29.11.2014, 12:30 • Praha, Eden • Adam Kolář

Přecijen slávisté snižují! Postaral se o to ERIC FIALA. Asistence: Michal Steinocher, David Šteiner.

58:55

Ještě jedna přesilovka pro sešívané. Ti to zkoušejí v šesti!

58:53

Plzeň právě vstřelila branku!
Střela z otočky z prostoru mezi kruhy JIŘÍHO STÁRSKÉHO skončila přesně pod horní tyčkou! Asistence: Lukáš Kaňák, Tomáš Vracovský.

58:22

Západočeši pochopitelně nikam nespěchají a v poklidu kombinují v útočném pásmu.

57:46

Zderadička (SLA) dostává dvouminutový trest za krosček.

56:57

Zblokovaný pokus končí v ochranné síti.

56:36

Modří se opět usazují v pásmu Slavie.

55:54

Hosty gól povzbudil a jsou nyní aktivnější.

54:20

Plzeňští už byli kompletní a a okamžitě ujížděli do přečíslení tři na dva. Nejprve se zdálo, že vše překombinovali, protože Pražané dokázali finální přihrávku zastavit, napodruhé už ale Kokoška našel neomylně hůl MARTINA HAJŠMANA, který se štěstím dostal puk za Petříkova záda! Asistence: Filip Kokoška, Matěj Vavřička.

54:00

A další zachycená křižná přihrávka znamená vyhození přes celé hřiště.

53:22

Pražané to v útočném pásmu nesehráli vůbec dobře a modří se snadno osvobozují.

52:49

Slávisté jsou kompletní a začíná jim přesilovka pět na tři.

52:09

Je tu dvojnásobné vyloučení také na straně Západočechů. Potrestáni jsou Kokoška (PLZ) za hákování a Pokorný (PLZ) za nesportovní chování. Ve stejném čase si sešívaní vyžádali oddechový čas.

51:40

Kantner při střele zlomil hůl a slávisté se osvobozují.

51:12

V dobré střelecké pozici se zjevil Kodýtek, Petřík zalepil puk na hrudi.

50:49

Valík (SLA) se posadí na trestnou lavici za hrubost.

50:14

Clonící Patočka tečoval pokus od modré jen těsně mimo.

49:37

Odražený puk napálil vstříc Zemanovi Krásný, plzeňský gólman si opět poradil.

49:16

Kantnerovo nahození Petřík nadvakrát schoval do lapačky.

48:02

Šteiner vybruslil zpoza branky, Zeman si však mezírku mezi betony pohlídal, a připsal si tak další úspěšný zásah.

47:26

Na druhé straně si na Roubalově pokusu z úhlu smlsnul Petřík.

45:31

Největší šance dosavadního průběhu utkání! Vildumetz najížděl na Zemana zcela sám, zvolil střelu na bližší tyč, plzeňský muž s maskou však vytasil perfektní zákrok vyrážečkou!

43:53

43:40

Zderadičkova dělovka si cestu k plzeňské kleci nenašla, a tak Západočeši opět vyhazují.

43:05

Hosté vyhazují.

41:53

Vracovský (PLZ) je potrestán dvouminutovým trestem za hrubost.

41:16

Matějka z ostrého úhlu málem překvapil Zemana.

41:15

Puk mimo hřiště, následuje buly v pásmu Plzně.

40:45

Steinocher napálil od modré jen svého spoluhráče do bruslí.

40:01

Ani čtyřicet minut branku nepřineslo, za stavu 0:0 začne třetí třetina přibližně ve 13:57.

40:00

39:35

Nakonec ale opět o puk přišli a nechybělo moc, aby se prosadili domácí. Šmerhovu střelu z otočky zlikvidoval Zeman jen s velkými obtížemi.

39:00

Minuta do konce druhé části, s pukem hrají opět hráči Plzně.

38:00

Se šancemi Plzně si dokázal Petřík poradit, na druhé straně se šikovně proháčkoval až do zakončení Valík, jeho krkolomný pokus nakonec proskákal jen těsně mimo pravé Zemanovy tyče.

36:58

Dobrá možnost Západočechy evidentně nabudila. Ti teď totiž svírají svého soka v jeho obranné třetině.

35:00

Po chybě na modré ale ujížděli Kokoška se Strárským v přečíslení dva na jednoho, z ostrého úhlu si na Petříka nepřišel druhý jmenovaný.

34:23

Sešívaní přidali na tempu a nyní jsou lepším týmem.

33:30

Šmerha se protáhl poděl pravého mantinelu, zamířil však jen do náruče plzeňského brankáře.

33:19

Pokorný napálil jen brusli jednoho z obránců a puk končí mimo kluziště.

31:47

Strárský hledal své spoluhráče v prostoru mezi kruhy, jeho pas byl ale sražen za branku sešívaných.

31:16

Puk doputoval až k Zemanovi, ten ho raději podrží.

30:21

Kotouč je ve středním pásmu, kde se o založení další akce pokouší hokejisté Plzně.

29:09

Šergl chytře tečoval nahození od modré, Zeman ovšem opět zasahuje lapačkou.

29:03

Příkop měl našlápnuto po levé straně, jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

28:29

27:23

Hostům se opět v početní výhodě nijak zvlášť nedaří, kotouč putuje hlavně po mantinelech a Petřík může být poměrně v klidu.

26:29

A další přesilovka pro Západočechy. Za hákování inkasuje dvouminutový trest Příkop (SLA).

26:07

25:52

Plzni odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.

25:35

A opět míří puk přes celé hřiště.

25:05

Zatím to opět sešívaná trojka zvládá dobře, Petřík zatím ani nemusel zasahovat.

24:07

Jeden z pražských beků podklouzl, takže měla obrana Slavie velké problémy. Mušo (SLA) odchází na trestnou lavici za podražení a Steinocher (SLA) za krosček, takže podruhé uvidíme dvouminutovou plzeňskou přesilovku pět na tři.

23:35

Stále jsme neviděli jediné vhazování ve druhé části, kromě toho úvodního, další útok rozjíždějí Západočeši.

22:38

Hraje se poměrně dlouho bez přerušení, oba brankáři ale moc práce nemají.

22:00

Nic velkého se neurodilo, a tak hrají modří.

20:36

Slávisté se dostávají do útočného pásma.

20:01

V úvodní periodě dnešního střetnutí jsme branku neviděli. Plzeňští totiž nevyužili dvojnásobnou dvouminutovou přesilovou hru a slávisté při vlastní početní výhodě mířili jen do tyče. Druhá třetina je na programu přibližně od 13:15.

20:00

19:34

Matějka mířil do horních pater Zemanovy klece, brankář Západočechů zkrotil kotouč na hrudi.

18:43

Fialova střela byla zablokována, hrají hosté.

17:50

Zderadička vystihl rozehrávku plzeňských, jeho následný pokus byl sražen do ochranné sítě.