácí Dinamo a Galimov musel předvést dva dobré zásahy.

Roman LJUBIMOV - 1:2

28:44

Hosté se ujímají vedení, když ROMAN LJUBIMOV dostal puk před branku od Kuzmenka a natřikrát jej dokázal dotlačit do Jerjomenkovy branky. Asistence: Andrej Kuzmenko. 1:2

28:19

CSKA je rázem aktivnějším týmem a napadá rozehrávku soupeře.

Igor GRIGORENKO - 1:1

27:14

Dokonale sehraná přesilovka CSKA končí. Radulov našel volného IGORA GRIGORENKA před brankou Dinama a ten pohodlně zasunul za Jerjomenkova záda. Asistence: Alexander Radulov, Nikita Zajcev. 1:1

26:59

Hosté kombinovali v útočném pásmu a první ránu na branku Dinama raději Jerjomenko kryje v náručí.

26:05

Aktivitu CSKA v útočném pásmu přerušil až faul Andreje Mironova. Hosté mají k dispozici početní výhodu.

25:56

CSKA se usadilo v útočném pásmu a domácí jsou pod tlakem.

25:17

Nepřesná rozehrávka domácího obránce končí až na zakázaném uvolnění.

24:47

24:06

Galimov si připsal zákrok po střele z úhlu, která jej ovšem nemohla překvapit.

23:44

Domácím se nedaří protlačit do útočného pásma a znovu zakládají útok.

22:47

Dvě minuty za vysokou holí si odpyká Andrej Stas, který fauloval Osipova. Přesilová hra pro Dinamo Moskva.

21:34

Ljubimov dostal pas mezi obránce, tlačil se k zakončení, ale nakonec ohrozit Jerjomenka nedokázal, když byl pod tlakem dvou obránců soupeře.

21:13

20:43

Domácí roztočili kolotoč přihrávek před Galimovem, který však nemusel zasahovat. CSKA vyhazuje až za branku Jerjomenka a hráči střídají.

20:15

Dinamo pokračuje přesilovou hrou a usazuje se v útočném pásmu.

20:01

Po první části vede zaslouženě domácí Dinamo, které je aktivnější a tvoří si šance. Do vedení poslal Dinamo Moskva český obránce Filip Novák, který dostal kotouč a přesnou ránou dokázal překonat Galimova. Hosté hrají důrazný hokej, který však zatím nepřináší ovoce.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:50

Jeden z hráčů CSKA přišel o hůl, ale hosté se zatím statečně brání ve svém obranném pásmu.

19:13

Volkov v útočném pásmu přidržel Jalasvaaru a putuje na trestnou lavici. Dinamo může v závěru první části přidat druhou branku.

19:05

Pestuško ujel obraně CSKA po pravém křídle, natlačil se před bránu, kde jej fauloval obránce hostů. Sudí však faul nepíská a nebude z toho ani trestné střílení.

18:36

Galimov musel řešit další závar před vlastní brankou. Gorovikov zkusil vystřelit z otočky bekhendem, ránu zblokoval obránce, který pak raději posunul kotouč brankáři, aby jej přikry pod lapačkoul.

17:56

Po delší odmlce se do útočného pásma dostalo i CSKA. K zakončení se ale hosté protlačit zatím nedokázali.

17:29

CSKA se ubránilo a nyní zakládá akci od vlastní branky Dinamo.

16:03

Dinamo se v přesilové hře usadilo v útočném pásmu a svírá soupeře.

14:47

Arťuchin za další zákrok již bude pykat. Dinamo má k dispozici první početní výhodu poté, co útočník CSKA hákoval.

Filip NOVÁK - 1:0

13:44

FILIP NOVÁK dostal přihrávku na pravý kruh, kde napřáhl a kotouč poslal přímo pod víko Galimovovi branky. Asistence: Dmitrij Višněvskij, Alexej Cvetkov. 1:0

12:52

Nepřesná rozehrávka hostů končí až u Jerjomenka.

12:18

Pokračuje se v plném počtu na obou stranách, ač za tento zákrok měl být Arťuchin potrestán.

12:04

Těreščenko inkasoval po rozehrávce tvrdý hit od Ar'tuchina a zůstává ležet na ledové ploše. Hra je přerušena. Útočník Dinama inkasoval přímý úder na koleno a z utkání odstupuje.

11:03

Filip Novák zkusil překvapit Galimova ránou z úhlu. Brankář CSKA byl u své tyče připraven a kotouč vyrazil.

10:24

Domácí se dostali do přečíslení a kotouč dostal znovu aktivní Soin. Na poslední chvíli nedokázal zpracovat přenechaný kotouč.

09:46

Nebezpečně vyhlížející šance před Galimova, kterou měl Soin končí jen ránou vedle branky! Soin byl sám mezi kruhy, ale své zakončení nedokázal přesně umístit.

08:20

Domácí se snaží uklidnit hru, ale hosté získávají puk v útočné třetině.

07:25

A hned Filip Novák se dostal do zakončení ale jeho střela nenadělala Galimovovi problémy.

07:20

06:35

Domácím zbývá půl minuty oslabení a zatím nepovolili hostům zakončit.

06:00

Hostům se nedaří podržet puk na útočné třetině a domácí v pohodě vyhazují.

05:40

Domácí úspěšně vyhazují puk ze své třetiny.

05:07

Český obránce Filip Novák je vyloučen za nedovolené bránění.

05:00

Domácí dokázali dostat puk ze své třetiny a Radulov je nucen začít útočnou snahu ze své třetiny.

04:30

Hosté přebírají aktivitu na ledě a kombinují na útočné polovině.

04:00

Jerjomenko raději podržel nahození na svou bránu a uklidnil tak hru.

03:45

Arťuchin si probíjel cestu k zakončení, což se nelíbilo domácím fanouškům.

03:33

Zakázané uvolnění hostí.

02:00

Domácí jsou zatím aktivnější a snaží se dostat do zakončení ale obrana CSKA je pozorná.

1:37

Puk ale dokázal získat Radulov a vyvezl ho až na útočnou polovinu.

00:01

Úvodní buly vyhráli domácí hráči a hrnou se do útoku.

00:01

Utkání za malý okamžik začne. Hráči jsou nastoupeni na ledové ploše.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

3:4

Branky a nahrávky: 14. Novák (Višněvskij, Cvetkov), 41. Cvetkov (Karsums, Karpov), 54. Karpov – 28. Grigorenko (Radulov, Zajcev), 29. Ljubimov (Kuzmenko), 56. Zajcev (Prochorkin), rozh. náj. Muršak